Jeugd Boulder Series Limburg 2, 20-04-2024 09:00, Radium Boulders, Maastricht
Discipline: Boulder
Competitie: Jeugd Boulder Serie Limburg 2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
We willen graag dat de Series heel laagdrempelig zijn, en dat plezier maken voorop staat! Tegelijk weten we dat deelnemers ook graag iets hebben om echt hun best voor te doen, dus daar zorgen we voor. Daarom gaan we dit jaar naar meer boulders.
Format
De wedstrijd bestaat per leeftijdscategorie uit één ronde waarin je 5 pogingen krijgt om 13 flashboulders te klimmen. Het niveau van de boulders loopt uiteen van niveau 4 t/m 7a+. Dit zorgt voor veel uitdaging voor iedereen!
Categorieën
De Series zijn bedoeld voor klimmers variërend van beginners tot landelijke subtop. De deelnemers klimmen met leeftijdsgenoten in een categorie. De categorieën zijn als volgt:
U10 (geboortejaar 2015 - 2016)
U12 (geboortejaar 2013 - 2014)
U14 (geboortejaar 2011 - 2012)
U16 (geboortejaar 2009 - 2010)
U18 (geboortejaar 2007 - 2008)
U20 (geboortejaar 2005 - 2006)
Definitief tijdsschema
voor U10 t/m U14:
9:15 Hal open en start aanmelden categorieën U10 t/m U14
9:45 Sluiting aanmelden categorieën U10 t/m U14
10:00 Start wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:00 Einde wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:15 Prijsuitreiking categorieën U10 t/m U14
voor U16 t/m U20:
10:15 Start aanmelden categorieën U16 t/m U20
10:45 Einde aanmelden categorieën U16 t/m U20
11:00 Start wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:00 Einde wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:15 Prijsuitreiking categorieën U16 t/m U20
Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via 'Help' in het menu vind je veel informatie! Je kunt ook je vraag stellen door een mail te sturen naar
series.limburg@nkbv.info of telefonisch contact op te nemen met Bas Retera, regiocoördinator Series, via +31646053771.
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst
hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens
log je in en kun je in de juiste leeftijdscategorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende boulderhal betaald (pin only!).
U10
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
U12
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
U14
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: U16
- Routes:
Aantal deelnemers: 26
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Anne Schobbe
405
2
Charlotte Hyett
410
Graviton Bouldergym
3
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
4
Kas Limpens
409
Graviton Bouldergym
5
Lina Coolen
419
IVY Climbing
6
Mateo Soltani
420
Top Rock - l’Elephant
7
Julie Dries
412
Olympia
8
Sam Dries
413
Olympia
9
Basile Kovac
421
Top Rock - l’Elephant
10
Ella Goyens
411
Radium Boulders
11
Amira Zekaj
406
Boulderkerk Venlo
12
Oscar Maase
427
Radium Boulders
13
Samuel Verheule
422
Radium Boulders
14
Janelle Bonneu
416
CAB Liège /Gecko
15
Isabelle Reimerink
426
Radium Boulders
16
Mira Claessens
415
IVY Climbing
17
Scott Royen
425
YoungMOG
18
Renske Jordens
418
Radium Boulders
19
Victor Devos
408
Top Rock - l’Elephant
20
Ojani Johnson
407
21
Janne Wuyts
402
Olympia
22
Elvis Royen
424
YoungMOG
23
Elune Rabois
414
24
Siem van der Schaft
403
IVY Climbing
25
Lieke Bögels
417
IVY Climbing
26
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
Publicatie tijd 20-04-2024 14:27
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Victor Devos
408
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
11T11 12Z13
1000.0
Top Rock - l’Elephant
2
Mateo Soltani
420
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
11T11 12Z14
805.0
Top Rock - l’Elephant
3
Basile Kovac
421
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
Z2
11T14 12Z13
690.0
Top Rock - l’Elephant
4
Kas Limpens
409
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T4Z4
Z4
11T17 12Z19
610.0
Graviton Bouldergym
5
Janelle Bonneu
416
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z2
T2Z1
T4Z4
11T17 11Z15
545.0
CAB Liège /Gecko
6
Elvis Royen
424
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
Z5
10T11 12Z18
495.0
YoungMOG
7
Amira Zekaj
406
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T3Z3
Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
9T12 11Z15
455.0
Boulderkerk Venlo
8
Janne Wuyts
402
BEL
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T4Z4
T1Z1
Z1
9T15 10Z16
415.0
Olympia
9
Alyssa Brorens
401
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T5Z5
Z1
T1Z1
T3Z1
9T16 10Z14
380.0
Radium Boulders
10
Scott Royen
425
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
8T10 9Z9
350.0
YoungMOG
11
Julie Dries
412
BEL
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z1
Z1
T2Z1
Z4
7T10 10Z15
325.0
Olympia
12
Sam Dries
413
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
Z1
Z1
Z5
6T7 10Z15
300.0
Olympia
13
Vanna Tychon
404
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T5Z5
Z1
Z2
Z1
6T10 10Z15
280.0
IVY Climbing
14
Renske Jordens
418
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z2
Z4
Z1
6T8 8Z12
260.0
Radium Boulders
15
Ojani Johnson
407
NED
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
Z1
6T9 8Z10
240.0
16
Ella Goyens
411
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
Z1
Z1
Z1
5T5 9Z9
220.0
Radium Boulders
17
Lina Coolen
419
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T2Z2
Z1
Z2
Z2
5T6 9Z12
205.0
IVY Climbing
18
Lieke Bögels
417
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
Z2
Z2
5T5 8Z10
185.0
IVY Climbing
19
Oscar Maase
427
NED
T1Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
T1Z1
Z1
Z2
5T8 7Z11
170.0
Radium Boulders
20
Mira Claessens
415
BEL
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
5T7 5Z7
155.0
IVY Climbing
21
Elune Rabois
414
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
Z5
Z4
4T4 7Z15
145.0
22
Charlotte Hyett
410
NED
T1Z1
T1Z1
T5Z5
T2Z2
Z1
Z1
Z1
4T9 7Z12
130.0
Graviton Bouldergym
23
Anne Schobbe
405
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 4Z4
120.0
24
Siem van der Schaft
403
NED
T1Z1
T1Z1
T5Z5
Z1
Z2
3T7 5Z10
105.0
IVY Climbing
25
Isabelle Reimerink
426
NED
T1Z1
Z1
T2Z2
Z1
Z3
Z1
2T3 6Z9
95.0
Radium Boulders
26
Samuel Verheule
422
NED
0T0 0Z0
84.0
Radium Boulders
Ronde: U18
- Routes:
Aantal deelnemers: 8
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Inka Heijink
508
Radium Boulders
2
Tim Bruns
502
Graviton Bouldergym
3
Robin Reijnders
503
4
Carla von der Lieck
504
IVY Climbing
5
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
6
Sophie Jonkers
506
YoungMOG
7
Lynn Ramaker
505
YoungMOG
8
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
Publicatie tijd 20-04-2024 14:27
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Tim Bruns
502
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z1
12T13 13Z14
1000.0
Graviton Bouldergym
2
Nina Zaffuto
507
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
Z3
12T15 13Z18
805.0
Top Rock - l’Elephant
3
Wouter Bok
501
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T3Z1
12T19 12Z16
690.0
Graviton Bouldergym
4
Robin Reijnders
503
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
11T13 11Z11
610.0
5
Inka Heijink
508
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z2
Z2
Z1
7T9 9Z11
545.0
Radium Boulders
6
Carla von der Lieck
504
GER
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T5Z5
Z1
Z1
7T14 9Z14
495.0
IVY Climbing
7
Lynn Ramaker
505
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 4Z4
455.0
YoungMOG
8
Sophie Jonkers
506
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
3T4 4Z5
415.0
YoungMOG
Ronde: U20
- Routes:
Aantal deelnemers: 3
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joep Vleugels
604
YoungMOG
2
Nora Koch
603
Graviton Bouldergym
3
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
Publicatie tijd 20-04-2024 14:27
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Mike Kappen
601
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z5
T3Z1
12T19 12Z16
1000.0
Graviton Bouldergym
2
Nora Koch
603
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
Z1
6T7 9Z10
805.0
Graviton Bouldergym
3
Joep Vleugels
604
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
Z4
T2Z2
Z2
Z3
5T8 8Z17
690.0
YoungMOG