Jeugd Boulder 1 JAB , Sat, 13 Jan 2018 10:14:00 +0100, Boulderhal De Campus, Den Haag
Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Processed
Description: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].
Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.
LET OP! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de voorronde opgedeeld in drie startgroepen i.p.v. twee. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A vormt startgroep 2 en de Junioren vormen startgroep 3. Ook het tijdschema is iets gewijzigd waardoor de wedstrijd o.a een half uur eerder begint!
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.
Het tijdschema is als volgt:
09.00 uur De Campus en aanmelding open
09.45 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.00 uur Start kwalificatie startgroep 1
12.30 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.45 uur Start startgroep 2
15.15 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.30 uur Start startgroep 3
16.45 uur Einde startgroep 3
17.15 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren.
18.45 uur Einde Finale
19.00 uur Prijsuitreiking alle categorieën
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Youth Female U16
The competitionresults are not public.
Number of competitors: 15
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 15
#
Name
Bib number
Team
1
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
2
Isa Witte
307
Team Kids From The Block
3
Sven van der Heijden
310
4
Tysa Aukema
316
Climb Up
5
Cécile Blikman
311
6
Kaya van Haasteren
305
7
Simone Gerritsen
309
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
315
Kei Boulderhal
9
Freja Smed
303
Climb Up
10
Merleyn Koops
312
11
Sam Swalué
314
Top Climbing Twente
12
Pleun Frank
304
Monk Amsterdam
13
Mette van Liempd
317
14
Elja Leijenhorst
306
Team Delfts Bleau
15
Aloes Bosch
302
#
Name
Bib number
Team
1
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
2
Isa Witte
307
Team Kids From The Block
3
Sven van der Heijden
310
4
Tysa Aukema
316
Climb Up
5
Cécile Blikman
311
6
Kaya van Haasteren
305
7
Simone Gerritsen
309
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
315
Kei Boulderhal
9
Freja Smed
303
Climb Up
10
Merleyn Koops
312
11
Sam Swalué
314
Top Climbing Twente
12
Pleun Frank
304
Monk Amsterdam
13
Mette van Liempd
317
14
Elja Leijenhorst
306
Team Delfts Bleau
15
Aloes Bosch
302
#
Name
Bib number
Team
1
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
2
Isa Witte
307
Team Kids From The Block
3
Sven van der Heijden
310
4
Tysa Aukema
316
Climb Up
5
Cécile Blikman
311
6
Kaya van Haasteren
305
7
Simone Gerritsen
309
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
315
Kei Boulderhal
9
Freja Smed
303
Climb Up
10
Merleyn Koops
312
11
Sam Swalué
314
Top Climbing Twente
12
Pleun Frank
304
Monk Amsterdam
13
Mette van Liempd
317
14
Elja Leijenhorst
306
Team Delfts Bleau
15
Aloes Bosch
302
#
Name
Bib number
Team
1
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
2
Isa Witte
307
Team Kids From The Block
3
Sven van der Heijden
310
4
Tysa Aukema
316
Climb Up
5
Cécile Blikman
311
6
Kaya van Haasteren
305
7
Simone Gerritsen
309
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
315
Kei Boulderhal
9
Freja Smed
303
Climb Up
10
Merleyn Koops
312
11
Sam Swalué
314
Top Climbing Twente
12
Pleun Frank
304
Monk Amsterdam
13
Mette van Liempd
317
14
Elja Leijenhorst
306
Team Delfts Bleau
15
Aloes Bosch
302
#
Name
Bib number
Team
1
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
2
Isa Witte
307
Team Kids From The Block
3
Sven van der Heijden
310
4
Tysa Aukema
316
Climb Up
5
Cécile Blikman
311
6
Kaya van Haasteren
305
7
Simone Gerritsen
309
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
315
Kei Boulderhal
9
Freja Smed
303
Climb Up
10
Merleyn Koops
312
11
Sam Swalué
314
Top Climbing Twente
12
Pleun Frank
304
Monk Amsterdam
13
Mette van Liempd
317
14
Elja Leijenhorst
306
Team Delfts Bleau
15
Aloes Bosch
302
#
Name
Bib number
Team
1
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
2
Isa Witte
307
Team Kids From The Block
3
Sven van der Heijden
310
4
Tysa Aukema
316
Climb Up
5
Cécile Blikman
311
6
Kaya van Haasteren
305
7
Simone Gerritsen
309
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
315
Kei Boulderhal
9
Freja Smed
303
Climb Up
10
Merleyn Koops
312
11
Sam Swalué
314
Top Climbing Twente
12
Pleun Frank
304
Monk Amsterdam
13
Mette van Liempd
317
14
Elja Leijenhorst
306
Team Delfts Bleau
15
Aloes Bosch
302
#
Name
Bib number
Team
1
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
2
Isa Witte
307
Team Kids From The Block
3
Sven van der Heijden
310
4
Tysa Aukema
316
Climb Up
5
Cécile Blikman
311
6
Kaya van Haasteren
305
7
Simone Gerritsen
309
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
315
Kei Boulderhal
9
Freja Smed
303
Climb Up
10
Merleyn Koops
312
11
Sam Swalué
314
Top Climbing Twente
12
Pleun Frank
304
Monk Amsterdam
13
Mette van Liempd
317
14
Elja Leijenhorst
306
Team Delfts Bleau
15
Aloes Bosch
302
#
Name
Bib number
Team
1
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
2
Isa Witte
307
Team Kids From The Block
3
Sven van der Heijden
310
4
Tysa Aukema
316
Climb Up
5
Cécile Blikman
311
6
Kaya van Haasteren
305
7
Simone Gerritsen
309
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
315
Kei Boulderhal
9
Freja Smed
303
Climb Up
10
Merleyn Koops
312
11
Sam Swalué
314
Top Climbing Twente
12
Pleun Frank
304
Monk Amsterdam
13
Mette van Liempd
317
14
Elja Leijenhorst
306
Team Delfts Bleau
15
Aloes Bosch
302
Publication time 13-01-2018 20:09
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
Total
League. Points
Team
1
Pleun Frank
304
T2Z1
T3Z1
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T9 8Z8
T1Z1
T1Z1
T3Z3
3T5 3Z5
100.0
Monk Amsterdam
2
Sam Swalué
314
Z1
T2Z1
T1Z1
T4Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
6T11 7Z8
T4Z4
T1Z1
T3Z2
3T8 3Z7
80.0
Top Climbing Twente
3
Sven van der Heijden
310
Z1
Z3
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 7Z9
T2Z2
Z5
Z6
1T2 3Z13
65.0
4
Simone Gerritsen
309
Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
4T6 5Z7
T5Z5
Z1
1T5 2Z6
55.0
Monk Eindhoven
5
Mette van Liempd
317
Z3
T2Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T6 7Z9
Z1
Z4
0T0 2Z5
51.0
6
Isa Witte
307
Z4
T1Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
4T5 6Z9
Z1
0T0 1Z1
47.0
Team Kids From The Block
7
Merleyn Koops
312
T3Z3
Z1
T3Z3
T3Z3
T1Z1
4T10 5Z11
43.0
8
Aloes Bosch
302
Z1
T1Z1
Z1
T3Z2
T5Z2
T2Z1
4T11 6Z8
40.0
9
Tysa Aukema
316
T2Z2
Z2
T2Z1
T2Z1
3T6 4Z6
37.0
Climb Up
10
Freja Smed
303
T2Z2
T3Z3
T4Z1
3T9 3Z6
34.0
Climb Up
11
Irina Kramers
315
T1Z1
Z3
Z1
Z5
T1Z1
2T2 5Z11
31.0
Kei Boulderhal
12
Kaya van Haasteren
305
Z4
T3Z3
T1Z1
2T4 3Z8
28.0
13
Cécile Blikman
311
T2Z1
1T2 1Z1
26.0
14
Elja Leijenhorst
306
Z1
0T0 1Z1
24.0
Team Delfts Bleau
15
Sanne Blok
313
Z3
0T0 1Z3
22.0
Ayers Rookies
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 8
#
Name
Bib number
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
102
IVY Climbing
2
Ysa Rakestraw
105
3
Helen Zegelaar
108
4
Julia Meijer
111
Monk Eindhoven
5
Maura-marie Mevis
101
IVY Climbing
6
Laura Knops
104
ES Onsight Klimtalenten
7
Julia van den Goor
107
Team Neoliet
8
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
#
Name
Bib number
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
102
IVY Climbing
2
Ysa Rakestraw
105
3
Helen Zegelaar
108
4
Julia Meijer
111
Monk Eindhoven
5
Maura-marie Mevis
101
IVY Climbing
6
Laura Knops
104
ES Onsight Klimtalenten
7
Julia van den Goor
107
Team Neoliet
8
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
#
Name
Bib number
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
102
IVY Climbing
2
Ysa Rakestraw
105
3
Helen Zegelaar
108
4
Julia Meijer
111
Monk Eindhoven
5
Maura-marie Mevis
101
IVY Climbing
6
Laura Knops
104
ES Onsight Klimtalenten
7
Julia van den Goor
107
Team Neoliet
8
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
#
Name
Bib number
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
102
IVY Climbing
2
Ysa Rakestraw
105
3
Helen Zegelaar
108
4
Julia Meijer
111
Monk Eindhoven
5
Maura-marie Mevis
101
IVY Climbing
6
Laura Knops
104
ES Onsight Klimtalenten
7
Julia van den Goor
107
Team Neoliet
8
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
#
Name
Bib number
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
102
IVY Climbing
2
Ysa Rakestraw
105
3
Helen Zegelaar
108
4
Julia Meijer
111
Monk Eindhoven
5
Maura-marie Mevis
101
IVY Climbing
6
Laura Knops
104
ES Onsight Klimtalenten
7
Julia van den Goor
107
Team Neoliet
8
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
#
Name
Bib number
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
102
IVY Climbing
2
Ysa Rakestraw
105
3
Helen Zegelaar
108
4
Julia Meijer
111
Monk Eindhoven
5
Maura-marie Mevis
101
IVY Climbing
6
Laura Knops
104
ES Onsight Klimtalenten
7
Julia van den Goor
107
Team Neoliet
8
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
#
Name
Bib number
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
102
IVY Climbing
2
Ysa Rakestraw
105
3
Helen Zegelaar
108
4
Julia Meijer
111
Monk Eindhoven
5
Maura-marie Mevis
101
IVY Climbing
6
Laura Knops
104
ES Onsight Klimtalenten
7
Julia van den Goor
107
Team Neoliet
8
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
#
Name
Bib number
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
102
IVY Climbing
2
Ysa Rakestraw
105
3
Helen Zegelaar
108
4
Julia Meijer
111
Monk Eindhoven
5
Maura-marie Mevis
101
IVY Climbing
6
Laura Knops
104
ES Onsight Klimtalenten
7
Julia van den Goor
107
Team Neoliet
8
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
Publication time 13-01-2018 19:54
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
Total
League. Points
Team
1
Julia Meijer
111
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
Z4
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T10 8Z11
T1Z1
T2Z2
T1Z1
3T4 3Z4
100.0
Monk Eindhoven
2
Ysa Rakestraw
105
Z2
T1Z1
T1Z1
Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
5T6 7Z9
T2Z2
T1Z1
Z4
2T3 3Z7
80.0
3
Carlijn Hukkelhoven
102
Z3
T2Z2
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T6 7Z10
T5Z5
Z1
1T5 2Z6
65.0
IVY Climbing
4
Laura Knops
104
Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 6Z6
Z3
Z2
0T0 2Z5
55.0
ES Onsight Klimtalenten
5
Maura-marie Mevis
101
T3Z1
T4Z1
T2Z1
3T9 3Z3
Z2
Z4
0T0 2Z6
51.0
IVY Climbing
6
Helen Zegelaar
108
T2Z2
T2Z1
2T4 2Z3
0T0 0Z0
47.0
7
Cecile van der Meel
103
T2Z1
Z1
T3Z1
2T5 3Z3
43.0
Ayers Rookies
8
Julia van den Goor
107
0T0 0Z0
40.0
Team Neoliet
Youth Male U16
The competitionresults are not public.
Number of competitors: 28
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 28
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jules Kluwer
425
Kei Boulderhal
2
Olav Poland
407
REVOLT
3
Mischa Radt
418
Top-It
4
Joris Kieboom
424
Climb Up
5
Thijme Maassen
419
6
Busse Lommers
404
Kei Boulderhal
7
Mikola Byelov
406
8
Gregor Struwe
426
Klimcentrum Bjoeks
9
Jens de Louw
421
Team Mountain Network
10
Torben van Kolfschoten
432
REVOLT
11
Teun van der Graaf
428
12
Simon Boes
412
13
Mees van Someren
430
14
Abel Mensink
416
Bleau Climbing Team
15
Tycho van der Straaten
415
Ayers Rookies
16
Casper Lensselink
417
Team Mountain Network
17
Mees Vissers
429
Monk Amsterdam
18
Paul Houbrechts
409
REVOLT
19
Sem van den Akker
403
Team Neoliet
20
Wouter Remmerswaal
411
Climb Up
21
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
22
Jafet Sinke
423
Kei Boulderhal
23
Ties van Veggel
410
24
Hidde Bakker
427
Klimmuur Haarlem
25
Sven Goudriaan
422
Team Mountain Network
26
Leto Cavé
431
Team Mountain Network
27
Wes Vermeeren
413
28
Brend English
420
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jules Kluwer
425
Kei Boulderhal
2
Olav Poland
407
REVOLT
3
Mischa Radt
418
Top-It
4
Joris Kieboom
424
Climb Up
5
Thijme Maassen
419
6
Busse Lommers
404
Kei Boulderhal
7
Mikola Byelov
406
8
Gregor Struwe
426
Klimcentrum Bjoeks
9
Jens de Louw
421
Team Mountain Network
10
Torben van Kolfschoten
432
REVOLT
11
Teun van der Graaf
428
12
Simon Boes
412
13
Mees van Someren
430
14
Abel Mensink
416
Bleau Climbing Team
15
Tycho van der Straaten
415
Ayers Rookies
16
Casper Lensselink
417
Team Mountain Network
17
Mees Vissers
429
Monk Amsterdam
18
Paul Houbrechts
409
REVOLT
19
Sem van den Akker
403
Team Neoliet
20
Wouter Remmerswaal
411
Climb Up
21
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
22
Jafet Sinke
423
Kei Boulderhal
23
Ties van Veggel
410
24
Hidde Bakker
427
Klimmuur Haarlem
25
Sven Goudriaan
422
Team Mountain Network
26
Leto Cavé
431
Team Mountain Network
27
Wes Vermeeren
413
28
Brend English
420
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jules Kluwer
425
Kei Boulderhal
2
Olav Poland
407
REVOLT
3
Mischa Radt
418
Top-It
4
Joris Kieboom
424
Climb Up
5
Thijme Maassen
419
6
Busse Lommers
404
Kei Boulderhal
7
Mikola Byelov
406
8
Gregor Struwe
426
Klimcentrum Bjoeks
9
Jens de Louw
421
Team Mountain Network
10
Torben van Kolfschoten
432
REVOLT
11
Teun van der Graaf
428
12
Simon Boes
412
13
Mees van Someren
430
14
Abel Mensink
416
Bleau Climbing Team
15
Tycho van der Straaten
415
Ayers Rookies
16
Casper Lensselink
417
Team Mountain Network
17
Mees Vissers
429
Monk Amsterdam
18
Paul Houbrechts
409
REVOLT
19
Sem van den Akker
403
Team Neoliet
20
Wouter Remmerswaal
411
Climb Up
21
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
22
Jafet Sinke
423
Kei Boulderhal
23
Ties van Veggel
410
24
Hidde Bakker
427
Klimmuur Haarlem
25
Sven Goudriaan
422
Team Mountain Network
26
Leto Cavé
431
Team Mountain Network
27
Wes Vermeeren
413
28
Brend English
420
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jules Kluwer
425
Kei Boulderhal
2
Olav Poland
407
REVOLT
3
Mischa Radt
418
Top-It
4
Joris Kieboom
424
Climb Up
5
Thijme Maassen
419
6
Busse Lommers
404
Kei Boulderhal
7
Mikola Byelov
406
8
Gregor Struwe
426
Klimcentrum Bjoeks
9
Jens de Louw
421
Team Mountain Network
10
Torben van Kolfschoten
432
REVOLT
11
Teun van der Graaf
428
12
Simon Boes
412
13
Mees van Someren
430
14
Abel Mensink
416
Bleau Climbing Team
15
Tycho van der Straaten
415
Ayers Rookies
16
Casper Lensselink
417
Team Mountain Network
17
Mees Vissers
429
Monk Amsterdam
18
Paul Houbrechts
409
REVOLT
19
Sem van den Akker
403
Team Neoliet
20
Wouter Remmerswaal
411
Climb Up
21
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
22
Jafet Sinke
423
Kei Boulderhal
23
Ties van Veggel
410
24
Hidde Bakker
427
Klimmuur Haarlem
25
Sven Goudriaan
422
Team Mountain Network
26
Leto Cavé
431
Team Mountain Network
27
Wes Vermeeren
413
28
Brend English
420
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jules Kluwer
425
Kei Boulderhal
2
Olav Poland
407
REVOLT
3
Mischa Radt
418
Top-It
4
Joris Kieboom
424
Climb Up
5
Thijme Maassen
419
6
Busse Lommers
404
Kei Boulderhal
7
Mikola Byelov
406
8
Gregor Struwe
426
Klimcentrum Bjoeks
9
Jens de Louw
421
Team Mountain Network
10
Torben van Kolfschoten
432
REVOLT
11
Teun van der Graaf
428
12
Simon Boes
412
13
Mees van Someren
430
14
Abel Mensink
416
Bleau Climbing Team
15
Tycho van der Straaten
415
Ayers Rookies
16
Casper Lensselink
417
Team Mountain Network
17
Mees Vissers
429
Monk Amsterdam
18
Paul Houbrechts
409
REVOLT
19
Sem van den Akker
403
Team Neoliet
20
Wouter Remmerswaal
411
Climb Up
21
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
22
Jafet Sinke
423
Kei Boulderhal
23
Ties van Veggel
410
24
Hidde Bakker
427
Klimmuur Haarlem
25
Sven Goudriaan
422
Team Mountain Network
26
Leto Cavé
431
Team Mountain Network
27
Wes Vermeeren
413
28
Brend English
420
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jules Kluwer
425
Kei Boulderhal
2
Olav Poland
407
REVOLT
3
Mischa Radt
418
Top-It
4
Joris Kieboom
424
Climb Up
5
Thijme Maassen
419
6
Busse Lommers
404
Kei Boulderhal
7
Mikola Byelov
406
8
Gregor Struwe
426
Klimcentrum Bjoeks
9
Jens de Louw
421
Team Mountain Network
10
Torben van Kolfschoten
432
REVOLT
11
Teun van der Graaf
428
12
Simon Boes
412
13
Mees van Someren
430
14
Abel Mensink
416
Bleau Climbing Team
15
Tycho van der Straaten
415
Ayers Rookies
16
Casper Lensselink
417
Team Mountain Network
17
Mees Vissers
429
Monk Amsterdam
18
Paul Houbrechts
409
REVOLT
19
Sem van den Akker
403
Team Neoliet
20
Wouter Remmerswaal
411
Climb Up
21
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
22
Jafet Sinke
423
Kei Boulderhal
23
Ties van Veggel
410
24
Hidde Bakker
427
Klimmuur Haarlem
25
Sven Goudriaan
422
Team Mountain Network
26
Leto Cavé
431
Team Mountain Network
27
Wes Vermeeren
413
28
Brend English
420
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jules Kluwer
425
Kei Boulderhal
2
Olav Poland
407
REVOLT
3
Mischa Radt
418
Top-It
4
Joris Kieboom
424
Climb Up
5
Thijme Maassen
419
6
Busse Lommers
404
Kei Boulderhal
7
Mikola Byelov
406
8
Gregor Struwe
426
Klimcentrum Bjoeks
9
Jens de Louw
421
Team Mountain Network
10
Torben van Kolfschoten
432
REVOLT
11
Teun van der Graaf
428
12
Simon Boes
412
13
Mees van Someren
430
14
Abel Mensink
416
Bleau Climbing Team
15
Tycho van der Straaten
415
Ayers Rookies
16
Casper Lensselink
417
Team Mountain Network
17
Mees Vissers
429
Monk Amsterdam
18
Paul Houbrechts
409
REVOLT
19
Sem van den Akker
403
Team Neoliet
20
Wouter Remmerswaal
411
Climb Up
21
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
22
Jafet Sinke
423
Kei Boulderhal
23
Ties van Veggel
410
24
Hidde Bakker
427
Klimmuur Haarlem
25
Sven Goudriaan
422
Team Mountain Network
26
Leto Cavé
431
Team Mountain Network
27
Wes Vermeeren
413
28
Brend English
420
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jules Kluwer
425
Kei Boulderhal
2
Olav Poland
407
REVOLT
3
Mischa Radt
418
Top-It
4
Joris Kieboom
424
Climb Up
5
Thijme Maassen
419
6
Busse Lommers
404
Kei Boulderhal
7
Mikola Byelov
406
8
Gregor Struwe
426
Klimcentrum Bjoeks
9
Jens de Louw
421
Team Mountain Network
10
Torben van Kolfschoten
432
REVOLT
11
Teun van der Graaf
428
12
Simon Boes
412
13
Mees van Someren
430
14
Abel Mensink
416
Bleau Climbing Team
15
Tycho van der Straaten
415
Ayers Rookies
16
Casper Lensselink
417
Team Mountain Network
17
Mees Vissers
429
Monk Amsterdam
18
Paul Houbrechts
409
REVOLT
19
Sem van den Akker
403
Team Neoliet
20
Wouter Remmerswaal
411
Climb Up
21
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
22
Jafet Sinke
423
Kei Boulderhal
23
Ties van Veggel
410
24
Hidde Bakker
427
Klimmuur Haarlem
25
Sven Goudriaan
422
Team Mountain Network
26
Leto Cavé
431
Team Mountain Network
27
Wes Vermeeren
413
28
Brend English
420
Team Mountain Network
Publication time 13-01-2018 20:09
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
Total
League. Points
Team
1
Mikola Byelov
406
NED
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z4
T1Z1
T1Z1
6T9 7Z11
T1Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 3Z3
100.0
2
Leto Cavé
431
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T4Z2
5T10 5Z6
Z1
T2Z2
T5Z3
2T7 3Z6
80.0
Team Mountain Network
3
Jens de Louw
421
NED
Z3
T1Z1
T1Z1
T3Z1
Z1
T3Z3
T2Z2
5T10 7Z12
T5Z3
Z3
Z1
1T5 3Z7
65.0
Team Mountain Network
4
Teun van der Graaf
428
NED
T5Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z5
6T14 6Z10
Z5
Z4
Z2
0T0 3Z11
55.0
5
Gregor Struwe
426
NED
T2Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
-
T1Z1
5T7 5Z6
Z7
Z5
Z3
0T0 3Z15
51.0
Klimcentrum Bjoeks
6
Torben van Kolfschoten
432
NED
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
4T5 5Z5
Z11
Z5
0T0 2Z16
47.0
REVOLT
7
Tycho van der Straaten
415
NED
Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T1Z1
4T6 5Z5
43.0
Ayers Rookies
8
Simon Boes
412
NED
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z5
4T6 5Z10
40.0
9
Mischa Radt
418
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
Z2
T4Z4
4T7 7Z13
37.0
Top-It
10
Jules Kluwer
425
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z4
4T7 5Z8
34.0
Kei Boulderhal
11
Hidde Bakker
427
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
4T7 4Z4
31.0
Klimmuur Haarlem
12
Mees Vissers
429
NED
T5Z5
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T8 4Z8
28.0
Monk Amsterdam
13
Mees van Someren
430
NED
Z1
T2Z2
T1Z1
T2Z1
T4Z4
4T9 5Z9
26.0
14
Dylan van den Berge
405
NED
T5Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
4T10 4Z4
24.0
Team Yellowstone
15
Wes Vermeeren
413
NED
Z1
T2Z2
T1Z1
Z1
T1Z1
3T4 5Z6
22.0
16
Casper Lensselink
417
NED
Z1
T2Z2
T2Z1
Z1
T2Z1
3T6 5Z6
20.0
Team Mountain Network
17
Abel Mensink
416
NED
T2Z2
Z1
T1Z1
Z1
T3Z3
3T6 5Z8
18.0
Bleau Climbing Team
18
Thijme Maassen
419
NED
Z2
T1Z1
T4Z1
Z1
T2Z2
3T7 5Z7
16.0
19
Busse Lommers
404
NED
T1Z1
T2Z1
Z1
T5Z5
3T8 4Z8
14.0
Kei Boulderhal
20
Sem van den Akker
403
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
2T2 3Z3
12.0
Team Neoliet
21
Joris Kieboom
424
NED
Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
2T3 4Z4
10.0
Climb Up
21
Ties van Veggel
410
NED
Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
2T3 4Z4
10.0
23
Brend English
420
NED
T3Z3
T1Z1
Z1
2T4 3Z5
8.0
Team Mountain Network
24
Wouter Remmerswaal
411
NED
Z1
T1Z1
Z1
1T1 3Z3
7.0
Climb Up
25
Paul Houbrechts
409
BEL
Z3
T3Z2
Z1
Z1
1T3 4Z7
6.0
REVOLT
26
Olav Poland
407
NED
Z3
Z1
Z1
0T0 3Z5
5.0
REVOLT
27
Sven Goudriaan
422
NED
Z1
Z1
0T0 2Z2
4.0
Team Mountain Network
28
Jafet Sinke
423
NED
0T0 0Z0
3.0
Kei Boulderhal
Number of competitors: 12
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 12
#
Name
Bib number
Team
1
Zeno Schaekers
202
Team Mountain Network
2
Pepijn Hogt
208
Kei Boulderhal
3
Isaac van Hoogstraaten
214
Monk Eindhoven
4
Rowan Ferwerda
205
Klimmuur Utrecht
5
Castor Sprado
206
Klimmuur Utrecht
6
Joram van Buuren
207
Klimmuur Utrecht
7
Trevor Vermoolen
213
8
Pepijn Kluiters
204
REVOLT
9
Gidion van Doorn
210
GRIP Nijmegen
10
Don van Laere
211
Team Delfts Bleau
11
Wouter Peletier
203
12
Stephen van Bokhoven
212
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Zeno Schaekers
202
Team Mountain Network
2
Pepijn Hogt
208
Kei Boulderhal
3
Isaac van Hoogstraaten
214
Monk Eindhoven
4
Rowan Ferwerda
205
Klimmuur Utrecht
5
Castor Sprado
206
Klimmuur Utrecht
6
Joram van Buuren
207
Klimmuur Utrecht
7
Trevor Vermoolen
213
8
Pepijn Kluiters
204
REVOLT
9
Gidion van Doorn
210
GRIP Nijmegen
10
Don van Laere
211
Team Delfts Bleau
11
Wouter Peletier
203
12
Stephen van Bokhoven
212
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Zeno Schaekers
202
Team Mountain Network
2
Pepijn Hogt
208
Kei Boulderhal
3
Isaac van Hoogstraaten
214
Monk Eindhoven
4
Rowan Ferwerda
205
Klimmuur Utrecht
5
Castor Sprado
206
Klimmuur Utrecht
6
Joram van Buuren
207
Klimmuur Utrecht
7
Trevor Vermoolen
213
8
Pepijn Kluiters
204
REVOLT
9
Gidion van Doorn
210
GRIP Nijmegen
10
Don van Laere
211
Team Delfts Bleau
11
Wouter Peletier
203
12
Stephen van Bokhoven
212
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Zeno Schaekers
202
Team Mountain Network
2
Pepijn Hogt
208
Kei Boulderhal
3
Isaac van Hoogstraaten
214
Monk Eindhoven
4
Rowan Ferwerda
205
Klimmuur Utrecht
5
Castor Sprado
206
Klimmuur Utrecht
6
Joram van Buuren
207
Klimmuur Utrecht
7
Trevor Vermoolen
213
8
Pepijn Kluiters
204
REVOLT
9
Gidion van Doorn
210
GRIP Nijmegen
10
Don van Laere
211
Team Delfts Bleau
11
Wouter Peletier
203
12
Stephen van Bokhoven
212
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Zeno Schaekers
202
Team Mountain Network
2
Pepijn Hogt
208
Kei Boulderhal
3
Isaac van Hoogstraaten
214
Monk Eindhoven
4
Rowan Ferwerda
205
Klimmuur Utrecht
5
Castor Sprado
206
Klimmuur Utrecht
6
Joram van Buuren
207
Klimmuur Utrecht
7
Trevor Vermoolen
213
8
Pepijn Kluiters
204
REVOLT
9
Gidion van Doorn
210
GRIP Nijmegen
10
Don van Laere
211
Team Delfts Bleau
11
Wouter Peletier
203
12
Stephen van Bokhoven
212
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Zeno Schaekers
202
Team Mountain Network
2
Pepijn Hogt
208
Kei Boulderhal
3
Isaac van Hoogstraaten
214
Monk Eindhoven
4
Rowan Ferwerda
205
Klimmuur Utrecht
5
Castor Sprado
206
Klimmuur Utrecht
6
Joram van Buuren
207
Klimmuur Utrecht
7
Trevor Vermoolen
213
8
Pepijn Kluiters
204
REVOLT
9
Gidion van Doorn
210
GRIP Nijmegen
10
Don van Laere
211
Team Delfts Bleau
11
Wouter Peletier
203
12
Stephen van Bokhoven
212
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Zeno Schaekers
202
Team Mountain Network
2
Pepijn Hogt
208
Kei Boulderhal
3
Isaac van Hoogstraaten
214
Monk Eindhoven
4
Rowan Ferwerda
205
Klimmuur Utrecht
5
Castor Sprado
206
Klimmuur Utrecht
6
Joram van Buuren
207
Klimmuur Utrecht
7
Trevor Vermoolen
213
8
Pepijn Kluiters
204
REVOLT
9
Gidion van Doorn
210
GRIP Nijmegen
10
Don van Laere
211
Team Delfts Bleau
11
Wouter Peletier
203
12
Stephen van Bokhoven
212
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Zeno Schaekers
202
Team Mountain Network
2
Pepijn Hogt
208
Kei Boulderhal
3
Isaac van Hoogstraaten
214
Monk Eindhoven
4
Rowan Ferwerda
205
Klimmuur Utrecht
5
Castor Sprado
206
Klimmuur Utrecht
6
Joram van Buuren
207
Klimmuur Utrecht
7
Trevor Vermoolen
213
8
Pepijn Kluiters
204
REVOLT
9
Gidion van Doorn
210
GRIP Nijmegen
10
Don van Laere
211
Team Delfts Bleau
11
Wouter Peletier
203
12
Stephen van Bokhoven
212
Team Neoliet
Publication time 13-01-2018 20:08
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
Total
League. Points
Team
1
Don van Laere
211
T3Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z2
Z3
T1Z1
T3Z2
T1Z1
7T13 8Z12
T1Z1
T4Z4
T5Z1
3T10 3Z6
100.0
Team Delfts Bleau
2
Isaac van Hoogstraaten
214
Z1
T3Z1
T2Z1
Z4
T2Z2
3T7 5Z9
Z2
T1Z1
1T1 2Z3
80.0
Monk Eindhoven
3
Castor Sprado
206
Z2
T1Z1
Z1
T2Z2
2T3 4Z6
Z6
T1Z1
1T1 2Z7
65.0
Klimmuur Utrecht
4
Zeno Schaekers
202
Z1
T1Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
3T4 5Z5
Z1
Z3
Z2
0T0 3Z6
55.0
Team Mountain Network
5
Gidion van Doorn
210
Z1
T1Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
3T4 5Z5
Z5
Z2
0T0 2Z7
51.0
GRIP Nijmegen
6
Trevor Vermoolen
213
T1Z1
Z1
Z1
T2Z2
T3Z2
3T6 5Z7
0T0 0Z0
47.0
7
Pepijn Kluiters
204
T2Z2
Z1
T1Z1
2T3 3Z4
43.0
REVOLT
8
Wouter Peletier
203
T3Z1
T1Z1
Z1
2T4 3Z3
40.0
9
Pepijn Hogt
208
Z2
T1Z1
Z1
1T1 3Z4
37.0
Kei Boulderhal
10
Rowan Ferwerda
205
T1Z1
Z1
1T1 2Z2
34.0
Klimmuur Utrecht
11
Stephen van Bokhoven
212
Z2
Z1
0T0 2Z3
31.0
Team Neoliet
12
Joram van Buuren
207
0T0 0Z0
28.0
Klimmuur Utrecht