Boulder 4, 01-04-2017 13:00, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
Amanda Meijering 4 NED
Pauline Schreurs 27 NED
Kyra de Bree 25 NED Climb Up
Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
Nora van Wassenaer 11 NED
Alise Zvigule 13 LAT
Marta Shiryeva 28 RUS
Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
Eva Cillessen 21 NED Grip
Michelle Kuiper 22 NED
Bouchra Jemla 6 NED
Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
Renske Dickhout 10 NED
Jenya Kazbekova 7 UKR

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Amanda Meijering 4 NED
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Cillessen 21 NED Grip
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Amanda Meijering 4 NED
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Cillessen 21 NED Grip
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Amanda Meijering 4 NED
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Cillessen 21 NED Grip
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Amanda Meijering 4 NED
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Cillessen 21 NED Grip
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Amanda Meijering 4 NED
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Cillessen 21 NED Grip
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Amanda Meijering 4 NED
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Cillessen 21 NED Grip
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Amanda Meijering 4 NED
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Cillessen 21 NED Grip
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Amanda Meijering 4 NED
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Winke van Diest 9 NED Team Delfts Bleau
13 Eva Cillessen 21 NED Grip
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED Monk Amsterdam
23 Pauline Schreurs 27 NED
01-04-2017 18:02
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Jenya Kazbekova 7 UKR T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 6T6 8B9 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0
2 Julia Meijer 8 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B2 6T7 8B10 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 4T5 4B4 80.0 Monk Eindhoven
3 Lynn van der Meer 17 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T3B3 7T11 7B11 T3B2 B1 T1B1 T3B3 3T7 4B7 65.0 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 23 NED T1B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T2B2 7T11 8B11 T2B2 B2 T5B5 T1B1 3T8 4B10 55.0 Monk Jeugd Eindhoven
5 Kim van den Hout 18 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T5B4 T1B1 B4 6T10 8B14 T2B2 B4 T1B1 B1 2T3 4B8 51.0 Monk Amsterdam
6 Jasmijn van de Sande 5 NED T1B1 T4B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 7T12 7B10 T5B5 B1 B1 B1 1T5 4B8 47.0 Climb Up
7 Pauline Schreurs 27 NED T1B1 T2B2 B4 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 6T10 7B11 43.0
8 Amanda Meijering 4 NED T1B1 T1B1 B2 T1B1 T2B2 T5B2 T1B1 B1 6T11 8B11 40.0
9 Elbrich Schoorstra 1 NED T5B2 T1B1 T5B1 T1B1 T3B3 T1B1 6T16 6B9 37.0 Team Mountain Network
10 Elisabeth Keijzer 16 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 B2 5T5 7B9 34.0 GSAC
11 Nora van Wassenaer 11 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B5 T1B1 B2 5T6 7B13 31.0
12 Carlijn Hukkelhoven 20 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 5T6 6B7 28.0 IVY Climbing
13 Laura Knops 12 NED T2B2 T1B1 B5 T2B1 T2B2 B3 T1B1 5T8 7B15 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Alise Zvigule 13 LAT T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 B4 T2B2 5T9 6B11 24.0
15 Kyra de Bree 25 NED T1B1 T1B1 T3B1 T3B3 T1B1 5T9 5B7 22.0 Climb Up
16 Naomi Swagten 2 NED T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 T3B3 5T9 5B8 20.0 Team Neoliet
17 Bouchra Jemla 6 NED T1B1 T1B1 B5 B1 T1B1 T2B2 B1 4T5 7B12 18.0
18 Marta Shiryeva 28 RUS T1B1 T2B1 B2 T1B1 T1B1 4T5 5B6 16.0
19 Winke van Diest 9 NED T2B1 T1B1 T2B1 T1B1 B4 4T6 5B8 14.0 Team Delfts Bleau
20 Michelle Kuiper 22 NED B3 T1B1 B1 T3B3 T2B2 3T6 5B10 12.0
21 Eva Cillessen 21 NED B3 T5B5 B1 T1B1 T2B1 3T8 5B11 10.0 Grip
22 Renske Dickhout 10 NED B2 T1B1 B1 T3B3 B4 T5B4 3T9 6B15 9.0
23 Simone Gerritsen 15 NED T2B2 B1 B1 T1B1 2T3 4B5 8.0 Monk Eindhoven

Aantal deelnemers: 38

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Sjors Kersten 93 NED Grip
Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
Dennis List 85 NED Team Mountain Network
Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
Tim Reuser 51 NED
Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
Jeroen Meijners 76 NED
Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
Max Deelen 96 NED
Hans van Essen 89 NED
Kjeldo Visser 98 NED
Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
Castor Sprado 62 NED
Pascal van Zanten 92 NED
Robin van Dijk 59 NED Yosemite
Janneman de Roon 73 NED Yosemite
Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
Remmelt Dirksen 79 NED
Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sven Elink Schuurman 65 NED
Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
Auke Wiegel 70 NED
Janco van Gelderen 82 NED
Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network Dispensatie
Jens de Louw 97 NED Dispensatie
Kipras Baltrunas 68 LTU
Rolands Rugens 69 LAT
Sergii Topishko 63 UKR
Jelle Grobben 84 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 38

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED Grip
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Jeroen Meijners 76 NED
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Auke Wiegel 70 NED
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED Grip
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Jeroen Meijners 76 NED
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Auke Wiegel 70 NED
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED Grip
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Jeroen Meijners 76 NED
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Auke Wiegel 70 NED
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED Grip
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Jeroen Meijners 76 NED
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Auke Wiegel 70 NED
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED Grip
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Jeroen Meijners 76 NED
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Auke Wiegel 70 NED
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED Grip
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Jeroen Meijners 76 NED
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Auke Wiegel 70 NED
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED Grip
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Jeroen Meijners 76 NED
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Auke Wiegel 70 NED
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED Grip
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED Monk Rotterdam
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Jeroen Meijners 76 NED
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Auke Wiegel 70 NED
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED West Coast Climbing
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED West Coast Climbing
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Nikola Byelov 71 NED Monk Jeugd Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
01-04-2017 18:02
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Sergii Topishko 63 UKR T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T7 7B7 T2B1 T1B1 T1B1 T3B3 4T7 4B6 100.0
2 Tim Reuser 51 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 8T10 8B8 T2B1 T4B4 T1B1 T3B3 4T10 4B9 80.0
3 Rolands Rugens 69 LAT T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B2 8T13 8B9 T2B1 T5B5 T1B1 - 3T8 3B7 65.0
4 Kipras Baltrunas 68 LTU T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T7 8B8 - T1B1 - B2 1T1 2B3 55.0
5 Timo Tak 52 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T7 7B7 B2 T1B1 - - 1T1 2B3 51.0 Monk Rotterdam
6 Don van Laere 95 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B8 B3 - B3 - 0T0 2B6 47.0 Team Delfts Bleau
7 Max van der Heijden 75 NED T1B1 T2B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B5 7T10 8B12 43.0 Team Kids From The Block
8 Nigel Armino 91 NED T3B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 7B7 40.0 IVY Climbing
9 Wouter Jongeneelen 57 NED T1B1 T4B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T12 8B8 37.0 Bruut
10 Max Deelen 96 NED T3B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 B5 7T12 8B14 34.0
11 Mark Brand 87 NED T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 6T6 8B10 31.0 Team Mountain Network
12 Nikola Byelov 71 NED T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T7 6B6 28.0 Monk Jeugd Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 78 NED T2B1 T3B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 7B7 26.0 West Coast Climbing
14 Michiel Hennevelt 81 NED T3B2 B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T11 7B8 24.0 Monk Eindhoven
15 Truong Ngo 74 NED T3B1 T4B1 B2 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 B1 6T13 8B10 22.0 Team Neoliet
16 Vincent van den Berg 66 NED T4B1 B1 T3B3 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 6T14 7B10 20.0 West Coast Climbing
17 Remmelt Dirksen 79 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 5T6 5B6 18.0
18 Hans Busker 86 NED B1 T1B1 B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B2 5T7 7B9 16.0 Monk Eindhoven
19 Zeno Schaekers 88 NED B3 T4B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T8 7B9 14.0 Team Mountain Network
20 Jelle Zijlstra 60 NED B3 T5B1 B3 T3B3 T1B1 T2B1 T5B4 5T16 7B16 12.0 Bruut
21 Jeroen Meijners 76 NED T4B1 T3B3 T1B1 T3B1 T5B4 5T16 5B10 10.0
22 Leto Cavé 94 NED B5 B1 B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 7B11 9.0 Team Mountain Network
23 Sjors Kersten 93 NED B3 B1 B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 4T6 7B9 8.0 Grip
24 Sven Elink Schuurman 65 NED B3 B1 B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B2 4T6 7B10 7.0
25 Tom Elink Schuurman 83 NED B3 B2 T2B1 T2B2 T2B1 T2B2 4T8 6B11 6.0 Cube Bouldergym
26 Jens de Louw 97 NED B1 T1B1 T1B1 T3B2 T3B3 4T8 5B8 5.0
27 Bob Giesberts 77 NED B1 B4 B2 B2 T1B1 T2B1 T3B1 3T6 7B12 4.0 Cube Bouldergym
28 Auke Wiegel 70 NED B3 B1 T1B1 T2B1 T3B3 3T6 5B9 3.0
29 Robin van Dijk 59 NED B4 B1 T1B1 T2B1 T4B3 3T7 5B10 2.0 Yosemite
30 Janneman de Roon 73 NED B1 B1 B1 T2B2 T1B1 T5B5 3T8 6B11 1.0 Yosemite
31 Castor Sprado 62 NED B4 B1 B3 T1B1 T2B1 B3 2T3 6B13 0.0
32 Dennis List 85 NED B2 T1B1 T2B1 B4 2T3 4B8 0.0 Team Mountain Network
33 Hans van Essen 89 NED B2 B1 B2 T2B2 T2B1 2T4 5B8 0.0
34 Janco van Gelderen 82 NED B1 T1B1 T3B1 2T4 3B3 0.0
35 Kjeldo Visser 98 NED B1 T2B2 T5B3 2T7 3B6 0.0
36 Jelle Grobben 84 NED B1 B1 B5 T1B1 B1 1T1 5B9 0.0
37 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED B1 T1B1 B3 B3 1T1 4B8 0.0
38 Pascal van Zanten 92 NED T5B5 1T5 1B5 0.0