Boulder 3, Sat, 09 Mar 2019 13:00:00 +0100, Monk Amsterdam
Discipline: Boulder
League: BOULDER 2019
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.
Tijdschema: (voorlopig)
09.30 uur Hal open + aanmelding open Heren
10.30 uur Sluiting aanmelding Heren
11.00 uur Start voorronde Heren
12.45 uur Sluiting aanmelding Dames
13.00 uur Einde voorronde Heren
13.15 uur Start voorronde Dames
14.45 uur Einde voorronde Dames
15.15 uur Sluiting Isolatie Dames + Heren
15.45 uur Start Finale Dames + Heren
17.30 uur Einde Finale Dames + Heren
17.45 uur Prijsuitreiking
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2003.
Number of competitors: 19
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 19
#
Name
Bib number
Team
1
Nikki van Bergen
49
Team Mountain Network
2
Gianna Evers
55
REVOLT
3
Doris van Gogh
53
Monk Amsterdam
4
Elbrich Schoorstra
41
REVOLT
5
Sven van der Heijden
60
Monk Amsterdam
6
Tiba Vroom
57
REVOLT
7
Marieke Berends
61
Monk Eindhoven
8
Julia van den Goor
42
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
52
Monk Eindhoven
10
Roos van Rooij
56
Team Kids From The Block
11
Pleun Frank
40
Monk Amsterdam
12
Sam Swalué
48
Top Climbing Twente
13
Marit Zeldenthuis
59
Climb Up
14
Nienke Sorber
51
Monk Amsterdam
15
Vera Zijlstra
46
Bruut
16
Lynn van der Meer
47
Team Neoliet
17
Ysa Rakestraw
54
Monk Eindhoven
18
Julia Meijer
43
Monk Eindhoven
19
Naomi Swagten
58
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Nikki van Bergen
49
Team Mountain Network
2
Gianna Evers
55
REVOLT
3
Doris van Gogh
53
Monk Amsterdam
4
Elbrich Schoorstra
41
REVOLT
5
Sven van der Heijden
60
Monk Amsterdam
6
Tiba Vroom
57
REVOLT
7
Marieke Berends
61
Monk Eindhoven
8
Julia van den Goor
42
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
52
Monk Eindhoven
10
Roos van Rooij
56
Team Kids From The Block
11
Pleun Frank
40
Monk Amsterdam
12
Sam Swalué
48
Top Climbing Twente
13
Marit Zeldenthuis
59
Climb Up
14
Nienke Sorber
51
Monk Amsterdam
15
Vera Zijlstra
46
Bruut
16
Lynn van der Meer
47
Team Neoliet
17
Ysa Rakestraw
54
Monk Eindhoven
18
Julia Meijer
43
Monk Eindhoven
19
Naomi Swagten
58
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Nikki van Bergen
49
Team Mountain Network
2
Gianna Evers
55
REVOLT
3
Doris van Gogh
53
Monk Amsterdam
4
Elbrich Schoorstra
41
REVOLT
5
Sven van der Heijden
60
Monk Amsterdam
6
Tiba Vroom
57
REVOLT
7
Marieke Berends
61
Monk Eindhoven
8
Julia van den Goor
42
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
52
Monk Eindhoven
10
Roos van Rooij
56
Team Kids From The Block
11
Pleun Frank
40
Monk Amsterdam
12
Sam Swalué
48
Top Climbing Twente
13
Marit Zeldenthuis
59
Climb Up
14
Nienke Sorber
51
Monk Amsterdam
15
Vera Zijlstra
46
Bruut
16
Lynn van der Meer
47
Team Neoliet
17
Ysa Rakestraw
54
Monk Eindhoven
18
Julia Meijer
43
Monk Eindhoven
19
Naomi Swagten
58
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Nikki van Bergen
49
Team Mountain Network
2
Gianna Evers
55
REVOLT
3
Doris van Gogh
53
Monk Amsterdam
4
Elbrich Schoorstra
41
REVOLT
5
Sven van der Heijden
60
Monk Amsterdam
6
Tiba Vroom
57
REVOLT
7
Marieke Berends
61
Monk Eindhoven
8
Julia van den Goor
42
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
52
Monk Eindhoven
10
Roos van Rooij
56
Team Kids From The Block
11
Pleun Frank
40
Monk Amsterdam
12
Sam Swalué
48
Top Climbing Twente
13
Marit Zeldenthuis
59
Climb Up
14
Nienke Sorber
51
Monk Amsterdam
15
Vera Zijlstra
46
Bruut
16
Lynn van der Meer
47
Team Neoliet
17
Ysa Rakestraw
54
Monk Eindhoven
18
Julia Meijer
43
Monk Eindhoven
19
Naomi Swagten
58
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Nikki van Bergen
49
Team Mountain Network
2
Gianna Evers
55
REVOLT
3
Doris van Gogh
53
Monk Amsterdam
4
Elbrich Schoorstra
41
REVOLT
5
Sven van der Heijden
60
Monk Amsterdam
6
Tiba Vroom
57
REVOLT
7
Marieke Berends
61
Monk Eindhoven
8
Julia van den Goor
42
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
52
Monk Eindhoven
10
Roos van Rooij
56
Team Kids From The Block
11
Pleun Frank
40
Monk Amsterdam
12
Sam Swalué
48
Top Climbing Twente
13
Marit Zeldenthuis
59
Climb Up
14
Nienke Sorber
51
Monk Amsterdam
15
Vera Zijlstra
46
Bruut
16
Lynn van der Meer
47
Team Neoliet
17
Ysa Rakestraw
54
Monk Eindhoven
18
Julia Meijer
43
Monk Eindhoven
19
Naomi Swagten
58
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Nikki van Bergen
49
Team Mountain Network
2
Gianna Evers
55
REVOLT
3
Doris van Gogh
53
Monk Amsterdam
4
Elbrich Schoorstra
41
REVOLT
5
Sven van der Heijden
60
Monk Amsterdam
6
Tiba Vroom
57
REVOLT
7
Marieke Berends
61
Monk Eindhoven
8
Julia van den Goor
42
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
52
Monk Eindhoven
10
Roos van Rooij
56
Team Kids From The Block
11
Pleun Frank
40
Monk Amsterdam
12
Sam Swalué
48
Top Climbing Twente
13
Marit Zeldenthuis
59
Climb Up
14
Nienke Sorber
51
Monk Amsterdam
15
Vera Zijlstra
46
Bruut
16
Lynn van der Meer
47
Team Neoliet
17
Ysa Rakestraw
54
Monk Eindhoven
18
Julia Meijer
43
Monk Eindhoven
19
Naomi Swagten
58
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Nikki van Bergen
49
Team Mountain Network
2
Gianna Evers
55
REVOLT
3
Doris van Gogh
53
Monk Amsterdam
4
Elbrich Schoorstra
41
REVOLT
5
Sven van der Heijden
60
Monk Amsterdam
6
Tiba Vroom
57
REVOLT
7
Marieke Berends
61
Monk Eindhoven
8
Julia van den Goor
42
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
52
Monk Eindhoven
10
Roos van Rooij
56
Team Kids From The Block
11
Pleun Frank
40
Monk Amsterdam
12
Sam Swalué
48
Top Climbing Twente
13
Marit Zeldenthuis
59
Climb Up
14
Nienke Sorber
51
Monk Amsterdam
15
Vera Zijlstra
46
Bruut
16
Lynn van der Meer
47
Team Neoliet
17
Ysa Rakestraw
54
Monk Eindhoven
18
Julia Meijer
43
Monk Eindhoven
19
Naomi Swagten
58
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Team
1
Nikki van Bergen
49
Team Mountain Network
2
Gianna Evers
55
REVOLT
3
Doris van Gogh
53
Monk Amsterdam
4
Elbrich Schoorstra
41
REVOLT
5
Sven van der Heijden
60
Monk Amsterdam
6
Tiba Vroom
57
REVOLT
7
Marieke Berends
61
Monk Eindhoven
8
Julia van den Goor
42
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
52
Monk Eindhoven
10
Roos van Rooij
56
Team Kids From The Block
11
Pleun Frank
40
Monk Amsterdam
12
Sam Swalué
48
Top Climbing Twente
13
Marit Zeldenthuis
59
Climb Up
14
Nienke Sorber
51
Monk Amsterdam
15
Vera Zijlstra
46
Bruut
16
Lynn van der Meer
47
Team Neoliet
17
Ysa Rakestraw
54
Monk Eindhoven
18
Julia Meijer
43
Monk Eindhoven
19
Naomi Swagten
58
Team Neoliet
Publication time 09-03-2019 20:36
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Vera Zijlstra
46
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T8 8Z8
T2Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
4T6 4Z5
100.0
Bruut
2
Tiba Vroom
57
T3Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T11 8Z9
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 4Z4
80.0
REVOLT
3
Lynn van der Meer
47
Z2
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z5
6T10 8Z13
T1Z1
Z1
T2Z2
T2Z1
3T5 4Z5
65.0
Team Neoliet
4
Pleun Frank
40
Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
7T10 8Z9
T1Z1
T2Z2
T2Z2
3T5 3Z5
55.0
Monk Amsterdam
5
Nikki van Bergen
49
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z1
T1Z1
T4Z4
8T14 8Z12
T3Z1
T1Z1
T4Z4
3T8 3Z6
51.0
Team Mountain Network
6
Julia Meijer
43
Z2
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
6T9 7Z9
T4Z3
Z1
T2Z2
2T6 3Z6
47.0
Monk Eindhoven
7
Ysa Rakestraw
54
T4Z1
T2Z2
T1Z1
Z2
T2Z1
T1Z1
5T10 6Z8
43.0
Monk Eindhoven
8
Marieke Berends
61
Z4
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T5Z2
T4Z4
5T13 6Z14
40.0
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
52
Z4
T4Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z4
4T7 6Z12
37.0
Monk Eindhoven
10
Sven van der Heijden
60
T5Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
T2Z2
Z4
4T10 6Z11
34.0
Monk Amsterdam
11
Sam Swalué
48
Z1
T3Z3
T1Z1
T2Z1
T1Z1
4T7 5Z7
31.0
Top Climbing Twente
12
Elbrich Schoorstra
41
T3Z1
T2Z2
T1Z1
Z3
T3Z3
4T9 5Z10
28.0
REVOLT
13
Gianna Evers
55
Z1
T3Z2
T1Z1
Z1
T1Z1
3T5 5Z6
26.0
REVOLT
14
Naomi Swagten
58
T2Z1
T1Z1
T3Z1
3T6 3Z3
24.0
Team Neoliet
15
Roos van Rooij
56
Z1
T1Z1
T1Z1
2T2 3Z3
22.0
Team Kids From The Block
16
Julia van den Goor
42
Z1
T1Z1
T3Z1
2T4 3Z3
20.0
Team Neoliet
17
Doris van Gogh
53
T4Z4
T5Z5
2T9 2Z9
18.0
Monk Amsterdam
18
Marit Zeldenthuis
59
T5Z5
T5Z2
2T10 2Z7
16.0
Climb Up
19
Nienke Sorber
51
Z1
Z3
T1Z1
Z3
1T1 4Z8
14.0
Monk Amsterdam
Number of competitors: 42
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 42
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Johannes Finnstein
11
2
Iwan Pasveer
36
Team Mountain Network
3
Michael van den Bogert
24
Monk Eindhoven
4
Gijs Nijenhuis
34
5
Max Deelen
17
Sterk
6
Antonie Moes
39
Top-It
7
Taran Tai-Tin-Woei
10
Team Kids From The Block
8
Wiep Hollander
12
9
Giel Wieggers
42
Monk Amsterdam
10
Mees Vissers
44
Monk Amsterdam
11
Mikola Byelov
2
Monk Amsterdam
12
Mark Brand
28
Team Mountain Network
13
Torben van Kolfschoten
16
Monk Amsterdam
14
Tijn Meulenberg
27
Sterk
15
Pieter Bik
31
16
Stijn Liedenbaum
33
17
Tim Reuser
37
Team Delfts Bleau
18
Frank Loeve
3
19
Michiel Hennevelt
38
Monk Rotterdam
20
Jesse van der Heijden
9
GRIP Nijmegen
21
Hidde Bakker
22
REVOLT
22
Vincent Rheinberger
26
23
Stijn Janssen
20
Monk Eindhoven
24
Wouter Kleinlein
1
Monk Amsterdam
25
Don van Laere
40
Team Delfts Bleau
26
Jules Kluwer
41
27
Ties Baars
30
Monk Eindhoven
28
Kjeldo Visser
23
29
Julian Konig
32
Monk Eindhoven
30
Ynze Visser
13
31
Thijme Maassen
25
Monk Eindhoven
32
Robin Donders
4
Team Kids From The Block
33
Mark Sorber
35
34
Elko Schellingerhout
6
Monk Eindhoven
35
Robin van Dijk
43
Yosemite
36
Paul Brand
18
37
Jens de Louw
14
Team Mountain Network
38
Gregor Struwe
8
Team Gropo
39
Paul Houbrechts
5
REVOLT
40
Wouter van Roessel
15
Monk Amsterdam
41
Dillon Hooks
7
42
Teun van der Graaf
29
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Johannes Finnstein
11
2
Iwan Pasveer
36
Team Mountain Network
3
Michael van den Bogert
24
Monk Eindhoven
4
Gijs Nijenhuis
34
5
Max Deelen
17
Sterk
6
Antonie Moes
39
Top-It
7
Taran Tai-Tin-Woei
10
Team Kids From The Block
8
Wiep Hollander
12
9
Giel Wieggers
42
Monk Amsterdam
10
Mees Vissers
44
Monk Amsterdam
11
Mikola Byelov
2
Monk Amsterdam
12
Mark Brand
28
Team Mountain Network
13
Torben van Kolfschoten
16
Monk Amsterdam
14
Tijn Meulenberg
27
Sterk
15
Pieter Bik
31
16
Stijn Liedenbaum
33
17
Tim Reuser
37
Team Delfts Bleau
18
Frank Loeve
3
19
Michiel Hennevelt
38
Monk Rotterdam
20
Jesse van der Heijden
9
GRIP Nijmegen
21
Hidde Bakker
22
REVOLT
22
Vincent Rheinberger
26
23
Stijn Janssen
20
Monk Eindhoven
24
Wouter Kleinlein
1
Monk Amsterdam
25
Don van Laere
40
Team Delfts Bleau
26
Jules Kluwer
41
27
Ties Baars
30
Monk Eindhoven
28
Kjeldo Visser
23
29
Julian Konig
32
Monk Eindhoven
30
Ynze Visser
13
31
Thijme Maassen
25
Monk Eindhoven
32
Robin Donders
4
Team Kids From The Block
33
Mark Sorber
35
34
Elko Schellingerhout
6
Monk Eindhoven
35
Robin van Dijk
43
Yosemite
36
Paul Brand
18
37
Jens de Louw
14
Team Mountain Network
38
Gregor Struwe
8
Team Gropo
39
Paul Houbrechts
5
REVOLT
40
Wouter van Roessel
15
Monk Amsterdam
41
Dillon Hooks
7
42
Teun van der Graaf
29
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Johannes Finnstein
11
2
Iwan Pasveer
36
Team Mountain Network
3
Michael van den Bogert
24
Monk Eindhoven
4
Gijs Nijenhuis
34
5
Max Deelen
17
Sterk
6
Antonie Moes
39
Top-It
7
Taran Tai-Tin-Woei
10
Team Kids From The Block
8
Wiep Hollander
12
9
Giel Wieggers
42
Monk Amsterdam
10
Mees Vissers
44
Monk Amsterdam
11
Mikola Byelov
2
Monk Amsterdam
12
Mark Brand
28
Team Mountain Network
13
Torben van Kolfschoten
16
Monk Amsterdam
14
Tijn Meulenberg
27
Sterk
15
Pieter Bik
31
16
Stijn Liedenbaum
33
17
Tim Reuser
37
Team Delfts Bleau
18
Frank Loeve
3
19
Michiel Hennevelt
38
Monk Rotterdam
20
Jesse van der Heijden
9
GRIP Nijmegen
21
Hidde Bakker
22
REVOLT
22
Vincent Rheinberger
26
23
Stijn Janssen
20
Monk Eindhoven
24
Wouter Kleinlein
1
Monk Amsterdam
25
Don van Laere
40
Team Delfts Bleau
26
Jules Kluwer
41
27
Ties Baars
30
Monk Eindhoven
28
Kjeldo Visser
23
29
Julian Konig
32
Monk Eindhoven
30
Ynze Visser
13
31
Thijme Maassen
25
Monk Eindhoven
32
Robin Donders
4
Team Kids From The Block
33
Mark Sorber
35
34
Elko Schellingerhout
6
Monk Eindhoven
35
Robin van Dijk
43
Yosemite
36
Paul Brand
18
37
Jens de Louw
14
Team Mountain Network
38
Gregor Struwe
8
Team Gropo
39
Paul Houbrechts
5
REVOLT
40
Wouter van Roessel
15
Monk Amsterdam
41
Dillon Hooks
7
42
Teun van der Graaf
29
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Johannes Finnstein
11
2
Iwan Pasveer
36
Team Mountain Network
3
Michael van den Bogert
24
Monk Eindhoven
4
Gijs Nijenhuis
34
5
Max Deelen
17
Sterk
6
Antonie Moes
39
Top-It
7
Taran Tai-Tin-Woei
10
Team Kids From The Block
8
Wiep Hollander
12
9
Giel Wieggers
42
Monk Amsterdam
10
Mees Vissers
44
Monk Amsterdam
11
Mikola Byelov
2
Monk Amsterdam
12
Mark Brand
28
Team Mountain Network
13
Torben van Kolfschoten
16
Monk Amsterdam
14
Tijn Meulenberg
27
Sterk
15
Pieter Bik
31
16
Stijn Liedenbaum
33
17
Tim Reuser
37
Team Delfts Bleau
18
Frank Loeve
3
19
Michiel Hennevelt
38
Monk Rotterdam
20
Jesse van der Heijden
9
GRIP Nijmegen
21
Hidde Bakker
22
REVOLT
22
Vincent Rheinberger
26
23
Stijn Janssen
20
Monk Eindhoven
24
Wouter Kleinlein
1
Monk Amsterdam
25
Don van Laere
40
Team Delfts Bleau
26
Jules Kluwer
41
27
Ties Baars
30
Monk Eindhoven
28
Kjeldo Visser
23
29
Julian Konig
32
Monk Eindhoven
30
Ynze Visser
13
31
Thijme Maassen
25
Monk Eindhoven
32
Robin Donders
4
Team Kids From The Block
33
Mark Sorber
35
34
Elko Schellingerhout
6
Monk Eindhoven
35
Robin van Dijk
43
Yosemite
36
Paul Brand
18
37
Jens de Louw
14
Team Mountain Network
38
Gregor Struwe
8
Team Gropo
39
Paul Houbrechts
5
REVOLT
40
Wouter van Roessel
15
Monk Amsterdam
41
Dillon Hooks
7
42
Teun van der Graaf
29
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Johannes Finnstein
11
2
Iwan Pasveer
36
Team Mountain Network
3
Michael van den Bogert
24
Monk Eindhoven
4
Gijs Nijenhuis
34
5
Max Deelen
17
Sterk
6
Antonie Moes
39
Top-It
7
Taran Tai-Tin-Woei
10
Team Kids From The Block
8
Wiep Hollander
12
9
Giel Wieggers
42
Monk Amsterdam
10
Mees Vissers
44
Monk Amsterdam
11
Mikola Byelov
2
Monk Amsterdam
12
Mark Brand
28
Team Mountain Network
13
Torben van Kolfschoten
16
Monk Amsterdam
14
Tijn Meulenberg
27
Sterk
15
Pieter Bik
31
16
Stijn Liedenbaum
33
17
Tim Reuser
37
Team Delfts Bleau
18
Frank Loeve
3
19
Michiel Hennevelt
38
Monk Rotterdam
20
Jesse van der Heijden
9
GRIP Nijmegen
21
Hidde Bakker
22
REVOLT
22
Vincent Rheinberger
26
23
Stijn Janssen
20
Monk Eindhoven
24
Wouter Kleinlein
1
Monk Amsterdam
25
Don van Laere
40
Team Delfts Bleau
26
Jules Kluwer
41
27
Ties Baars
30
Monk Eindhoven
28
Kjeldo Visser
23
29
Julian Konig
32
Monk Eindhoven
30
Ynze Visser
13
31
Thijme Maassen
25
Monk Eindhoven
32
Robin Donders
4
Team Kids From The Block
33
Mark Sorber
35
34
Elko Schellingerhout
6
Monk Eindhoven
35
Robin van Dijk
43
Yosemite
36
Paul Brand
18
37
Jens de Louw
14
Team Mountain Network
38
Gregor Struwe
8
Team Gropo
39
Paul Houbrechts
5
REVOLT
40
Wouter van Roessel
15
Monk Amsterdam
41
Dillon Hooks
7
42
Teun van der Graaf
29
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Johannes Finnstein
11
2
Iwan Pasveer
36
Team Mountain Network
3
Michael van den Bogert
24
Monk Eindhoven
4
Gijs Nijenhuis
34
5
Max Deelen
17
Sterk
6
Antonie Moes
39
Top-It
7
Taran Tai-Tin-Woei
10
Team Kids From The Block
8
Wiep Hollander
12
9
Giel Wieggers
42
Monk Amsterdam
10
Mees Vissers
44
Monk Amsterdam
11
Mikola Byelov
2
Monk Amsterdam
12
Mark Brand
28
Team Mountain Network
13
Torben van Kolfschoten
16
Monk Amsterdam
14
Tijn Meulenberg
27
Sterk
15
Pieter Bik
31
16
Stijn Liedenbaum
33
17
Tim Reuser
37
Team Delfts Bleau
18
Frank Loeve
3
19
Michiel Hennevelt
38
Monk Rotterdam
20
Jesse van der Heijden
9
GRIP Nijmegen
21
Hidde Bakker
22
REVOLT
22
Vincent Rheinberger
26
23
Stijn Janssen
20
Monk Eindhoven
24
Wouter Kleinlein
1
Monk Amsterdam
25
Don van Laere
40
Team Delfts Bleau
26
Jules Kluwer
41
27
Ties Baars
30
Monk Eindhoven
28
Kjeldo Visser
23
29
Julian Konig
32
Monk Eindhoven
30
Ynze Visser
13
31
Thijme Maassen
25
Monk Eindhoven
32
Robin Donders
4
Team Kids From The Block
33
Mark Sorber
35
34
Elko Schellingerhout
6
Monk Eindhoven
35
Robin van Dijk
43
Yosemite
36
Paul Brand
18
37
Jens de Louw
14
Team Mountain Network
38
Gregor Struwe
8
Team Gropo
39
Paul Houbrechts
5
REVOLT
40
Wouter van Roessel
15
Monk Amsterdam
41
Dillon Hooks
7
42
Teun van der Graaf
29
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Johannes Finnstein
11
2
Iwan Pasveer
36
Team Mountain Network
3
Michael van den Bogert
24
Monk Eindhoven
4
Gijs Nijenhuis
34
5
Max Deelen
17
Sterk
6
Antonie Moes
39
Top-It
7
Taran Tai-Tin-Woei
10
Team Kids From The Block
8
Wiep Hollander
12
9
Giel Wieggers
42
Monk Amsterdam
10
Mees Vissers
44
Monk Amsterdam
11
Mikola Byelov
2
Monk Amsterdam
12
Mark Brand
28
Team Mountain Network
13
Torben van Kolfschoten
16
Monk Amsterdam
14
Tijn Meulenberg
27
Sterk
15
Pieter Bik
31
16
Stijn Liedenbaum
33
17
Tim Reuser
37
Team Delfts Bleau
18
Frank Loeve
3
19
Michiel Hennevelt
38
Monk Rotterdam
20
Jesse van der Heijden
9
GRIP Nijmegen
21
Hidde Bakker
22
REVOLT
22
Vincent Rheinberger
26
23
Stijn Janssen
20
Monk Eindhoven
24
Wouter Kleinlein
1
Monk Amsterdam
25
Don van Laere
40
Team Delfts Bleau
26
Jules Kluwer
41
27
Ties Baars
30
Monk Eindhoven
28
Kjeldo Visser
23
29
Julian Konig
32
Monk Eindhoven
30
Ynze Visser
13
31
Thijme Maassen
25
Monk Eindhoven
32
Robin Donders
4
Team Kids From The Block
33
Mark Sorber
35
34
Elko Schellingerhout
6
Monk Eindhoven
35
Robin van Dijk
43
Yosemite
36
Paul Brand
18
37
Jens de Louw
14
Team Mountain Network
38
Gregor Struwe
8
Team Gropo
39
Paul Houbrechts
5
REVOLT
40
Wouter van Roessel
15
Monk Amsterdam
41
Dillon Hooks
7
42
Teun van der Graaf
29
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Johannes Finnstein
11
2
Iwan Pasveer
36
Team Mountain Network
3
Michael van den Bogert
24
Monk Eindhoven
4
Gijs Nijenhuis
34
5
Max Deelen
17
Sterk
6
Antonie Moes
39
Top-It
7
Taran Tai-Tin-Woei
10
Team Kids From The Block
8
Wiep Hollander
12
9
Giel Wieggers
42
Monk Amsterdam
10
Mees Vissers
44
Monk Amsterdam
11
Mikola Byelov
2
Monk Amsterdam
12
Mark Brand
28
Team Mountain Network
13
Torben van Kolfschoten
16
Monk Amsterdam
14
Tijn Meulenberg
27
Sterk
15
Pieter Bik
31
16
Stijn Liedenbaum
33
17
Tim Reuser
37
Team Delfts Bleau
18
Frank Loeve
3
19
Michiel Hennevelt
38
Monk Rotterdam
20
Jesse van der Heijden
9
GRIP Nijmegen
21
Hidde Bakker
22
REVOLT
22
Vincent Rheinberger
26
23
Stijn Janssen
20
Monk Eindhoven
24
Wouter Kleinlein
1
Monk Amsterdam
25
Don van Laere
40
Team Delfts Bleau
26
Jules Kluwer
41
27
Ties Baars
30
Monk Eindhoven
28
Kjeldo Visser
23
29
Julian Konig
32
Monk Eindhoven
30
Ynze Visser
13
31
Thijme Maassen
25
Monk Eindhoven
32
Robin Donders
4
Team Kids From The Block
33
Mark Sorber
35
34
Elko Schellingerhout
6
Monk Eindhoven
35
Robin van Dijk
43
Yosemite
36
Paul Brand
18
37
Jens de Louw
14
Team Mountain Network
38
Gregor Struwe
8
Team Gropo
39
Paul Houbrechts
5
REVOLT
40
Wouter van Roessel
15
Monk Amsterdam
41
Dillon Hooks
7
42
Teun van der Graaf
29
Monk Eindhoven
Publication time 09-03-2019 20:37
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Tim Reuser
37
NED
T4Z3
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T12 8Z10
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
3T3 4Z4
100.0
Team Delfts Bleau
2
Elko Schellingerhout
6
NED
T2Z2
T1Z1
T1Z1
Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T9 8Z10
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
2T2 4Z4
80.0
Monk Eindhoven
3
Don van Laere
40
NED
T3Z1
T3Z1
T3Z2
Z1
T2Z2
T2Z1
T1Z1
T2Z1
7T16 8Z10
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
2T2 4Z4
65.0
Team Delfts Bleau
4
Mark Brand
28
NED
Z1
T4Z1
T3Z2
Z2
T3Z3
T1Z1
T2Z2
Z3
5T13 8Z15
T2Z2
T2Z2
Z1
Z2
2T4 4Z7
55.0
Team Mountain Network
5
Mikola Byelov
2
NED
T1Z1
Z2
T4Z2
T3Z2
T2Z1
T2Z1
T2Z1
6T14 7Z10
T5Z1
Z2
1T5 2Z3
51.0
Monk Amsterdam
6
Jens de Louw
14
NED
Z2
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T2Z1
5T8 8Z9
Z6
Z2
Z2
Z5
0T0 4Z15
47.0
Team Mountain Network
7
Robin Donders
4
NED
T1Z1
Z1
Z4
T3Z1
T1Z1
T5Z3
T3Z3
5T13 7Z14
43.0
Team Kids From The Block
8
Frank Loeve
3
NED
T5Z1
T1Z1
Z1
T3Z3
T2Z1
T1Z1
5T12 6Z8
40.0
9
Max Deelen
17
NED
Z2
T4Z1
Z1
Z1
T4Z4
T1Z1
T1Z1
Z1
4T10 8Z12
37.0
Sterk
10
Julian Konig
32
NED
T4Z2
Z2
Z1
T3Z3
Z1
T2Z1
T1Z1
4T10 7Z11
34.0
Monk Eindhoven
11
Paul Brand
18
NED
T2Z1
Z1
T5Z5
T4Z1
T1Z1
Z2
4T12 6Z11
31.0
12
Thijme Maassen
25
NED
T4Z1
Z2
T2Z2
T3Z1
T3Z3
Z3
4T12 6Z12
28.0
Monk Eindhoven
13
Jesse van der Heijden
9
NED
Z1
Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
3T4 6Z6
26.0
GRIP Nijmegen
14
Hidde Bakker
22
NED
Z1
Z3
T2Z2
T1Z1
T3Z3
Z1
3T6 6Z11
24.0
REVOLT
15
Michiel Hennevelt
38
NED
Z1
Z1
T3Z3
T3Z1
T1Z1
Z2
3T7 6Z9
22.0
Monk Rotterdam
16
Iwan Pasveer
36
NED
Z1
Z3
T3Z3
T3Z1
Z2
T1Z1
3T7 6Z11
20.0
Team Mountain Network
17
Pieter Bik
31
NED
Z1
Z1
T4Z4
T2Z1
T2Z2
Z1
3T8 6Z10
18.0
18
Torben van Kolfschoten
16
NED
Z1
Z2
T3Z3
T2Z1
T3Z3
Z5
3T8 6Z15
16.0
Monk Amsterdam
19
Johannes Finnstein
11
NOR
Z1
Z2
T1Z1
T3Z1
T3Z2
3T7 5Z7
14.0
20
Wiep Hollander
12
NED
Z1
Z1
T4Z2
T2Z1
T2Z2
3T8 5Z7
12.0
21
Wouter van Roessel
15
NED
T4Z1
T3Z3
Z1
T2Z1
Z2
3T9 5Z8
10.0
Monk Amsterdam
22
Robin van Dijk
43
NED
Z1
T3Z3
T3Z1
T3Z2
3T9 4Z7
9.0
Yosemite
23
Dillon Hooks
7
CAN
Z5
Z1
Z3
T1Z1
T2Z1
Z3
2T3 6Z14
8.0
24
Antonie Moes
39
NED
Z1
Z4
T2Z2
T3Z1
Z1
Z1
2T5 6Z10
7.0
Top-It
25
Gijs Nijenhuis
34
NED
Z1
Z2
Z5
T3Z1
T3Z3
Z2
2T6 6Z14
6.0
26
Ynze Visser
13
NED
Z1
Z3
T3Z3
Z1
T1Z1
2T4 5Z9
5.0
27
Ties Baars
30
NED
Z1
Z2
T2Z1
T4Z4
Z3
2T6 5Z11
4.0
Monk Eindhoven
28
Gregor Struwe
8
NED
Z2
T2Z1
T2Z2
Z2
2T4 4Z7
3.0
Team Gropo
29
Mark Sorber
35
NED
Z2
T2Z1
Z1
T4Z1
2T6 4Z5
2.0
30
Jules Kluwer
41
NED
Z2
T2Z1
T5Z1
Z1
2T7 4Z5
1.0
31
Teun van der Graaf
29
NED
Z1
T1Z1
T2Z1
2T3 3Z3
0.0
Monk Eindhoven
32
Giel Wieggers
42
NED
Z1
Z4
Z1
T1Z1
Z3
1T1 5Z10
0.0
Monk Amsterdam
33
Stijn Janssen
20
NED
Z3
T4Z1
Z2
Z1
1T4 4Z7
0.0
Monk Eindhoven
34
Paul Houbrechts
5
NED
Z2
Z2
Z3
Z1
Z2
0T0 5Z10
0.0
REVOLT
34
Tijn Meulenberg
27
NED
Z1
Z3
Z3
Z2
Z1
0T0 5Z10
0.0
Sterk
36
Mees Vissers
44
NED
Z2
Z4
Z1
Z1
0T0 4Z8
0.0
Monk Amsterdam
37
Kjeldo Visser
23
NED
Z2
Z2
Z1
0T0 3Z5
0.0
37
Vincent Rheinberger
26
LIE
Z1
Z3
Z1
0T0 3Z5
0.0
39
Taran Tai-Tin-Woei
10
NED
Z4
Z3
Z1
0T0 3Z8
0.0
Team Kids From The Block
40
Wouter Kleinlein
1
NED
Z2
Z2
0T0 2Z4
0.0
Monk Amsterdam
41
Michael van den Bogert
24
NED
Z2
0T0 1Z2
0.0
Monk Eindhoven
42
Stijn Liedenbaum
33
NED
Z3
0T0 1Z3
0.0
Team Results
#
Team
Total
1
Monk Eindhoven
272.0
2
Monk Amsterdam
184.0
3
Team Mountain Network
173.0
4
Team Delfts Bleau
165.0
5
REVOLT
158.0
6
Team Neoliet
109.0
7
Bruut
100.0
8
Team Kids From The Block
65.0
9
Sterk
37.0
10
Top Climbing Twente
31.0
11
GRIP Nijmegen
26.0
12
Monk Rotterdam
22.0
13
Climb Up
16.0
14
Yosemite
9.0
15
Top-It
7.0
16
Team Gropo
3.0