Jeugd Lead Series Limburg 2, Sat, 11 Nov 2023 10:00:00 +0100, Alpamayo, Beringen (B)

Discipline: Lead
League: Jeugd Lead Serie Limburg 2023
Status: Processed
Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
  • Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
  • Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
  • Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
  • U10, U12 & U14 (2010-2015)
  • U16, U18 & U20 (2004-2009)
Het staat de organisatie vrij om bij te weinig inschrijvingen de leeftijdscategorieën samen te voegen tot één leeftijdscategorie van 2004-2015. Dit geldt voor de rest van de competitie; dus voor alle 4 de lead wedstrijden.

Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!

Wedstrijdschema (definitief):
10.00 hal open
10.15 einde aanmeldtijd START
10.30 briefing START
10.40 routes klimmen START
12:40 einde routes klimmen START en einde aanmeldtijd MID en MAX
12:50 briefing MID en MAX
13:00 routes klimmen MID en MAX
13.10 prijsuitreiking START
15.30 einde routes klimmen MID en MAX
16.00 prijsuitreiking MID en MAX

De wedstrijd zal plaatsvinden bij:
Alpamayo
be-MINE 21
3583 Beringen, België

Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via 'Help' in het menu vind je veel informatie! Je kunt ook je vraag stellen door een mail te sturen naar series.limburg@nkbv.info of telefonisch contact op te nemen met Bas Retera via +31646053771.

Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).

Max U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Max U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 23

Name Bib number Nat. Team Reg#
Yvar Musiek 401 BEL Olympia
Dieter Maurissen 402 BEL Olympia
Brecht Mullens 403 NED Olympia
Mattheo Lecomte 404 BEL Alpamayo klim club vzw
Seppe willekens 405 BEL Alpamayo klim club vzw
Nore Smit 406 BEL Alpamayo klim club vzw
Toon Janssen 407 BEL Alpamayo klim club vzw
Stijn Janssen 408 BEL Alpamayo klim club vzw
Arsenii Rybchyk 409 UKR Alpamayo klim club vzw
Sigi Vijgen 410 NED Team Neoliet 1
Boo Haspeslagh 411 BEL Alpamayo klim club vzw
Flo Bresseleers 412 BEL Alpamayo klim club vzw
Julie Dries 413 BEL Olympia
Jonah Debout 414 BEL Olympia
Janne Wuyts 415 BEL Olympia
julie dillen 416 BEL Alpamayo klim club vzw
Sophie Kuckelkorn 417 NED Team Neoliet
Noor Lauwers 418 BEL Alpamayo klim club vzw
Nora Koch 419 NED Graviton Bouldergym
Hannelore Liberloo 206 BEL Alpamayo klim club vzw
Rosalinde Stulemeijer 205 NED Team Neoliet
Florens Hoff 201 NED Team Neoliet
rien compernol 203 BEL Alpamayo klim club vzw

Ronde: Max - Routes: Number of competitors: 23

# Name Bib number Nat. Team
1 Nora Koch 419 Graviton Bouldergym
2 Flo Bresseleers 412 Alpamayo klim club vzw
3 Boo Haspeslagh 411 Alpamayo klim club vzw
4 Dieter Maurissen 402 Olympia
5 julie dillen 416 Alpamayo klim club vzw
6 Sophie Kuckelkorn 417 Team Neoliet
7 Seppe willekens 405 Alpamayo klim club vzw
8 Janne Wuyts 415 Olympia
9 Noor Lauwers 418 Alpamayo klim club vzw
10 Yvar Musiek 401 Olympia
11 Brecht Mullens 403 Olympia
12 Sigi Vijgen 410 Team Neoliet
13 Nore Smit 406 Alpamayo klim club vzw
14 Julie Dries 413 Olympia
15 Arsenii Rybchyk 409 Alpamayo klim club vzw
16 Mattheo Lecomte 404 Alpamayo klim club vzw
17 Stijn Janssen 408 Alpamayo klim club vzw
18 Jonah Debout 414 Olympia
19 Toon Janssen 407 Alpamayo klim club vzw
20 Hannelore Liberloo 206 Alpamayo klim club vzw
21 Rosalinde Stulemeijer 205 Team Neoliet
22 Florens Hoff 201 Team Neoliet
23 rien compernol 203 Alpamayo klim club vzw
# Name Bib number Nat. Team
1 Nora Koch 419 Graviton Bouldergym
2 Flo Bresseleers 412 Alpamayo klim club vzw
3 Boo Haspeslagh 411 Alpamayo klim club vzw
4 Dieter Maurissen 402 Olympia
5 julie dillen 416 Alpamayo klim club vzw
6 Sophie Kuckelkorn 417 Team Neoliet
7 Seppe willekens 405 Alpamayo klim club vzw
8 Janne Wuyts 415 Olympia
9 Noor Lauwers 418 Alpamayo klim club vzw
10 Yvar Musiek 401 Olympia
11 Brecht Mullens 403 Olympia
12 Sigi Vijgen 410 Team Neoliet
13 Nore Smit 406 Alpamayo klim club vzw
14 Julie Dries 413 Olympia
15 Arsenii Rybchyk 409 Alpamayo klim club vzw
16 Mattheo Lecomte 404 Alpamayo klim club vzw
17 Stijn Janssen 408 Alpamayo klim club vzw
18 Jonah Debout 414 Olympia
19 Toon Janssen 407 Alpamayo klim club vzw
20 Hannelore Liberloo 206 Alpamayo klim club vzw
21 Rosalinde Stulemeijer 205 Team Neoliet
22 Florens Hoff 201 Team Neoliet
23 rien compernol 203 Alpamayo klim club vzw
# Name Bib number Nat. Team
1 Nora Koch 419 Graviton Bouldergym
2 Flo Bresseleers 412 Alpamayo klim club vzw
3 Boo Haspeslagh 411 Alpamayo klim club vzw
4 Dieter Maurissen 402 Olympia
5 julie dillen 416 Alpamayo klim club vzw
6 Sophie Kuckelkorn 417 Team Neoliet
7 Seppe willekens 405 Alpamayo klim club vzw
8 Janne Wuyts 415 Olympia
9 Noor Lauwers 418 Alpamayo klim club vzw
10 Yvar Musiek 401 Olympia
11 Brecht Mullens 403 Olympia
12 Sigi Vijgen 410 Team Neoliet
13 Nore Smit 406 Alpamayo klim club vzw
14 Julie Dries 413 Olympia
15 Arsenii Rybchyk 409 Alpamayo klim club vzw
16 Mattheo Lecomte 404 Alpamayo klim club vzw
17 Stijn Janssen 408 Alpamayo klim club vzw
18 Jonah Debout 414 Olympia
19 Toon Janssen 407 Alpamayo klim club vzw
20 Hannelore Liberloo 206 Alpamayo klim club vzw
21 Rosalinde Stulemeijer 205 Team Neoliet
22 Florens Hoff 201 Team Neoliet
23 rien compernol 203 Alpamayo klim club vzw
# Name Bib number Nat. Team
1 Nora Koch 419 Graviton Bouldergym
2 Flo Bresseleers 412 Alpamayo klim club vzw
3 Boo Haspeslagh 411 Alpamayo klim club vzw
4 Dieter Maurissen 402 Olympia
5 julie dillen 416 Alpamayo klim club vzw
6 Sophie Kuckelkorn 417 Team Neoliet
7 Seppe willekens 405 Alpamayo klim club vzw
8 Janne Wuyts 415 Olympia
9 Noor Lauwers 418 Alpamayo klim club vzw
10 Yvar Musiek 401 Olympia
11 Brecht Mullens 403 Olympia
12 Sigi Vijgen 410 Team Neoliet
13 Nore Smit 406 Alpamayo klim club vzw
14 Julie Dries 413 Olympia
15 Arsenii Rybchyk 409 Alpamayo klim club vzw
16 Mattheo Lecomte 404 Alpamayo klim club vzw
17 Stijn Janssen 408 Alpamayo klim club vzw
18 Jonah Debout 414 Olympia
19 Toon Janssen 407 Alpamayo klim club vzw
20 Hannelore Liberloo 206 Alpamayo klim club vzw
21 Rosalinde Stulemeijer 205 Team Neoliet
22 Florens Hoff 201 Team Neoliet
23 rien compernol 203 Alpamayo klim club vzw
11-11-2023 16:38
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Yvar Musiek 401 BEL Top Top Top Top 903.0 Olympia
1 Stijn Janssen 408 BEL Top Top Top Top 903.0 Alpamayo klim club vzw
3 Toon Janssen 407 BEL Top Top Top 44 690.0 Alpamayo klim club vzw
4 Flo Bresseleers 412 BEL Top Top 30 Top 610.0 Alpamayo klim club vzw
5 Mattheo Lecomte 404 BEL Top Top Top 29 545.0 Alpamayo klim club vzw
6 Brecht Mullens 403 NED Top Top Top 28 495.0 Olympia
7 Jonah Debout 414 BEL Top Top 29 46 455.0 Olympia
8 Dieter Maurissen 402 BEL Top Top 20 32 415.0 Olympia
9 Arsenii Rybchyk 409 UKR Top 19 Top 30 380.0 Alpamayo klim club vzw
10 Boo Haspeslagh 411 BEL Top Top 28 17 350.0 Alpamayo klim club vzw
11 Seppe willekens 405 BEL Top Top 31 16 325.0 Alpamayo klim club vzw
12 Sophie Kuckelkorn 417 NED Top Top 26 16 300.0 Team Neoliet
13 Janne Wuyts 415 BEL Top Top 14 17 280.0 Olympia
14 Julie Dries 413 BEL Top Top 18 16 250.0 Olympia
14 julie dillen 416 BEL Top Top 18 16 250.0 Alpamayo klim club vzw
16 Nora Koch 419 NED Top Top 17 16 220.0 Graviton Bouldergym
17 Sigi Vijgen 410 NED Top Top 18 15 205.0 Team Neoliet
18 rien compernol 203 BEL Top Top 13 14 185.0 Alpamayo klim club vzw
19 Nore Smit 406 BEL Top Top 12 14 170.0 Alpamayo klim club vzw
20 Noor Lauwers 418 BEL Top 16 10 16 143.0 Alpamayo klim club vzw
20 Hannelore Liberloo 206 BEL Top 16 10 16 143.0 Alpamayo klim club vzw
20 Rosalinde Stulemeijer 205 NED Top 15 11 16 143.0 Team Neoliet
23 Florens Hoff 201 NED Top 12 6 9 120.0 Team Neoliet

Mid U10, U12 & U14, lead

The competitionresults are not public.

Mid U16, U18 & U20, lead

Number of competitors: 3

Name Bib number Nat. Team Reg#
Melanie Vanlook 202 BEL
Quinn Fonk 207 NED Team Neoliet
Anne Schobbe 208 NED Radium Boulders

Ronde: Mid - Routes: Number of competitors: 3

# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 208 Radium Boulders
2 Quinn Fonk 207 Team Neoliet
3 Melanie Vanlook 202
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 208 Radium Boulders
2 Quinn Fonk 207 Team Neoliet
3 Melanie Vanlook 202
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 208 Radium Boulders
2 Quinn Fonk 207 Team Neoliet
3 Melanie Vanlook 202
# Name Bib number Nat. Team
1 Anne Schobbe 208 Radium Boulders
2 Quinn Fonk 207 Team Neoliet
3 Melanie Vanlook 202
11-11-2023 16:38
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Quinn Fonk 207 NED Top Top Top 13 15 1000.0 Team Neoliet
2 Melanie Vanlook 202 BEL Top Top Top 13 14 805.0
3 Anne Schobbe 208 NED Top Top Top 13 8 690.0 Radium Boulders

Start U10, U12 & U14 + U16 & U18 & U20, lead

The competitionresults are not public.