De Series 2019 Nationaal

2015 2016 2017 2018 2019
Naam Datum Plaats Discipline Competitie
Jeugd Lead Serie West 1 12-01-2019 Monte Cervino Bergschenhoek Lead Jeugd Lead Serie West
Lead Serie Midden Nederland 1 18-01-2019 Klimmuur Utrecht Lead Lead Serie Midden Nederland 2019
Jeugd Lead Serie Gelderland 1 19-01-2019 Mountain Network Arnhem Lead Jeugd Lead Serie Gelderland
Jeugd Lead Serie Noord Oost 1 19-01-2019 Bjoeks Groningen Lead Jeugd Lead Serie Noord/Oost
Jeugd Lead Serie Brabant 1 20-01-2019 Tilburg Lead Jeugd Lead Serie Brabant 2019
Jeugd Lead Serie Noord Oost 2 09-02-2019 Arqué Enschede Lead Jeugd Lead Serie Noord/Oost
Jeugd Lead Serie West 2 09-02-2019 Klimmuur Den Haag Uithof Lead Jeugd Lead Serie West
Senioren Lead Serie Noord Oost 1 10-02-2019 Arqué Enschede Lead Senioren lead Serie Noord Oost
Lead Serie Midden Nederland 2 15-02-2019 Mountain Network Nieuwegein Lead Lead Serie Midden Nederland 2019
Jeugd Lead Serie Gelderland 2 16-02-2019 Grip Klimcentrum Lead Jeugd Lead Serie Gelderland
Jeugd Lead Serie Brabant 2 17-02-2019 Eindhoven Noord Lead Jeugd Lead Serie Brabant 2019
Jeugd Lead Serie West 3 10-03-2019 Ayers Rock Zoetermeer Lead Jeugd Lead Serie West
Jeugd Lead Serie Noord Oost 3 16-03-2019 Mountain Network Heerenveen Lead Jeugd Lead Serie Noord/Oost
Senioren Lead Serie Noord Oost 2 17-03-2019 Mountain Network Heerenveen Lead Senioren lead Serie Noord Oost
Jeugd Lead Serie Brabant 3 24-03-2019 Yellowstone Lead Jeugd Lead Serie Brabant 2019
Lead Serie Midden Nederland 3 29-03-2019 Neoliet Utrecht Lead Lead Serie Midden Nederland 2019
Jeugd Lead Serie Brabant 4 - Finale 07-04-2019 Eindhoven Zuid Lead Jeugd Lead Serie Brabant 2019
Jeugd Lead Serie Noord Oost 4 13-04-2019 Yosemite Zwolle Lead Jeugd Lead Serie Noord/Oost
Jeugd Lead Serie West 4 14-04-2019 Klimmuur Rotterdam Lead Jeugd Lead Serie West
Senioren Lead Serie Noord Oost 3 14-04-2019 Yosemite Zwolle Lead Senioren lead Serie Noord Oost
Lead Serie Midden Nederland 4 10-05-2019 Rock Steady Lead Lead Serie Midden Nederland 2019
Jeugd Lead Serie West Finale 12-05-2019 Mountain Network Dordrecht Lead Jeugd Lead Serie West
Jeugd Lead Serie Midden Nederland 1 12-05-2019 Rock Steady Lead Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Jeugd Lead Serie Noord Oost 5 18-05-2019 Mountain Network Leeuwarden Lead Jeugd Lead Serie Noord/Oost
Senioren Lead Serie Noord Oost 4 19-05-2019 Mountain network Noardwand, Leeuwarden Lead Senioren lead Serie Noord Oost
Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2 16-06-2019 Klimmuur Utrecht Lead Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Lead Serie Midden Nederland 5 21-06-2019 Kalymnos Lead Lead Serie Midden Nederland 2019
Jeugd Lead Serie Midden Nederland 3 21-09-2019 Neoliet Utrecht Lead Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Jeugd Lead Serie Midden Nederland 4 06-10-2019 Mountain Network Nieuwegein Lead Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Jeugd Lead Serie Midden Nederland 5 Finale 23-11-2019 Neoliet Utrecht Lead