Jeugd Boulder 2 U16 & U14, 02-12-2023 10:00, Rijnboulder, Arnhem
Discipline: Boulder
Competitie: 2024 JEUGD BOULDER U16-U14
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
Wedstrijdinformatie: (schema is definitief) De inschrijving wordt geopend de maandag na Jeugd Boulder 1.
Let op! Voor de volgende boulderwedstrijd, Jeugd Boulder 3, kun je je tot een bepaalde datum inschrijven. Deze data staan vermeld bij de leeftijdscategorieën van die wedstrijd! De kwalificatieronde is een flash-formaat en bestaande uit twee parcoursen (A en B) van elk drie boulders per parcours.
De finale is een onsight-format van vier boulders in één parcours, met een vast quotum van zes deelnemers. En een totale inleestijd van 8 minuten.
Voor elke boulder krijg je 4 minuten klimtijd. En elk parcours wordt in een treintjes geklommen, met 15 seconden voorbereidingstijd. Dus je hebt maximaal 4 minuten om een boulder te toppen + 15 seconden om je voor te bereiden. En daarna heb je dezelfde tijd (4 minuut en 15 seconden) om te rusten. Na de laatste boulders ben je klaar met je parcours. Je hebt recht op minimaal 30 minuten rust als je aan het tweede parcours begint.
De coaches hoeven zich alleen aan te melden voor de Isolatie. Elke deelnemer heeft recht op één coach en mag één coach meenemen in de iso. Hiervoor wordt een lijst voor de finale opgesteld voor de coaches. De mat rond om de boulder is alleen toegankelijk voor de klimmer.
De kwalificatievideo's komen uiterlijk de dag voor de wedstrijd online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.
Leeftijdscategorieën: U16 [Geboortejaar 2009 en 2010] en U14 [Geboortejaar 2011 en 2012] . Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 4 wedstrijdcategorieën.
Let op! De startlijsten van de U14 categorieën zijn alleen zichtbaar als je inlogt!
Kwalificatierondes: Minimaal 30 minuten voor aanvang van de door jouw eerst te klimmen boulder (1 of 4), dien je aan te melden door het aftekenen van de startlijst en het ophalen van je rugnummer!
09:00 uur Hal + aanmelding open 10:00 uur Start kwalificatie categorie Jongens U14 12:12 uur Einde kwalificatie categorie Jongens U14
12:12 uur Start kwalificatie categorie Jongens U16 15:14 uur Einde kwalificatie categorie Jongens U16
10:34 uur Start kwalificatie categorie Meisjes U14 15:14 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes U14
15:14 uur Start kwalificatie categorie Meisjes U16 17:18 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes U16
Finales: 17:33 uur Sluiting Isolatie alle categorieën
18:30 uur Presensatie +
inlezen alle categorieën 18:42 uur Start finale U14 vervolgd door U16 20:00 uur Prijsuitreiking
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat: - De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC. - De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt. - De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement. Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels iDeal betaling. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2024. Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport .
Maximum aantal deelnemers: 35
Vanaf 20-11-2023: inschrijving open voor de beste 25 van Jeugd Boulder 1 U16 & U14.
Vanaf 22-11-2023: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 25 van Jeugd Boulder 1 U16 & U14.
Vanaf 25-11-2023: inschrijving open voor iedereen.
Aantal deelnemers: 29
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 29
Tijd (Indicatief)
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
10:34
1
Ronja van der Lee
45
Team Neoliet
10:38
2
Imke Brouwers
55
TOC Limburg
10:42
3
Victoria Robillard
31
Le Camp 4
10:46
4
Nikita Van de Wouwer
50
BVKB - Klimax
10:51
5
Maja Nowak
34
Top Climbing Twente
10:55
6
Maja Schilders
57
GRIP Nijmegen
10:59
7
Saar Schoenmakers
32
Team Kids From The Block
11:03
8
Julia de Jong
59
Team Mountain Network
11:08
9
Roos Tamaela
54
Team Mountain Network
11:12
10
Cloelia Tomagra
35
Entre Ciel et Terre
11:16
11
Nieke Wiersma
47
Team Mountain Network
11:20
12
Willemijn Jager
39
Team Mountain Network
11:25
13
Noor Exalto
38
Bruut
11:29
14
Evy de la Haye
41
TOC Limburg
11:33
15
Catoo van der Sluijs
52
TOC Limburg
11:37
16
Eva Noé Peulen
43
TOC Limburg
11:42
17
Leanne Vinke
56
Team Delfts Bleau
11:46
18
Jasmijn van der Veldt
36
Monk Amsterdam
11:50
19
Pénélope Lor
51
Beest Boulders Jeugd
11:54
20
Jade van der Waals
42
Bossche Boulders
11:59
21
Kaelyn de Jong
48
Team Mountain Network
12:03
22
Geke Havermans
58
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
12:07
23
Salomé Eloy
46
Maniak Competition Team
12:11
24
Amélie Frans
33
Team Mountain Network
12:16
25
Anna Lim
49
Zuidhaven
12:20
26
Loup Mook
44
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
12:24
27
Loïs van der Ree
40
Zuidhaven
12:28
28
Ida van Olden
53
Monk Amsterdam
12:33
29
Nienke Kodde
37
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ronja van der Lee
45
Team Neoliet
2
Imke Brouwers
55
TOC Limburg
3
Victoria Robillard
31
Le Camp 4
4
Nikita Van de Wouwer
50
BVKB - Klimax
5
Maja Nowak
34
Top Climbing Twente
6
Maja Schilders
57
GRIP Nijmegen
7
Saar Schoenmakers
32
Team Kids From The Block
8
Julia de Jong
59
Team Mountain Network
9
Roos Tamaela
54
Team Mountain Network
10
Cloelia Tomagra
35
Entre Ciel et Terre
11
Nieke Wiersma
47
Team Mountain Network
12
Willemijn Jager
39
Team Mountain Network
13
Noor Exalto
38
Bruut
14
Evy de la Haye
41
TOC Limburg
15
Catoo van der Sluijs
52
TOC Limburg
16
Eva Noé Peulen
43
TOC Limburg
17
Leanne Vinke
56
Team Delfts Bleau
18
Jasmijn van der Veldt
36
Monk Amsterdam
19
Pénélope Lor
51
Beest Boulders Jeugd
20
Jade van der Waals
42
Bossche Boulders
21
Kaelyn de Jong
48
Team Mountain Network
22
Geke Havermans
58
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
23
Salomé Eloy
46
Maniak Competition Team
24
Amélie Frans
33
Team Mountain Network
25
Anna Lim
49
Zuidhaven
26
Loup Mook
44
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
27
Loïs van der Ree
40
Zuidhaven
28
Ida van Olden
53
Monk Amsterdam
29
Nienke Kodde
37
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ronja van der Lee
45
Team Neoliet
2
Imke Brouwers
55
TOC Limburg
3
Victoria Robillard
31
Le Camp 4
4
Nikita Van de Wouwer
50
BVKB - Klimax
5
Maja Nowak
34
Top Climbing Twente
6
Maja Schilders
57
GRIP Nijmegen
7
Saar Schoenmakers
32
Team Kids From The Block
8
Julia de Jong
59
Team Mountain Network
9
Roos Tamaela
54
Team Mountain Network
10
Cloelia Tomagra
35
Entre Ciel et Terre
11
Nieke Wiersma
47
Team Mountain Network
12
Willemijn Jager
39
Team Mountain Network
13
Noor Exalto
38
Bruut
14
Evy de la Haye
41
TOC Limburg
15
Catoo van der Sluijs
52
TOC Limburg
16
Eva Noé Peulen
43
TOC Limburg
17
Leanne Vinke
56
Team Delfts Bleau
18
Jasmijn van der Veldt
36
Monk Amsterdam
19
Pénélope Lor
51
Beest Boulders Jeugd
20
Jade van der Waals
42
Bossche Boulders
21
Kaelyn de Jong
48
Team Mountain Network
22
Geke Havermans
58
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
23
Salomé Eloy
46
Maniak Competition Team
24
Amélie Frans
33
Team Mountain Network
25
Anna Lim
49
Zuidhaven
26
Loup Mook
44
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
27
Loïs van der Ree
40
Zuidhaven
28
Ida van Olden
53
Monk Amsterdam
29
Nienke Kodde
37
Team Neoliet
Tijd (Indicatief)
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
12:54
1
Ronja van der Lee
45
Team Neoliet
12:58
2
Imke Brouwers
55
TOC Limburg
13:02
3
Victoria Robillard
31
Le Camp 4
13:06
4
Nikita Van de Wouwer
50
BVKB - Klimax
13:11
5
Maja Nowak
34
Top Climbing Twente
13:15
6
Maja Schilders
57
GRIP Nijmegen
13:19
7
Saar Schoenmakers
32
Team Kids From The Block
13:23
8
Julia de Jong
59
Team Mountain Network
13:28
9
Roos Tamaela
54
Team Mountain Network
13:32
10
Cloelia Tomagra
35
Entre Ciel et Terre
13:36
11
Nieke Wiersma
47
Team Mountain Network
13:40
12
Willemijn Jager
39
Team Mountain Network
13:45
13
Noor Exalto
38
Bruut
13:49
14
Evy de la Haye
41
TOC Limburg
13:53
15
Catoo van der Sluijs
52
TOC Limburg
13:57
16
Eva Noé Peulen
43
TOC Limburg
14:02
17
Leanne Vinke
56
Team Delfts Bleau
14:06
18
Jasmijn van der Veldt
36
Monk Amsterdam
14:10
19
Pénélope Lor
51
Beest Boulders Jeugd
14:14
20
Jade van der Waals
42
Bossche Boulders
14:19
21
Kaelyn de Jong
48
Team Mountain Network
14:23
22
Geke Havermans
58
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:27
23
Salomé Eloy
46
Maniak Competition Team
14:31
24
Amélie Frans
33
Team Mountain Network
14:36
25
Anna Lim
49
Zuidhaven
14:40
26
Loup Mook
44
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:44
27
Loïs van der Ree
40
Zuidhaven
14:48
28
Ida van Olden
53
Monk Amsterdam
14:53
29
Nienke Kodde
37
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ronja van der Lee
45
Team Neoliet
2
Imke Brouwers
55
TOC Limburg
3
Victoria Robillard
31
Le Camp 4
4
Nikita Van de Wouwer
50
BVKB - Klimax
5
Maja Nowak
34
Top Climbing Twente
6
Maja Schilders
57
GRIP Nijmegen
7
Saar Schoenmakers
32
Team Kids From The Block
8
Julia de Jong
59
Team Mountain Network
9
Roos Tamaela
54
Team Mountain Network
10
Cloelia Tomagra
35
Entre Ciel et Terre
11
Nieke Wiersma
47
Team Mountain Network
12
Willemijn Jager
39
Team Mountain Network
13
Noor Exalto
38
Bruut
14
Evy de la Haye
41
TOC Limburg
15
Catoo van der Sluijs
52
TOC Limburg
16
Eva Noé Peulen
43
TOC Limburg
17
Leanne Vinke
56
Team Delfts Bleau
18
Jasmijn van der Veldt
36
Monk Amsterdam
19
Pénélope Lor
51
Beest Boulders Jeugd
20
Jade van der Waals
42
Bossche Boulders
21
Kaelyn de Jong
48
Team Mountain Network
22
Geke Havermans
58
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
23
Salomé Eloy
46
Maniak Competition Team
24
Amélie Frans
33
Team Mountain Network
25
Anna Lim
49
Zuidhaven
26
Loup Mook
44
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
27
Loïs van der Ree
40
Zuidhaven
28
Ida van Olden
53
Monk Amsterdam
29
Nienke Kodde
37
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ronja van der Lee
45
Team Neoliet
2
Imke Brouwers
55
TOC Limburg
3
Victoria Robillard
31
Le Camp 4
4
Nikita Van de Wouwer
50
BVKB - Klimax
5
Maja Nowak
34
Top Climbing Twente
6
Maja Schilders
57
GRIP Nijmegen
7
Saar Schoenmakers
32
Team Kids From The Block
8
Julia de Jong
59
Team Mountain Network
9
Roos Tamaela
54
Team Mountain Network
10
Cloelia Tomagra
35
Entre Ciel et Terre
11
Nieke Wiersma
47
Team Mountain Network
12
Willemijn Jager
39
Team Mountain Network
13
Noor Exalto
38
Bruut
14
Evy de la Haye
41
TOC Limburg
15
Catoo van der Sluijs
52
TOC Limburg
16
Eva Noé Peulen
43
TOC Limburg
17
Leanne Vinke
56
Team Delfts Bleau
18
Jasmijn van der Veldt
36
Monk Amsterdam
19
Pénélope Lor
51
Beest Boulders Jeugd
20
Jade van der Waals
42
Bossche Boulders
21
Kaelyn de Jong
48
Team Mountain Network
22
Geke Havermans
58
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
23
Salomé Eloy
46
Maniak Competition Team
24
Amélie Frans
33
Team Mountain Network
25
Anna Lim
49
Zuidhaven
26
Loup Mook
44
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
27
Loïs van der Ree
40
Zuidhaven
28
Ida van Olden
53
Monk Amsterdam
29
Nienke Kodde
37
Team Neoliet
Publicatie tijd 02-12-2023 22:06
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
1
2
3
4
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Geke Havermans
58
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T6 6Z6
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z1
4T8 4Z4
1000.0
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
2
Nienke Kodde
37
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
5T5 6Z6
T1Z1
T1Z1
T3Z3
Z1
3T5 4Z6
805.0
Team Neoliet
3
Victoria Robillard
31
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T6Z6
T2Z1
6T12 6Z11
T1Z1
T4Z4
Z1
Z6
2T5 4Z12
690.0
Le Camp 4
4
Cloelia Tomagra
35
BEL
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z3
6T10 6Z9
T1Z1
T1Z1
Z2
2T2 3Z4
610.0
Entre Ciel et Terre
5
Saar Schoenmakers
32
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T4Z4
T6Z6
Z1
5T14 6Z15
T4Z4
Z2
Z2
1T4 3Z8
545.0
Team Kids From The Block
6
Ida van Olden
53
NED
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T2Z2
T2Z2
Z2
5T9 6Z9
T3Z3
Z2
1T3 2Z5
495.0
Monk Amsterdam
7
Jade van der Waals
42
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z1
5T9 5Z5
455.0
Bossche Boulders
8
Maja Nowak
34
POL
T1Z1
T1Z1
T5Z4
T2Z2
T5Z1
5T14 5Z9
415.0
Top Climbing Twente
9
Nikita Van de Wouwer
50
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z10
4T4 5Z14
380.0
BVKB - Klimax
10
Eva Noé Peulen
43
NED
T1Z1
T5Z1
Z6
T3Z3
T4Z2
4T13 5Z13
350.0
TOC Limburg
11
Loup Mook
44
NED
T1Z1
T1Z1
Z4
T1Z1
Z14
3T3 5Z21
325.0
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
12
Kaelyn de Jong
48
NED
T2Z1
T2Z1
Z3
T1Z1
Z8
3T5 5Z14
300.0
Team Mountain Network
13
Imke Brouwers
55
NED
T1Z1
Z3
T2Z1
T6Z6
Z6
3T9 5Z17
280.0
TOC Limburg
14
Nieke Wiersma
47
NED
Z1
T2Z1
Z1
T2Z2
Z7
2T4 5Z12
260.0
Team Mountain Network
15
Julia de Jong
59
NED
T1Z1
Z3
Z1
T4Z4
2T5 4Z9
240.0
Team Mountain Network
16
Maja Schilders
57
NED
T2Z1
Z4
Z8
T7Z1
2T9 4Z14
220.0
GRIP Nijmegen
17
Amélie Frans
33
NED
T1Z1
Z3
Z4
1T1 3Z8
195.0
Team Mountain Network
17
Roos Tamaela
54
NED
T1Z1
Z2
Z5
1T1 3Z8
195.0
Team Mountain Network
19
Noor Exalto
38
NED
T1Z1
Z1
Z9
1T1 3Z11
170.0
Bruut
20
Loïs van der Ree
40
NED
T1Z1
Z6
Z16
1T1 3Z23
155.0
Zuidhaven
21
Catoo van der Sluijs
52
NED
T2Z1
Z1
DNS
DNS
1T2 2Z2
145.0
TOC Limburg
22
Ronja van der Lee
45
NED
T1Z1
1T1 1Z1
130.0
Team Neoliet
23
Pénélope Lor
51
FRA
T4Z1
1T4 1Z1
113.0
Beest Boulders Jeugd
23
Jasmijn van der Veldt
36
NED
T4Z1
1T4 1Z1
113.0
Monk Amsterdam
25
Willemijn Jager
39
NED
Z1
0T0 1Z1
74.0
Team Mountain Network
25
Evy de la Haye
41
NED
Z1
0T0 1Z1
74.0
TOC Limburg
25
Anna Lim
49
NED
Z1
0T0 1Z1
74.0
Zuidhaven
25
Salomé Eloy
46
BEL
Z1
0T0 1Z1
74.0
Maniak Competition Team
25
Leanne Vinke
56
NED
Z1
0T0 1Z1
74.0
Team Delfts Bleau
Maximum aantal deelnemers: 35
Vanaf 20-11-2023: inschrijving open voor de beste 25 van Jeugd Boulder 1 U16 & U14.
Vanaf 22-11-2023: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 25 van Jeugd Boulder 1 U16 & U14.
Vanaf 25-11-2023: inschrijving open voor iedereen.
Aantal deelnemers: 25
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 25
Tijd (Indicatief)
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
15:14
1
Enya Tang Li
106
Energiehaven
15:18
2
Isabelle van den Hurk
116
Team Mountain Network
15:22
3
Resa Daniëls
115
Impact
15:26
4
Nina Klos
114
Top Climbing Twente
15:31
5
Alyssa Brorens
107
TOC Limburg
15:35
6
Carmen Verweij
123
Climb Up
15:39
7
Maileen Komsthöft
118
DAV
15:43
8
Kaylou de Kort
113
15:48
9
Tirzah Pierik
124
Top Climbing Twente
15:52
10
Anne-Sophie Bakker
109
Revolt Youth
15:56
11
Fenne van den Berg
104
Team Neoliet
16:00
12
Eline Poismans
112
TOC Limburg
16:05
13
Eline Briaire
117
Team Delfts Bleau
16:09
14
Anaïs Ghislain
121
Maniak Competition Team
16:13
15
Mette van Veen
101
Team Mountain Network
16:17
16
Elin van der Lee
108
Team Neoliet
16:22
17
Caitlynn van Gool
122
Team Neoliet
16:26
18
Dewi Bosman
125
Team Mountain Network
16:30
19
Roos van der Meijs
120
Beest Boulders Jeugd
16:34
20
Ivory van den Biggelaar
119
Team Kids From The Block
16:39
21
Yunghsin Li
103
BVKB - Klimax
16:43
22
Aniek Loef
111
Team Delfts Bleau
16:47
23
Marije Moen
102
Team Mountain Network
16:51
24
Lynn Robichon
110
Team Mountain Network
16:56
25
Noémie Severino
105
Maniak Competition Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Enya Tang Li
106
Energiehaven
2
Isabelle van den Hurk
116
Team Mountain Network
3
Resa Daniëls
115
Impact
4
Nina Klos
114
Top Climbing Twente
5
Alyssa Brorens
107
TOC Limburg
6
Carmen Verweij
123
Climb Up
7
Maileen Komsthöft
118
DAV
8
Kaylou de Kort
113
9
Tirzah Pierik
124
Top Climbing Twente
10
Anne-Sophie Bakker
109
Revolt Youth
11
Fenne van den Berg
104
Team Neoliet
12
Eline Poismans
112
TOC Limburg
13
Eline Briaire
117
Team Delfts Bleau
14
Anaïs Ghislain
121
Maniak Competition Team
15
Mette van Veen
101
Team Mountain Network
16
Elin van der Lee
108
Team Neoliet
17
Caitlynn van Gool
122
Team Neoliet
18
Dewi Bosman
125
Team Mountain Network
19
Roos van der Meijs
120
Beest Boulders Jeugd
20
Ivory van den Biggelaar
119
Team Kids From The Block
21
Yunghsin Li
103
BVKB - Klimax
22
Aniek Loef
111
Team Delfts Bleau
23
Marije Moen
102
Team Mountain Network
24
Lynn Robichon
110
Team Mountain Network
25
Noémie Severino
105
Maniak Competition Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Enya Tang Li
106
Energiehaven
2
Isabelle van den Hurk
116
Team Mountain Network
3
Resa Daniëls
115
Impact
4
Nina Klos
114
Top Climbing Twente
5
Alyssa Brorens
107
TOC Limburg
6
Carmen Verweij
123
Climb Up
7
Maileen Komsthöft
118
DAV
8
Kaylou de Kort
113
9
Tirzah Pierik
124
Top Climbing Twente
10
Anne-Sophie Bakker
109
Revolt Youth
11
Fenne van den Berg
104
Team Neoliet
12
Eline Poismans
112
TOC Limburg
13
Eline Briaire
117
Team Delfts Bleau
14
Anaïs Ghislain
121
Maniak Competition Team
15
Mette van Veen
101
Team Mountain Network
16
Elin van der Lee
108
Team Neoliet
17
Caitlynn van Gool
122
Team Neoliet
18
Dewi Bosman
125
Team Mountain Network
19
Roos van der Meijs
120
Beest Boulders Jeugd
20
Ivory van den Biggelaar
119
Team Kids From The Block
21
Yunghsin Li
103
BVKB - Klimax
22
Aniek Loef
111
Team Delfts Bleau
23
Marije Moen
102
Team Mountain Network
24
Lynn Robichon
110
Team Mountain Network
25
Noémie Severino
105
Maniak Competition Team
Tijd (Indicatief)
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
15:14
1
Enya Tang Li
106
Energiehaven
15:18
2
Isabelle van den Hurk
116
Team Mountain Network
15:22
3
Resa Daniëls
115
Impact
15:26
4
Nina Klos
114
Top Climbing Twente
15:31
5
Alyssa Brorens
107
TOC Limburg
15:35
6
Carmen Verweij
123
Climb Up
15:39
7
Maileen Komsthöft
118
DAV
15:43
8
Kaylou de Kort
113
15:48
9
Tirzah Pierik
124
Top Climbing Twente
15:52
10
Anne-Sophie Bakker
109
Revolt Youth
15:56
11
Fenne van den Berg
104
Team Neoliet
16:00
12
Eline Poismans
112
TOC Limburg
16:05
13
Eline Briaire
117
Team Delfts Bleau
16:09
14
Anaïs Ghislain
121
Maniak Competition Team
16:13
15
Mette van Veen
101
Team Mountain Network
16:17
16
Elin van der Lee
108
Team Neoliet
16:22
17
Caitlynn van Gool
122
Team Neoliet
16:26
18
Dewi Bosman
125
Team Mountain Network
16:30
19
Roos van der Meijs
120
Beest Boulders Jeugd
16:34
20
Ivory van den Biggelaar
119
Team Kids From The Block
16:39
21
Yunghsin Li
103
BVKB - Klimax
16:43
22
Aniek Loef
111
Team Delfts Bleau
16:47
23
Marije Moen
102
Team Mountain Network
16:51
24
Lynn Robichon
110
Team Mountain Network
16:56
25
Noémie Severino
105
Maniak Competition Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Enya Tang Li
106
Energiehaven
2
Isabelle van den Hurk
116
Team Mountain Network
3
Resa Daniëls
115
Impact
4
Nina Klos
114
Top Climbing Twente
5
Alyssa Brorens
107
TOC Limburg
6
Carmen Verweij
123
Climb Up
7
Maileen Komsthöft
118
DAV
8
Kaylou de Kort
113
9
Tirzah Pierik
124
Top Climbing Twente
10
Anne-Sophie Bakker
109
Revolt Youth
11
Fenne van den Berg
104
Team Neoliet
12
Eline Poismans
112
TOC Limburg
13
Eline Briaire
117
Team Delfts Bleau
14
Anaïs Ghislain
121
Maniak Competition Team
15
Mette van Veen
101
Team Mountain Network
16
Elin van der Lee
108
Team Neoliet
17
Caitlynn van Gool
122
Team Neoliet
18
Dewi Bosman
125
Team Mountain Network
19
Roos van der Meijs
120
Beest Boulders Jeugd
20
Ivory van den Biggelaar
119
Team Kids From The Block
21
Yunghsin Li
103
BVKB - Klimax
22
Aniek Loef
111
Team Delfts Bleau
23
Marije Moen
102
Team Mountain Network
24
Lynn Robichon
110
Team Mountain Network
25
Noémie Severino
105
Maniak Competition Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Enya Tang Li
106
Energiehaven
2
Isabelle van den Hurk
116
Team Mountain Network
3
Resa Daniëls
115
Impact
4
Nina Klos
114
Top Climbing Twente
5
Alyssa Brorens
107
TOC Limburg
6
Carmen Verweij
123
Climb Up
7
Maileen Komsthöft
118
DAV
8
Kaylou de Kort
113
9
Tirzah Pierik
124
Top Climbing Twente
10
Anne-Sophie Bakker
109
Revolt Youth
11
Fenne van den Berg
104
Team Neoliet
12
Eline Poismans
112
TOC Limburg
13
Eline Briaire
117
Team Delfts Bleau
14
Anaïs Ghislain
121
Maniak Competition Team
15
Mette van Veen
101
Team Mountain Network
16
Elin van der Lee
108
Team Neoliet
17
Caitlynn van Gool
122
Team Neoliet
18
Dewi Bosman
125
Team Mountain Network
19
Roos van der Meijs
120
Beest Boulders Jeugd
20
Ivory van den Biggelaar
119
Team Kids From The Block
21
Yunghsin Li
103
BVKB - Klimax
22
Aniek Loef
111
Team Delfts Bleau
23
Marije Moen
102
Team Mountain Network
24
Lynn Robichon
110
Team Mountain Network
25
Noémie Severino
105
Maniak Competition Team
Publicatie tijd 02-12-2023 22:06
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
1
2
3
4
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Yunghsin Li
103
TPE
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T3Z2
6T9 6Z8
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z4
3T4 4Z8
1000.0
BVKB - Klimax
2
Kaylou de Kort
113
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
6T8 6Z8
T1Z1
T1Z1
Z1
T4Z4
3T6 4Z7
805.0
3
Lynn Robichon
110
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T3Z3
6T10 6Z10
T1Z1
T5Z5
T2Z2
Z4
3T8 4Z12
690.0
Team Mountain Network
4
Maileen Komsthöft
118
GER
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z2
T3Z1
6T10 6Z7
T1Z1
T2Z2
T2Z1
3T5 3Z4
610.0
DAV
5
Tirzah Pierik
124
NED
T1Z1
T2Z1
T2Z2
T1Z1
T2Z2
Z1
5T7 6Z8
T1Z1
T1Z1
T3Z3
3T5 3Z5
545.0
Top Climbing Twente
6
Anaïs Ghislain
121
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T6Z5
6T11 6Z10
T1Z1
T1Z1
Z1
2T2 3Z3
495.0
Maniak Competition Team
7
Mette van Veen
101
NED
T4Z4
T2Z2
T4Z2
T1Z1
T2Z2
Z1
5T13 6Z12
455.0
Team Mountain Network
8
Aniek Loef
111
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T2Z1
5T8 5Z7
415.0
Team Delfts Bleau
9
Anne-Sophie Bakker
109
NED
T1Z1
Z2
T1Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
4T4 6Z8
380.0
Revolt Youth
10
Elin van der Lee
108
NED
T1Z1
T2Z2
T2Z1
Z1
T2Z2
Z2
4T7 6Z9
350.0
Team Neoliet
11
Caitlynn van Gool
122
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T6Z6
Z2
4T9 5Z11
325.0
Team Neoliet
12
Fenne van den Berg
104
NED
T4Z1
T3Z2
T1Z1
T2Z2
Z2
4T10 5Z8
300.0
Team Neoliet
13
Noémie Severino
105
BEL
T2Z2
Z5
Z5
T2Z2
T5Z3
3T9 5Z17
280.0
Maniak Competition Team
14
Enya Tang Li
106
NED
T1Z1
Z3
T2Z1
T7Z7
Z2
3T10 5Z14
260.0
Energiehaven
15
Carmen Verweij
123
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
Z7
Z3
2T2 5Z13
240.0
Climb Up
16
Isabelle van den Hurk
116
NED
T3Z2
Z1
T1Z1
Z7
Z1
2T4 5Z12
220.0
Team Mountain Network
17
Eline Briaire
117
NED
T1Z1
T6Z6
Z5
2T7 3Z12
205.0
Team Delfts Bleau
18
Ivory van den Biggelaar
119
NED
Z1
T3Z3
Z1
Z4
Z8
1T3 5Z17
185.0
Team Kids From The Block
19
Dewi Bosman
125
NED
Z1
Z6
Z4
Z5
T3Z2
1T3 5Z18
170.0
Team Mountain Network
20
Alyssa Brorens
107
NED
T1Z1
Z5
Z8
Z2
1T1 4Z16
155.0
TOC Limburg
21
Eline Poismans
112
NED
Z6
T4Z4
Z6
1T4 3Z16
145.0
TOC Limburg
22
Nina Klos
114
NED
T1Z1
1T1 1Z1
130.0
Top Climbing Twente
23
Marije Moen
102
NED
Z1
Z2
0T0 2Z3
120.0
Team Mountain Network
24
Roos van der Meijs
120
NED
Z4
Z3
0T0 2Z7
105.0
Beest Boulders Jeugd
25
Resa Daniëls
115
NED
Z7
0T0 1Z7
95.0
Impact
Maximum aantal deelnemers: 35
Vanaf 20-11-2023: inschrijving open voor de beste 25 van Jeugd Boulder 1 U16 & U14.
Vanaf 22-11-2023: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 25 van Jeugd Boulder 1 U16 & U14.
Vanaf 25-11-2023: inschrijving open voor iedereen.
Aantal deelnemers: 23
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 23
Tijd (Indicatief)
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
10:00
1
Jayden Notten
2
Monk Eindhoven
10:04
2
Mathis Mantes
18
Team Delfts Bleau
10:08
3
Raaf de Kruijf
15
Team Mountain Network
10:12
4
Steven van der Niet
5
Monk Rotterdam
10:17
5
Ole de Vries
23
Energiehaven
10:21
6
Tom van Agtmaal
21
Team Wildflower
10:25
7
Pablo Jimenez
10
Monk Eindhoven
10:29
8
Thomas Klerx
8
Bruut
10:34
9
Abel Brignola
27
BVKB - Klimax
10:38
10
Eitan Zada
17
10:42
11
Finn Klinkenbijl
16
Monk Eindhoven
10:46
12
Irie Jonkman
6
Team Neoliet
10:51
13
Floris Graauwmans
1
GRIP Nijmegen
10:55
14
Cooper Kramer
9
Team Kids From The Block
10:59
15
Matis Karens
20
Kei Boulderhal
11:03
16
Milton de Jong
22
BAZ
11:08
17
Lucas Wondergem
11
Team Yellowstone
11:12
18
Thymon Eijsbouts
24
Zuidhaven
11:16
19
Ties de Vente
26
Team Mountain Network
11:20
20
Aaron Osinga
14
11:25
21
Joris van den Brule
19
Impact
11:29
22
Melle Huisman
12
TOC Limburg
11:33
23
Noah Walloschek
4
Krachtstof Jeugd
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Jayden Notten
2
Monk Eindhoven
2
Mathis Mantes
18
Team Delfts Bleau
3
Raaf de Kruijf
15
Team Mountain Network
4
Steven van der Niet
5
Monk Rotterdam
5
Ole de Vries
23
Energiehaven
6
Tom van Agtmaal
21
Team Wildflower
7
Pablo Jimenez
10
Monk Eindhoven
8
Thomas Klerx
8
Bruut
9
Abel Brignola
27
BVKB - Klimax
10
Eitan Zada
17
11
Finn Klinkenbijl
16
Monk Eindhoven
12
Irie Jonkman
6
Team Neoliet
13
Floris Graauwmans
1
GRIP Nijmegen
14
Cooper Kramer
9
Team Kids From The Block
15
Matis Karens
20
Kei Boulderhal
16
Milton de Jong
22
BAZ
17
Lucas Wondergem
11
Team Yellowstone
18
Thymon Eijsbouts
24
Zuidhaven
19
Ties de Vente
26
Team Mountain Network
20
Aaron Osinga
14
21
Joris van den Brule
19
Impact
22
Melle Huisman
12
TOC Limburg
23
Noah Walloschek
4
Krachtstof Jeugd
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Jayden Notten
2
Monk Eindhoven
2
Mathis Mantes
18
Team Delfts Bleau
3
Raaf de Kruijf
15
Team Mountain Network
4
Steven van der Niet
5
Monk Rotterdam
5
Ole de Vries
23
Energiehaven
6
Tom van Agtmaal
21
Team Wildflower
7
Pablo Jimenez
10
Monk Eindhoven
8
Thomas Klerx
8
Bruut
9
Abel Brignola
27
BVKB - Klimax
10
Eitan Zada
17
11
Finn Klinkenbijl
16
Monk Eindhoven
12
Irie Jonkman
6
Team Neoliet
13
Floris Graauwmans
1
GRIP Nijmegen
14
Cooper Kramer
9
Team Kids From The Block
15
Matis Karens
20
Kei Boulderhal
16
Milton de Jong
22
BAZ
17
Lucas Wondergem
11
Team Yellowstone
18
Thymon Eijsbouts
24
Zuidhaven
19
Ties de Vente
26
Team Mountain Network
20
Aaron Osinga
14
21
Joris van den Brule
19
Impact
22
Melle Huisman
12
TOC Limburg
23
Noah Walloschek
4
Krachtstof Jeugd
Tijd (Indicatief)
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
10:00
1
Jayden Notten
2
Monk Eindhoven
10:04
2
Mathis Mantes
18
Team Delfts Bleau
10:08
3
Raaf de Kruijf
15
Team Mountain Network
10:12
4
Steven van der Niet
5
Monk Rotterdam
10:17
5
Ole de Vries
23
Energiehaven
10:21
6
Tom van Agtmaal
21
Team Wildflower
10:25
7
Pablo Jimenez
10
Monk Eindhoven
10:29
8
Thomas Klerx
8
Bruut
10:34
9
Abel Brignola
27
BVKB - Klimax
10:38
10
Eitan Zada
17
10:42
11
Finn Klinkenbijl
16
Monk Eindhoven
10:46
12
Irie Jonkman
6
Team Neoliet
10:51
13
Floris Graauwmans
1
GRIP Nijmegen
10:55
14
Cooper Kramer
9
Team Kids From The Block
10:59
15
Matis Karens
20
Kei Boulderhal
11:03
16
Milton de Jong
22
BAZ
11:08
17
Lucas Wondergem
11
Team Yellowstone
11:12
18
Thymon Eijsbouts
24
Zuidhaven
11:16
19
Ties de Vente
26
Team Mountain Network
11:20
20
Aaron Osinga
14
11:25
21
Joris van den Brule
19
Impact
11:29
22
Melle Huisman
12
TOC Limburg
11:33
23
Noah Walloschek
4
Krachtstof Jeugd
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Jayden Notten
2
Monk Eindhoven
2
Mathis Mantes
18
Team Delfts Bleau
3
Raaf de Kruijf
15
Team Mountain Network
4
Steven van der Niet
5
Monk Rotterdam
5
Ole de Vries
23
Energiehaven
6
Tom van Agtmaal
21
Team Wildflower
7
Pablo Jimenez
10
Monk Eindhoven
8
Thomas Klerx
8
Bruut
9
Abel Brignola
27
BVKB - Klimax
10
Eitan Zada
17
11
Finn Klinkenbijl
16
Monk Eindhoven
12
Irie Jonkman
6
Team Neoliet
13
Floris Graauwmans
1
GRIP Nijmegen
14
Cooper Kramer
9
Team Kids From The Block
15
Matis Karens
20
Kei Boulderhal
16
Milton de Jong
22
BAZ
17
Lucas Wondergem
11
Team Yellowstone
18
Thymon Eijsbouts
24
Zuidhaven
19
Ties de Vente
26
Team Mountain Network
20
Aaron Osinga
14
21
Joris van den Brule
19
Impact
22
Melle Huisman
12
TOC Limburg
23
Noah Walloschek
4
Krachtstof Jeugd
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Jayden Notten
2
Monk Eindhoven
2
Mathis Mantes
18
Team Delfts Bleau
3
Raaf de Kruijf
15
Team Mountain Network
4
Steven van der Niet
5
Monk Rotterdam
5
Ole de Vries
23
Energiehaven
6
Tom van Agtmaal
21
Team Wildflower
7
Pablo Jimenez
10
Monk Eindhoven
8
Thomas Klerx
8
Bruut
9
Abel Brignola
27
BVKB - Klimax
10
Eitan Zada
17
11
Finn Klinkenbijl
16
Monk Eindhoven
12
Irie Jonkman
6
Team Neoliet
13
Floris Graauwmans
1
GRIP Nijmegen
14
Cooper Kramer
9
Team Kids From The Block
15
Matis Karens
20
Kei Boulderhal
16
Milton de Jong
22
BAZ
17
Lucas Wondergem
11
Team Yellowstone
18
Thymon Eijsbouts
24
Zuidhaven
19
Ties de Vente
26
Team Mountain Network
20
Aaron Osinga
14
21
Joris van den Brule
19
Impact
22
Melle Huisman
12
TOC Limburg
23
Noah Walloschek
4
Krachtstof Jeugd
Publicatie tijd 02-12-2023 22:06
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
1
2
3
4
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Abel Brignola
27
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
5T5 6Z6
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
4T5 4Z4
1000.0
BVKB - Klimax
2
Ties de Vente
26
NED
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
5T8 5Z6
T2Z1
T1Z1
Z1
2T3 3Z3
805.0
Team Mountain Network
3
Cooper Kramer
9
NED
Z1
Z6
T8Z8
T1Z1
Z14
2T9 5Z30
Z1
Z1
0T0 2Z2
690.0
Team Kids From The Block
4
Melle Huisman
12
NED
Z4
Z6
Z5
T1Z1
T2Z1
2T3 5Z17
Z5
Z2
0T0 2Z7
610.0
TOC Limburg
5
Matis Karens
20
NED
Z1
T1Z1
T2Z2
Z3
2T3 4Z7
Z2
0T0 1Z2
545.0
Kei Boulderhal
6
Raaf de Kruijf
15
NED
Z2
Z5
Z2
T1Z1
T6Z3
2T7 5Z13
Z3
0T0 1Z3
495.0
Team Mountain Network
7
Floris Graauwmans
1
NED
Z2
Z3
T1Z1
T5Z1
2T6 4Z7
455.0
GRIP Nijmegen
8
Thomas Klerx
8
NED
Z1
Z9
T1Z1
T7Z4
2T8 4Z15
415.0
Bruut
9
Ole de Vries
23
NED
Z1
Z3
Z2
T1Z1
Z1
1T1 5Z8
380.0
Energiehaven
10
Jayden Notten
2
NED
Z2
Z1
Z3
T1Z1
Z3
1T1 5Z10
350.0
Monk Eindhoven
11
Irie Jonkman
6
NED
Z1
Z1
T1Z1
Z2
1T1 4Z5
325.0
Team Neoliet
12
Joris van den Brule
19
NED
Z2
Z10
Z4
T3Z3
1T3 4Z19
300.0
Impact
13
Pablo Jimenez
10
ESP
Z2
T5Z3
Z6
Z1
1T5 4Z12
280.0
Monk Eindhoven
14
Lucas Wondergem
11
NED
Z1
Z3
T1Z1
1T1 3Z5
260.0
Team Yellowstone
15
Steven van der Niet
5
NED
Z4
T2Z2
Z8
1T2 3Z14
240.0
Monk Rotterdam
16
Tom van Agtmaal
21
NED
Z1
T1Z1
1T1 2Z2
220.0
Team Wildflower
17
Milton de Jong
22
NED
Z2
Z5
Z1
Z4
0T0 4Z12
205.0
BAZ
18
Aaron Osinga
14
NED
Z1
Z7
Z1
0T0 3Z9
178.0
18
Noah Walloschek
4
GER
Z4
Z4
Z1
0T0 3Z9
178.0
Krachtstof Jeugd
20
Finn Klinkenbijl
16
NED
Z1
Z1
0T0 2Z2
155.0
Monk Eindhoven
21
Mathis Mantes
18
NED
Z4
Z1
0T0 2Z5
145.0
Team Delfts Bleau
22
Eitan Zada
17
NED
Z7
Z1
0T0 2Z8
130.0
23
Thymon Eijsbouts
24
NED
Z2
0T0 1Z2
120.0
Zuidhaven
Maximum aantal deelnemers: 35
Vanaf 20-11-2023: inschrijving open voor de beste 25 van Jeugd Boulder 1 U16 & U14.
Vanaf 22-11-2023: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 25 van Jeugd Boulder 1 U16 & U14.
Vanaf 25-11-2023: inschrijving open voor iedereen.
Aantal deelnemers: 35
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 35
Tijd (Indicatief)
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
12:12
1
Renzo de Jong
86
BAZ
12:16
2
Jilles Enthoven
91
Energiehaven
12:20
3
Louie Hennis
67
Team Mountain Network
12:24
4
Jorg Claassen
73
Team Mountain Network
12:29
5
Max Leijten
94
Team Mountain Network
12:33
6
Pepijn van Roermund
80
BAZ
12:37
7
Jelle Mensing
92
Revolt Youth
12:41
8
Finn Wesselius
65
TOC Limburg
12:46
9
Finn Heuff
64
Monk Amsterdam
12:50
10
Kalle Holtes
93
Top Climbing Twente
12:54
11
Ruben de Jongh
77
Team Mountain Network
12:58
12
Joep Ceglarek
95
Team Neoliet
13:03
13
Tijn Exalto
62
Bruut
13:07
14
Hugo van Bruchem
76
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13:11
15
Denis Taranenko
74
Climb Up
13:15
16
Siem van den Akker
66
Team Mountain Network
13:20
17
Simon Tse
89
School of Rock
13:24
18
Tom Bonsen
85
TOC Limburg
13:28
19
Julian Schuurman
82
Kei Boulderhal
13:32
20
Ivan Chen
96
Monk Eindhoven
13:37
21
Bender Reijnders
84
TOC Limburg
13:41
22
Oscar Haagsman
69
Energiehaven
13:45
23
Daan van Overdijk
75
GRIP Nijmegen
13:49
24
Luca Karssen
72
Team Delfts Bleau
13:54
25
Luka Sipsma
78
Monk Amsterdam
13:58
26
Eliott Eloy
88
Maniak Competition Team
14:02
27
Vincent van Hage
61
Monk Amsterdam
14:06
28
Mias Braat
81
Monk Amsterdam
14:11
29
Connor Vickers
83
Impact
14:15
30
Ben Bosma
90
Team Mountain Network
14:19
31
Gabriel Carreira Domingues
87
Kei Boulderhal
14:23
32
Sammy Pecnik
68
Team Delfts Bleau
14:28
33
Sten van Rhenen
63
Zuidhaven
14:32
34
Arseniy Shiryaev
71
Monk Amsterdam
14:36
35
Danko Olislagers
79
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Renzo de Jong
86
BAZ
2
Jilles Enthoven
91
Energiehaven
3
Louie Hennis
67
Team Mountain Network
4
Jorg Claassen
73
Team Mountain Network
5
Max Leijten
94
Team Mountain Network
6
Pepijn van Roermund
80
BAZ
7
Jelle Mensing
92
Revolt Youth
8
Finn Wesselius
65
TOC Limburg
9
Finn Heuff
64
Monk Amsterdam
10
Kalle Holtes
93
Top Climbing Twente
11
Ruben de Jongh
77
Team Mountain Network
12
Joep Ceglarek
95
Team Neoliet
13
Tijn Exalto
62
Bruut
14
Hugo van Bruchem
76
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Denis Taranenko
74
Climb Up
16
Siem van den Akker
66
Team Mountain Network
17
Simon Tse
89
School of Rock
18
Tom Bonsen
85
TOC Limburg
19
Julian Schuurman
82
Kei Boulderhal
20
Ivan Chen
96
Monk Eindhoven
21
Bender Reijnders
84
TOC Limburg
22
Oscar Haagsman
69
Energiehaven
23
Daan van Overdijk
75
GRIP Nijmegen
24
Luca Karssen
72
Team Delfts Bleau
25
Luka Sipsma
78
Monk Amsterdam
26
Eliott Eloy
88
Maniak Competition Team
27
Vincent van Hage
61
Monk Amsterdam
28
Mias Braat
81
Monk Amsterdam
29
Connor Vickers
83
Impact
30
Ben Bosma
90
Team Mountain Network
31
Gabriel Carreira Domingues
87
Kei Boulderhal
32
Sammy Pecnik
68
Team Delfts Bleau
33
Sten van Rhenen
63
Zuidhaven
34
Arseniy Shiryaev
71
Monk Amsterdam
35
Danko Olislagers
79
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Renzo de Jong
86
BAZ
2
Jilles Enthoven
91
Energiehaven
3
Louie Hennis
67
Team Mountain Network
4
Jorg Claassen
73
Team Mountain Network
5
Max Leijten
94
Team Mountain Network
6
Pepijn van Roermund
80
BAZ
7
Jelle Mensing
92
Revolt Youth
8
Finn Wesselius
65
TOC Limburg
9
Finn Heuff
64
Monk Amsterdam
10
Kalle Holtes
93
Top Climbing Twente
11
Ruben de Jongh
77
Team Mountain Network
12
Joep Ceglarek
95
Team Neoliet
13
Tijn Exalto
62
Bruut
14
Hugo van Bruchem
76
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Denis Taranenko
74
Climb Up
16
Siem van den Akker
66
Team Mountain Network
17
Simon Tse
89
School of Rock
18
Tom Bonsen
85
TOC Limburg
19
Julian Schuurman
82
Kei Boulderhal
20
Ivan Chen
96
Monk Eindhoven
21
Bender Reijnders
84
TOC Limburg
22
Oscar Haagsman
69
Energiehaven
23
Daan van Overdijk
75
GRIP Nijmegen
24
Luca Karssen
72
Team Delfts Bleau
25
Luka Sipsma
78
Monk Amsterdam
26
Eliott Eloy
88
Maniak Competition Team
27
Vincent van Hage
61
Monk Amsterdam
28
Mias Braat
81
Monk Amsterdam
29
Connor Vickers
83
Impact
30
Ben Bosma
90
Team Mountain Network
31
Gabriel Carreira Domingues
87
Kei Boulderhal
32
Sammy Pecnik
68
Team Delfts Bleau
33
Sten van Rhenen
63
Zuidhaven
34
Arseniy Shiryaev
71
Monk Amsterdam
35
Danko Olislagers
79
Monk Eindhoven
Tijd (Indicatief)
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
12:12
1
Renzo de Jong
86
BAZ
12:16
2
Jilles Enthoven
91
Energiehaven
12:20
3
Louie Hennis
67
Team Mountain Network
12:24
4
Jorg Claassen
73
Team Mountain Network
12:29
5
Max Leijten
94
Team Mountain Network
12:33
6
Pepijn van Roermund
80
BAZ
12:37
7
Jelle Mensing
92
Revolt Youth
12:41
8
Finn Wesselius
65
TOC Limburg
12:46
9
Finn Heuff
64
Monk Amsterdam
12:50
10
Kalle Holtes
93
Top Climbing Twente
12:54
11
Ruben de Jongh
77
Team Mountain Network
12:58
12
Joep Ceglarek
95
Team Neoliet
13:03
13
Tijn Exalto
62
Bruut
13:07
14
Hugo van Bruchem
76
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13:11
15
Denis Taranenko
74
Climb Up
13:15
16
Siem van den Akker
66
Team Mountain Network
13:20
17
Simon Tse
89
School of Rock
13:24
18
Tom Bonsen
85
TOC Limburg
13:28
19
Julian Schuurman
82
Kei Boulderhal
13:32
20
Ivan Chen
96
Monk Eindhoven
13:37
21
Bender Reijnders
84
TOC Limburg
13:41
22
Oscar Haagsman
69
Energiehaven
13:45
23
Daan van Overdijk
75
GRIP Nijmegen
13:49
24
Luca Karssen
72
Team Delfts Bleau
13:54
25
Luka Sipsma
78
Monk Amsterdam
13:58
26
Eliott Eloy
88
Maniak Competition Team
14:02
27
Vincent van Hage
61
Monk Amsterdam
14:06
28
Mias Braat
81
Monk Amsterdam
14:11
29
Connor Vickers
83
Impact
14:15
30
Ben Bosma
90
Team Mountain Network
14:19
31
Gabriel Carreira Domingues
87
Kei Boulderhal
14:23
32
Sammy Pecnik
68
Team Delfts Bleau
14:28
33
Sten van Rhenen
63
Zuidhaven
14:32
34
Arseniy Shiryaev
71
Monk Amsterdam
14:36
35
Danko Olislagers
79
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Renzo de Jong
86
BAZ
2
Jilles Enthoven
91
Energiehaven
3
Louie Hennis
67
Team Mountain Network
4
Jorg Claassen
73
Team Mountain Network
5
Max Leijten
94
Team Mountain Network
6
Pepijn van Roermund
80
BAZ
7
Jelle Mensing
92
Revolt Youth
8
Finn Wesselius
65
TOC Limburg
9
Finn Heuff
64
Monk Amsterdam
10
Kalle Holtes
93
Top Climbing Twente
11
Ruben de Jongh
77
Team Mountain Network
12
Joep Ceglarek
95
Team Neoliet
13
Tijn Exalto
62
Bruut
14
Hugo van Bruchem
76
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Denis Taranenko
74
Climb Up
16
Siem van den Akker
66
Team Mountain Network
17
Simon Tse
89
School of Rock
18
Tom Bonsen
85
TOC Limburg
19
Julian Schuurman
82
Kei Boulderhal
20
Ivan Chen
96
Monk Eindhoven
21
Bender Reijnders
84
TOC Limburg
22
Oscar Haagsman
69
Energiehaven
23
Daan van Overdijk
75
GRIP Nijmegen
24
Luca Karssen
72
Team Delfts Bleau
25
Luka Sipsma
78
Monk Amsterdam
26
Eliott Eloy
88
Maniak Competition Team
27
Vincent van Hage
61
Monk Amsterdam
28
Mias Braat
81
Monk Amsterdam
29
Connor Vickers
83
Impact
30
Ben Bosma
90
Team Mountain Network
31
Gabriel Carreira Domingues
87
Kei Boulderhal
32
Sammy Pecnik
68
Team Delfts Bleau
33
Sten van Rhenen
63
Zuidhaven
34
Arseniy Shiryaev
71
Monk Amsterdam
35
Danko Olislagers
79
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Renzo de Jong
86
BAZ
2
Jilles Enthoven
91
Energiehaven
3
Louie Hennis
67
Team Mountain Network
4
Jorg Claassen
73
Team Mountain Network
5
Max Leijten
94
Team Mountain Network
6
Pepijn van Roermund
80
BAZ
7
Jelle Mensing
92
Revolt Youth
8
Finn Wesselius
65
TOC Limburg
9
Finn Heuff
64
Monk Amsterdam
10
Kalle Holtes
93
Top Climbing Twente
11
Ruben de Jongh
77
Team Mountain Network
12
Joep Ceglarek
95
Team Neoliet
13
Tijn Exalto
62
Bruut
14
Hugo van Bruchem
76
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Denis Taranenko
74
Climb Up
16
Siem van den Akker
66
Team Mountain Network
17
Simon Tse
89
School of Rock
18
Tom Bonsen
85
TOC Limburg
19
Julian Schuurman
82
Kei Boulderhal
20
Ivan Chen
96
Monk Eindhoven
21
Bender Reijnders
84
TOC Limburg
22
Oscar Haagsman
69
Energiehaven
23
Daan van Overdijk
75
GRIP Nijmegen
24
Luca Karssen
72
Team Delfts Bleau
25
Luka Sipsma
78
Monk Amsterdam
26
Eliott Eloy
88
Maniak Competition Team
27
Vincent van Hage
61
Monk Amsterdam
28
Mias Braat
81
Monk Amsterdam
29
Connor Vickers
83
Impact
30
Ben Bosma
90
Team Mountain Network
31
Gabriel Carreira Domingues
87
Kei Boulderhal
32
Sammy Pecnik
68
Team Delfts Bleau
33
Sten van Rhenen
63
Zuidhaven
34
Arseniy Shiryaev
71
Monk Amsterdam
35
Danko Olislagers
79
Monk Eindhoven
Publicatie tijd 02-12-2023 22:06
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
1
2
3
4
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Tijn Exalto
62
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T6 6Z6
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T2Z2
4T6 4Z6
1000.0
Bruut
2
Ivan Chen
96
NED
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T6 5Z5
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z10
3T3 4Z13
805.0
Monk Eindhoven
3
Vincent van Hage
61
NED
T1Z1
Z2
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
5T6 6Z7
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z3
3T4 4Z6
690.0
Monk Amsterdam
4
Simon Tse
89
NED
T1Z1
T2Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T8 6Z7
T2Z1
T2Z2
T2Z2
Z4
3T6 4Z9
610.0
School of Rock
5
Louie Hennis
67
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T4Z4
5T9 5Z8
T2Z2
Z5
T4Z4
2T6 3Z11
545.0
Team Mountain Network
6
Finn Heuff
64
NED
T1Z1
Z5
T6Z6
T1Z1
T1Z1
T2Z2
5T11 6Z16
Z1
DNS
DNS
DNS
0T0 1Z1
495.0
Monk Amsterdam
7
Danko Olislagers
79
NED
T1Z1
Z4
T1Z1
Z1
T1Z1
T4Z2
4T7 6Z10
455.0
Monk Eindhoven
8
Ruben de Jongh
77
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 5Z5
415.0
Team Mountain Network
9
Hugo van Bruchem
76
NED
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
Z2
4T5 5Z7
380.0
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
10
Connor Vickers
83
NED
T1Z1
T2Z1
Z1
T1Z1
T2Z2
4T6 5Z6
338.0
Impact
10
Tom Bonsen
85
NED
Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
4T6 5Z6
338.0
TOC Limburg
12
Sammy Pecnik
68
USA
T4Z2
Z5
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T7 5Z10
300.0
Team Delfts Bleau
13
Kalle Holtes
93
NED
T2Z2
Z4
T1Z1
T1Z1
T4Z1
4T8 5Z9
280.0
Top Climbing Twente
14
Mias Braat
81
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
4T6 4Z5
260.0
Monk Amsterdam
15
Eliott Eloy
88
BEL
T2Z1
T2Z2
T1Z1
T5Z2
4T10 4Z6
240.0
Maniak Competition Team
16
Finn Wesselius
65
NED
T1Z1
Z1
T2Z1
Z2
T1Z1
Z1
3T4 6Z7
220.0
TOC Limburg
17
Denis Taranenko
74
RUS
T1Z1
T2Z1
Z1
T1Z1
Z3
3T4 5Z7
205.0
Climb Up
18
Joep Ceglarek
95
NED
T2Z2
T2Z2
T2Z2
Z1
Z4
3T6 5Z11
178.0
Team Neoliet
18
Renzo de Jong
86
NED
T3Z2
T2Z2
Z3
T1Z1
Z3
3T6 5Z11
178.0
BAZ
20
Daan van Overdijk
75
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z7
3T3 4Z10
155.0
GRIP Nijmegen
21
Ben Bosma
90
NED
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z1
3T4 4Z5
145.0
Team Mountain Network
22
Pepijn van Roermund
80
NED
T2Z1
T1Z1
Z2
T2Z2
3T5 4Z6
130.0
BAZ
23
Jelle Mensing
92
NED
Z1
T2Z1
T1Z1
T7Z1
3T10 4Z4
120.0
Revolt Youth
24
Jorg Claassen
73
NED
T2Z1
T1Z1
T2Z2
3T5 3Z4
105.0
Team Mountain Network
25
Arseniy Shiryaev
71
NED
T3Z1
T1Z1
T2Z2
3T6 3Z4
95.0
Monk Amsterdam
26
Bender Reijnders
84
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
2T2 4Z4
84.0
TOC Limburg
27
Luka Sipsma
78
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
2T2 4Z5
73.0
Monk Amsterdam
28
Jilles Enthoven
91
NED
Z1
T2Z1
T1Z1
Z7
2T3 4Z10
63.0
Energiehaven
29
Max Leijten
94
NED
Z2
T3Z1
T1Z1
Z14
2T4 4Z18
56.0
Team Mountain Network
30
Gabriel Carreira Domingues
87
NED
Z4
T4Z4
T1Z1
Z1
2T5 4Z10
48.0
Kei Boulderhal
31
Oscar Haagsman
69
NED
Z1
T4Z2
T1Z1
Z21
2T5 4Z25
42.0
Energiehaven
32
Julian Schuurman
82
NED
Z1
T1Z1
Z1
Z4
1T1 4Z7
37.0
Kei Boulderhal
33
Sten van Rhenen
63
NED
Z1
Z5
T1Z1
Z5
1T1 4Z12
33.0
Zuidhaven
34
Luca Karssen
72
NED
Z1
T3Z3
Z1
1T3 3Z5
30.0
Team Delfts Bleau
35
Siem van den Akker
66
NED
Z4
Z2
Z12
0T0 3Z18
27.0
Team Mountain Network
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
Team Mountain Network
3290.0
2
BVKB - Klimax
2380.0
3
Monk Amsterdam
2053.0
4
Team Neoliet
1983.0
5
TOC Limburg
1953.0
6
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
1705.0
7
Monk Eindhoven
1610.0
8
Bruut
1585.0
9
Team Kids From The Block
1420.0
10
Top Climbing Twente
1370.0
11
Team Delfts Bleau
1169.0
12
Maniak Competition Team
1089.0
13
GRIP Nijmegen
830.0
14
Energiehaven
745.0
15
Impact
733.0
16
Le Camp 4
690.0
17
Kei Boulderhal
630.0
18
Entre Ciel et Terre
610.0
18
DAV
610.0
18
School of Rock
610.0
21
BAZ
513.0
22
Revolt Youth
500.0
23
Bossche Boulders
455.0
24
Climb Up
445.0
25
Zuidhaven
382.0
26
Team Yellowstone
260.0
27
Monk Rotterdam
240.0
28
Team Wildflower
220.0
29
Beest Boulders Jeugd
218.0
30
Krachtstof Jeugd
178.0