Boulder 4, 01-04-2017 13:00, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 23 NED
Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
Anon1823 - - -
Pauline Schreurs 27 NED
Kyra de Bree 25 NED Climb Up
Anon2119 - - -
Nora van Wassenaer 11 NED
Alise Zvigule 13 LAT
Marta Shiryeva 28 RUS
Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
Michelle Kuiper 22 NED
Bouchra Jemla 6 NED
Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
Kim van den Hout 18 NED
Renske Dickhout 10 NED
Jenya Kazbekova 7 UKR

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Anon1823 - - -
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Anon2119 - - -
13 Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Anon1823 - - -
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Anon2119 - - -
13 Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Anon1823 - - -
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Anon2119 - - -
13 Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Anon1823 - - -
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Anon2119 - - -
13 Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Anon1823 - - -
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Anon2119 - - -
13 Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Anon1823 - - -
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Anon2119 - - -
13 Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Anon1823 - - -
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Anon2119 - - -
13 Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED
23 Pauline Schreurs 27 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 23 NED
2 Kyra de Bree 25 NED Climb Up
3 Elbrich Schoorstra 1 NED Team Mountain Network
4 Laura Knops 12 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Anon1823 - - -
6 Naomi Swagten 2 NED Team Neoliet
7 Elisabeth Keijzer 16 NED GSAC
8 Simone Gerritsen 15 NED Monk Eindhoven
9 Marta Shiryeva 28 RUS
10 Carlijn Hukkelhoven 20 NED IVY Climbing
11 Julia Meijer 8 NED Monk Eindhoven
12 Anon2119 - - -
13 Eva Cillessen 21 NED GRIP Nijmegen
14 Renske Dickhout 10 NED
15 Michelle Kuiper 22 NED
16 Jenya Kazbekova 7 UKR
17 Jasmijn van de Sande 5 NED Climb Up
18 Alise Zvigule 13 LAT
19 Bouchra Jemla 6 NED
20 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
21 Nora van Wassenaer 11 NED
22 Kim van den Hout 18 NED
23 Pauline Schreurs 27 NED
01-04-2017 18:02
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Jenya Kazbekova 7 UKR T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 6T6 8Z9 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 100.0
2 Julia Meijer 8 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 6T7 8Z10 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 80.0 Monk Eindhoven
3 Lynn van der Meer 17 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z3 7T11 7Z11 T3Z2 Z1 T1Z1 T3Z3 3T7 4Z7 65.0 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 23 NED T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T2Z2 7T11 8Z11 T2Z2 Z2 T5Z5 T1Z1 3T8 4Z10 55.0
5 Kim van den Hout 18 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z4 T1Z1 Z4 6T10 8Z14 T2Z2 Z4 T1Z1 Z1 2T3 4Z8 51.0
6 Jasmijn van de Sande 5 NED T1Z1 T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 7T12 7Z10 T5Z5 Z1 Z1 Z1 1T5 4Z8 47.0 Climb Up
7 Pauline Schreurs 27 NED T1Z1 T2Z2 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 6T10 7Z11 43.0
8 Anon1823 - - T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 T5Z2 T1Z1 Z1 6T11 8Z11 40.0 -
9 Elbrich Schoorstra 1 NED T5Z2 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 6T16 6Z9 37.0 Team Mountain Network
10 Elisabeth Keijzer 16 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 Z2 5T5 7Z9 34.0 GSAC
11 Nora van Wassenaer 11 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z5 T1Z1 Z2 5T6 7Z13 31.0
12 Carlijn Hukkelhoven 20 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 5T6 6Z7 28.0 IVY Climbing
13 Laura Knops 12 NED T2Z2 T1Z1 Z5 T2Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 5T8 7Z15 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Alise Zvigule 13 LAT T1Z1 T2Z2 T3Z1 T1Z1 Z4 T2Z2 5T9 6Z11 24.0
15 Kyra de Bree 25 NED T1Z1 T1Z1 T3Z1 T3Z3 T1Z1 5T9 5Z7 22.0 Climb Up
16 Naomi Swagten 2 NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z3 5T9 5Z8 20.0 Team Neoliet
17 Bouchra Jemla 6 NED T1Z1 T1Z1 Z5 Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 4T5 7Z12 18.0
18 Marta Shiryeva 28 RUS T1Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 4T5 5Z6 16.0
19 Anon2119 - - T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z4 4T6 5Z8 14.0 -
20 Michelle Kuiper 22 NED Z3 T1Z1 Z1 T3Z3 T2Z2 3T6 5Z10 12.0
21 Eva Cillessen 21 NED Z3 T5Z5 Z1 T1Z1 T2Z1 3T8 5Z11 10.0 GRIP Nijmegen
22 Renske Dickhout 10 NED Z2 T1Z1 Z1 T3Z3 Z4 T5Z4 3T9 6Z15 9.0
23 Simone Gerritsen 15 NED T2Z2 Z1 Z1 T1Z1 2T3 4Z5 8.0 Monk Eindhoven

Aantal deelnemers: 38

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
Dennis List 85 NED Team Mountain Network
Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
Tim Reuser 51 NED
Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
Anon1961 - - -
Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
Timo Tak 52 NED
Max Deelen 96 NED
Hans van Essen 89 NED
Kjeldo Visser 98 NED
Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
Castor Sprado 62 NED
Pascal van Zanten 92 NED
Robin van Dijk 59 NED Yosemite
Janneman de Roon 73 NED Yosemite
Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
Remmelt Dirksen 79 NED
Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
Sven Elink Schuurman 65 NED
Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
Anon3187 - - -
Janco van Gelderen 82 NED
Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network Disp
Jens de Louw 97 NED Disp
Kipras Baltrunas 68 LTU
Rolands Rugens 69 LAT
Sergii Topishko 63 UKR
Jelle Grobben 84 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 38

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Anon1961 - - -
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Anon3187 - - -
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Anon1961 - - -
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Anon3187 - - -
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Anon1961 - - -
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Anon3187 - - -
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Anon1961 - - -
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Anon3187 - - -
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Anon1961 - - -
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Anon3187 - - -
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Anon1961 - - -
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Anon3187 - - -
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Anon1961 - - -
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Anon3187 - - -
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wouter Jongeneelen 57 NED Bruut
2 Remmelt Dirksen 79 NED
3 Don van Laere 95 NED Team Delfts Bleau
4 Bob Giesberts 77 NED Cube Bouldergym
5 Janco van Gelderen 82 NED
6 Truong Ngo 74 NED Team Neoliet
7 Tom Elink Schuurman 83 NED Cube Bouldergym
8 Hans van Essen 89 NED
9 Sjors Kersten 93 NED GRIP Nijmegen
10 Kjeldo Visser 98 NED
11 Castor Sprado 62 NED
12 Jelle Zijlstra 60 NED Bruut
13 Timo Tak 52 NED
14 Rolands Rugens 69 LAT
15 Zeno Schaekers 88 NED Team Mountain Network
16 Anon1961 - - -
17 Jelle Grobben 84 NED
18 Hans Busker 86 NED Monk Eindhoven
19 Anon3187 - - -
20 Max Deelen 96 NED
21 Sergii Topishko 63 UKR
22 Mark Brand 87 NED Team Mountain Network
23 Max van der Heijden 75 NED Team Kids From The Block
24 Trevor Vermoolen 78 NED REVOLT
25 Michiel Hennevelt 81 NED Monk Eindhoven
26 Pascal van Zanten 92 NED
27 Tim Reuser 51 NED
28 Vincent van den Berg 66 NED REVOLT
29 Janneman de Roon 73 NED Yosemite
30 Robin van Dijk 59 NED Yosemite
31 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED
32 Kipras Baltrunas 68 LTU
33 Dennis List 85 NED Team Mountain Network
34 Jens de Louw 97 NED
35 Nigel Armino 91 NED IVY Climbing
36 Leto Cavé 94 NED Team Mountain Network
37 Mikola Byelov 71 NED Monk Amsterdam
38 Sven Elink Schuurman 65 NED
01-04-2017 18:02
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Sergii Topishko 63 UKR T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 7Z7 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T7 4Z6 100.0
2 Tim Reuser 51 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 8T10 8Z8 T2Z1 T4Z4 T1Z1 T3Z3 4T10 4Z9 80.0
3 Rolands Rugens 69 LAT T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 8T13 8Z9 T2Z1 T5Z5 T1Z1 - 3T8 3Z7 65.0
4 Kipras Baltrunas 68 LTU T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T7 8Z8 - T1Z1 - Z2 1T1 2Z3 55.0
5 Timo Tak 52 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 7Z7 Z2 T1Z1 - - 1T1 2Z3 51.0
6 Don van Laere 95 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T9 8Z8 Z3 - Z3 - 0T0 2Z6 47.0 Team Delfts Bleau
7 Max van der Heijden 75 NED T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 7T10 8Z12 43.0 Team Kids From The Block
8 Nigel Armino 91 NED T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 7Z7 40.0 IVY Climbing
9 Wouter Jongeneelen 57 NED T1Z1 T4Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T12 8Z8 37.0 Bruut
10 Max Deelen 96 NED T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z5 7T12 8Z14 34.0
11 Mark Brand 87 NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 6T6 8Z10 31.0 Team Mountain Network
12 Mikola Byelov 71 NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 6Z6 28.0 Monk Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 78 NED T2Z1 T3Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z7 26.0 REVOLT
14 Michiel Hennevelt 81 NED T3Z2 Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T11 7Z8 24.0 Monk Eindhoven
15 Truong Ngo 74 NED T3Z1 T4Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z1 6T13 8Z10 22.0 Team Neoliet
16 Vincent van den Berg 66 NED T4Z1 Z1 T3Z3 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T14 7Z10 20.0 REVOLT
17 Remmelt Dirksen 79 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 5T6 5Z6 18.0
18 Hans Busker 86 NED Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 5T7 7Z9 16.0 Monk Eindhoven
19 Zeno Schaekers 88 NED Z3 T4Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T8 7Z9 14.0 Team Mountain Network
20 Jelle Zijlstra 60 NED Z3 T5Z1 Z3 T3Z3 T1Z1 T2Z1 T5Z4 5T16 7Z16 12.0 Bruut
21 Anon1961 - - T4Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z1 T5Z4 5T16 5Z10 10.0 -
22 Leto Cavé 94 NED Z5 Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 7Z11 9.0 Team Mountain Network
23 Sjors Kersten 93 NED Z3 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 4T6 7Z9 8.0 GRIP Nijmegen
24 Sven Elink Schuurman 65 NED Z3 Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 4T6 7Z10 7.0
25 Tom Elink Schuurman 83 NED Z3 Z2 T2Z1 T2Z2 T2Z1 T2Z2 4T8 6Z11 6.0 Cube Bouldergym
26 Jens de Louw 97 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T3Z3 4T8 5Z8 5.0
27 Bob Giesberts 77 NED Z1 Z4 Z2 Z2 T1Z1 T2Z1 T3Z1 3T6 7Z12 4.0 Cube Bouldergym
28 Anon3187 - - Z3 Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 3T6 5Z9 3.0 -
29 Robin van Dijk 59 NED Z4 Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z3 3T7 5Z10 2.0 Yosemite
30 Janneman de Roon 73 NED Z1 Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T5Z5 3T8 6Z11 1.0 Yosemite
31 Castor Sprado 62 NED Z4 Z1 Z3 T1Z1 T2Z1 Z3 2T3 6Z13 0.0
32 Dennis List 85 NED Z2 T1Z1 T2Z1 Z4 2T3 4Z8 0.0 Team Mountain Network
33 Hans van Essen 89 NED Z2 Z1 Z2 T2Z2 T2Z1 2T4 5Z8 0.0
34 Janco van Gelderen 82 NED Z1 T1Z1 T3Z1 2T4 3Z3 0.0
35 Kjeldo Visser 98 NED Z1 T2Z2 T5Z3 2T7 3Z6 0.0
36 Jelle Grobben 84 NED Z1 Z1 Z5 T1Z1 Z1 1T1 5Z9 0.0
37 Sang-Jae Kouwenberg 58 NED Z1 T1Z1 Z3 Z3 1T1 4Z8 0.0
38 Pascal van Zanten 92 NED T5Z5 1T5 1Z5 0.0