NK BOULDER 2020 - GEANNULEERD, 14-11-2020 12:00, REVOLT Bouldering Gym, Delft
Discipline: BoulderCompetitie:
Status: Ingepland
Omschrijving: Update: Het NK Boulder 2020 is definitief geannuleerd
Dames
Aantal deelnemers: 14
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Tiba Vroom | 1 | REVOLT | |
Lisa Klem | 2 | REVOLT | |
Lynn van der Meer | 3 | Team Neoliet | |
Amber Schiffeleers | 4 | TOC Limburg | |
Pleun Frank | 5 | Monk Amsterdam | |
Anya van Essen | 6 | Team Mountain Network | |
Mette van Liempd | 7 | Monk Eindhoven | |
Elbrich Schoorstra | 8 | North Bound Climbing | |
Ysa Rakestraw | 9 | Monk Eindhoven | |
Nora van Wassenaer | 10 | ||
Marieke Berends | 11 | Monk Eindhoven | |
Kim van den Hout | 12 | Unit | |
Manon Boereboom | 13 | Monk Eindhoven | |
Simone Gerritsen | 14 | Monk Eindhoven |
Ronde: Halve finale - Routes: Aantal deelnemers: 14
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
13:00 | 1 | Simone Gerritsen | 14 | Monk Eindhoven |
13:05 | 2 | Manon Boereboom | 13 | Monk Eindhoven |
13:10 | 3 | Kim van den Hout | 12 | Unit |
13:15 | 4 | Marieke Berends | 11 | Monk Eindhoven |
13:20 | 5 | Nora van Wassenaer | 10 | |
13:25 | 6 | Ysa Rakestraw | 9 | Monk Eindhoven |
13:30 | 7 | Elbrich Schoorstra | 8 | North Bound Climbing |
13:35 | 8 | Mette van Liempd | 7 | Monk Eindhoven |
13:40 | 9 | Anya van Essen | 6 | Team Mountain Network |
13:45 | 10 | Pleun Frank | 5 | Monk Amsterdam |
13:50 | 11 | Amber Schiffeleers | 4 | TOC Limburg |
13:55 | 12 | Lynn van der Meer | 3 | Team Neoliet |
14:00 | 13 | Lisa Klem | 2 | REVOLT |
14:05 | 14 | Tiba Vroom | 1 | REVOLT |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
13:10 | 1 | Simone Gerritsen | 14 | Monk Eindhoven |
13:15 | 2 | Manon Boereboom | 13 | Monk Eindhoven |
13:20 | 3 | Kim van den Hout | 12 | Unit |
13:25 | 4 | Marieke Berends | 11 | Monk Eindhoven |
13:30 | 5 | Nora van Wassenaer | 10 | |
13:35 | 6 | Ysa Rakestraw | 9 | Monk Eindhoven |
13:40 | 7 | Elbrich Schoorstra | 8 | North Bound Climbing |
13:45 | 8 | Mette van Liempd | 7 | Monk Eindhoven |
13:50 | 9 | Anya van Essen | 6 | Team Mountain Network |
13:55 | 10 | Pleun Frank | 5 | Monk Amsterdam |
14:00 | 11 | Amber Schiffeleers | 4 | TOC Limburg |
14:05 | 12 | Lynn van der Meer | 3 | Team Neoliet |
14:10 | 13 | Lisa Klem | 2 | REVOLT |
14:15 | 14 | Tiba Vroom | 1 | REVOLT |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
13:20 | 1 | Simone Gerritsen | 14 | Monk Eindhoven |
13:25 | 2 | Manon Boereboom | 13 | Monk Eindhoven |
13:30 | 3 | Kim van den Hout | 12 | Unit |
13:35 | 4 | Marieke Berends | 11 | Monk Eindhoven |
13:40 | 5 | Nora van Wassenaer | 10 | |
13:45 | 6 | Ysa Rakestraw | 9 | Monk Eindhoven |
13:50 | 7 | Elbrich Schoorstra | 8 | North Bound Climbing |
13:55 | 8 | Mette van Liempd | 7 | Monk Eindhoven |
14:00 | 9 | Anya van Essen | 6 | Team Mountain Network |
14:05 | 10 | Pleun Frank | 5 | Monk Amsterdam |
14:10 | 11 | Amber Schiffeleers | 4 | TOC Limburg |
14:15 | 12 | Lynn van der Meer | 3 | Team Neoliet |
14:20 | 13 | Lisa Klem | 2 | REVOLT |
14:25 | 14 | Tiba Vroom | 1 | REVOLT |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
13:30 | 1 | Simone Gerritsen | 14 | Monk Eindhoven |
13:35 | 2 | Manon Boereboom | 13 | Monk Eindhoven |
13:40 | 3 | Kim van den Hout | 12 | Unit |
13:45 | 4 | Marieke Berends | 11 | Monk Eindhoven |
13:50 | 5 | Nora van Wassenaer | 10 | |
13:55 | 6 | Ysa Rakestraw | 9 | Monk Eindhoven |
14:00 | 7 | Elbrich Schoorstra | 8 | North Bound Climbing |
14:05 | 8 | Mette van Liempd | 7 | Monk Eindhoven |
14:10 | 9 | Anya van Essen | 6 | Team Mountain Network |
14:15 | 10 | Pleun Frank | 5 | Monk Amsterdam |
14:20 | 11 | Amber Schiffeleers | 4 | TOC Limburg |
14:25 | 12 | Lynn van der Meer | 3 | Team Neoliet |
14:30 | 13 | Lisa Klem | 2 | REVOLT |
14:35 | 14 | Tiba Vroom | 1 | REVOLT |
Er is nog geen tussenstand beschikbaar
Heren
Aantal deelnemers: 14
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Mark Brand | 1 | Team Mountain Network | ||
Don van Laere | 2 | Team Delfts Bleau | ||
Tim Reuser | 3 | Team Delfts Bleau | ||
Remmelt Dirksen | 4 | Unit | ||
Elko Schellingerhout | 5 | Monk Eindhoven | ||
Hidde Bakker | 6 | REVOLT | ||
Mischa Radt | 7 | Team Mountain Network | ||
Jens de Louw | 8 | Team Mountain Network | ||
Paul Brand | 9 | |||
Ferdinand Schulte | 10 | Kei Boulderhal | ||
Iwan Pasveer | 11 | Team Mountain Network | ||
Nigel Armino | 12 | IVY Climbing | ||
Robin Donders | 13 | Team Kids From The Block | Disp | |
Leto Cavé | 14 | Team Mountain Network | Disp |
Ronde: Halve finale - Routes: Aantal deelnemers: 14
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
16:00 | 1 | Robin Donders | 13 | Team Kids From The Block |
16:05 | 2 | Nigel Armino | 12 | IVY Climbing |
16:10 | 3 | Iwan Pasveer | 11 | Team Mountain Network |
16:15 | 4 | Ferdinand Schulte | 10 | Kei Boulderhal |
16:20 | 5 | Paul Brand | 9 | |
16:25 | 6 | Jens de Louw | 8 | Team Mountain Network |
16:30 | 7 | Mischa Radt | 7 | Team Mountain Network |
16:35 | 8 | Hidde Bakker | 6 | REVOLT |
16:40 | 9 | Elko Schellingerhout | 5 | Monk Eindhoven |
16:45 | 10 | Remmelt Dirksen | 4 | Unit |
16:50 | 11 | Tim Reuser | 3 | Team Delfts Bleau |
16:55 | 12 | Don van Laere | 2 | Team Delfts Bleau |
17:00 | 13 | Mark Brand | 1 | Team Mountain Network |
17:05 | 14 | Leto Cavé | 14 | Team Mountain Network |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
16:10 | 1 | Robin Donders | 13 | Team Kids From The Block |
16:15 | 2 | Nigel Armino | 12 | IVY Climbing |
16:20 | 3 | Iwan Pasveer | 11 | Team Mountain Network |
16:25 | 4 | Ferdinand Schulte | 10 | Kei Boulderhal |
16:30 | 5 | Paul Brand | 9 | |
16:35 | 6 | Jens de Louw | 8 | Team Mountain Network |
16:40 | 7 | Mischa Radt | 7 | Team Mountain Network |
16:45 | 8 | Hidde Bakker | 6 | REVOLT |
16:50 | 9 | Elko Schellingerhout | 5 | Monk Eindhoven |
16:55 | 10 | Remmelt Dirksen | 4 | Unit |
17:00 | 11 | Tim Reuser | 3 | Team Delfts Bleau |
17:05 | 12 | Don van Laere | 2 | Team Delfts Bleau |
17:10 | 13 | Mark Brand | 1 | Team Mountain Network |
17:15 | 14 | Leto Cavé | 14 | Team Mountain Network |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
16:20 | 1 | Robin Donders | 13 | Team Kids From The Block |
16:25 | 2 | Nigel Armino | 12 | IVY Climbing |
16:30 | 3 | Iwan Pasveer | 11 | Team Mountain Network |
16:35 | 4 | Ferdinand Schulte | 10 | Kei Boulderhal |
16:40 | 5 | Paul Brand | 9 | |
16:45 | 6 | Jens de Louw | 8 | Team Mountain Network |
16:50 | 7 | Mischa Radt | 7 | Team Mountain Network |
16:55 | 8 | Hidde Bakker | 6 | REVOLT |
17:00 | 9 | Elko Schellingerhout | 5 | Monk Eindhoven |
17:05 | 10 | Remmelt Dirksen | 4 | Unit |
17:10 | 11 | Tim Reuser | 3 | Team Delfts Bleau |
17:15 | 12 | Don van Laere | 2 | Team Delfts Bleau |
17:20 | 13 | Mark Brand | 1 | Team Mountain Network |
17:25 | 14 | Leto Cavé | 14 | Team Mountain Network |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
16:30 | 1 | Robin Donders | 13 | Team Kids From The Block |
16:35 | 2 | Nigel Armino | 12 | IVY Climbing |
16:40 | 3 | Iwan Pasveer | 11 | Team Mountain Network |
16:45 | 4 | Ferdinand Schulte | 10 | Kei Boulderhal |
16:50 | 5 | Paul Brand | 9 | |
16:55 | 6 | Jens de Louw | 8 | Team Mountain Network |
17:00 | 7 | Mischa Radt | 7 | Team Mountain Network |
17:05 | 8 | Hidde Bakker | 6 | REVOLT |
17:10 | 9 | Elko Schellingerhout | 5 | Monk Eindhoven |
17:15 | 10 | Remmelt Dirksen | 4 | Unit |
17:20 | 11 | Tim Reuser | 3 | Team Delfts Bleau |
17:25 | 12 | Don van Laere | 2 | Team Delfts Bleau |
17:30 | 13 | Mark Brand | 1 | Team Mountain Network |
17:35 | 14 | Leto Cavé | 14 | Team Mountain Network |