Boulder Series Zuid Holland 1, 11-11-2023 16:00, Delfts Bleau, Delft
Discipline: Boulder
Competitie: Boulder Series Zuid Holland 2023/2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De primeur van Series voor (jong) Volwassenen in Regio Zuid-Holland!
De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: Start, Mid en Max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.
De
niveaucategorieën zijn:
START: 6 boulders tussen de 3 en 5 MID: 6 boulders tussen de 5 en 6 MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7 Omschrijving: Jeugd U18 (uitgaande van leeftijd in 2024) en U20 (uitgaande van leeftijd in 2024) klimmen tegelijk met de Senioren. U staat voor "under". Voor Jeugd U10, U12, U14 en U16 is er eerder op de dag een eigen wedstrijd.
Definitief tijdsschema :
14:00 Start aanmelden
14:30 Sluiting aanmelden
14:45 Briefing deelnemers
15:00 Start wedstrijd
17:00 Einde wedstrijd
17:45 Uitslag
Let op: Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 en wordt op de wedstrijddag in de hal betaald (contant of per pin). Schrijf je ajb op tijd vooraf in zodat het dagprogramma optimaal ingericht kan worden op basis van het aantal deelnemers. Ter plekke inschrijven is mogelijk, maar pas nadat iedereen die zich vooraf heeft ingeschreven van een wedstrijdkaart voorzien is. Je kunt tot die tijd helaas nog niet warm klimmen. Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal. Je ontvangt 1 dag voor de wedstrijd een mail van de hoofdjury met daarin het dagprogramma. Houd je mailbox en/of deze site dus in de gaten! Tijdens de wedstrijd kunnen foto's en films worden gemaakt die worden gebruikt op social media ter verslaglegging of promotie van dit evenement. Inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Ronde: Max - senioren
- Routes:
Aantal deelnemers: 12
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Thomas Timmermans
2
Arthur ten Berge
3
Ileen Rouwenhorst
Team Delfts Bleau
4
Alon Tal
5
Stefan Poldervaart
6
Thimo Janssen
Team Neoliet
7
Rob Verstralen
8
Mathijs Bekkering
9
Lucas Hijdra
10
Floor Freutel
Team Delfts Bleau
11
Koen Linnekamp
12
Boris van Katwijk
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Thomas Timmermans
2
Arthur ten Berge
3
Ileen Rouwenhorst
Team Delfts Bleau
4
Alon Tal
5
Stefan Poldervaart
6
Thimo Janssen
Team Neoliet
7
Rob Verstralen
8
Mathijs Bekkering
9
Lucas Hijdra
10
Floor Freutel
Team Delfts Bleau
11
Koen Linnekamp
12
Boris van Katwijk
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Thomas Timmermans
2
Arthur ten Berge
3
Ileen Rouwenhorst
Team Delfts Bleau
4
Alon Tal
5
Stefan Poldervaart
6
Thimo Janssen
Team Neoliet
7
Rob Verstralen
8
Mathijs Bekkering
9
Lucas Hijdra
10
Floor Freutel
Team Delfts Bleau
11
Koen Linnekamp
12
Boris van Katwijk
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Thomas Timmermans
2
Arthur ten Berge
3
Ileen Rouwenhorst
Team Delfts Bleau
4
Alon Tal
5
Stefan Poldervaart
6
Thimo Janssen
Team Neoliet
7
Rob Verstralen
8
Mathijs Bekkering
9
Lucas Hijdra
10
Floor Freutel
Team Delfts Bleau
11
Koen Linnekamp
12
Boris van Katwijk
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Thomas Timmermans
2
Arthur ten Berge
3
Ileen Rouwenhorst
Team Delfts Bleau
4
Alon Tal
5
Stefan Poldervaart
6
Thimo Janssen
Team Neoliet
7
Rob Verstralen
8
Mathijs Bekkering
9
Lucas Hijdra
10
Floor Freutel
Team Delfts Bleau
11
Koen Linnekamp
12
Boris van Katwijk
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Thomas Timmermans
2
Arthur ten Berge
3
Ileen Rouwenhorst
Team Delfts Bleau
4
Alon Tal
5
Stefan Poldervaart
6
Thimo Janssen
Team Neoliet
7
Rob Verstralen
8
Mathijs Bekkering
9
Lucas Hijdra
10
Floor Freutel
Team Delfts Bleau
11
Koen Linnekamp
12
Boris van Katwijk
Publicatie tijd 11-11-2023 17:18
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Arthur ten Berge
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T6 6Z6
1000.0
2
Thomas Timmermans
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z2
6T8 6Z7
805.0
3
Mathijs Bekkering
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T3Z3
6T10 6Z10
690.0
4
Lucas Hijdra
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T4Z4
6T11 6Z11
610.0
5
Stefan Poldervaart
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T2Z2
T4Z4
6T13 6Z11
545.0
6
Thimo Janssen
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T4Z4
T4Z4
6T14 6Z13
495.0
Team Neoliet
7
Ileen Rouwenhorst
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
T2Z1
T1Z1
5T6 6Z7
455.0
Team Delfts Bleau
8
Rob Verstralen
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z3
T1Z1
-
5T8 5Z7
415.0
9
Koen Linnekamp
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
T2Z2
-
4T5 5Z7
380.0
10
Alon Tal
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z4
T3Z3
-
4T6 5Z10
350.0
11
Floor Freutel
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z2
Z1
-
3T4 5Z6
325.0
Team Delfts Bleau
12
Boris van Katwijk
T1Z1
T1Z1
-
-
-
-
2T2 2Z2
300.0
Ronde: Max U18 & U20
- Routes:
Aantal deelnemers: 10
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mees Polinder
Team Delfts Bleau
2
Diesel Elzenaar
Team Delfts Bleau
3
Willem Meijer
Team Neoliet
4
Olaf Dool
Team Delfts Bleau
5
Wisse Schipper
Team Neoliet
6
Gijs van der Heijden
Monk Rotterdam
7
Tymon Tonski
8
Menno Snellen
Team Delfts Bleau
9
Tom van Holland
Team Neoliet
10
Scott Bouwman
Monk Rotterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mees Polinder
Team Delfts Bleau
2
Diesel Elzenaar
Team Delfts Bleau
3
Willem Meijer
Team Neoliet
4
Olaf Dool
Team Delfts Bleau
5
Wisse Schipper
Team Neoliet
6
Gijs van der Heijden
Monk Rotterdam
7
Tymon Tonski
8
Menno Snellen
Team Delfts Bleau
9
Tom van Holland
Team Neoliet
10
Scott Bouwman
Monk Rotterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mees Polinder
Team Delfts Bleau
2
Diesel Elzenaar
Team Delfts Bleau
3
Willem Meijer
Team Neoliet
4
Olaf Dool
Team Delfts Bleau
5
Wisse Schipper
Team Neoliet
6
Gijs van der Heijden
Monk Rotterdam
7
Tymon Tonski
8
Menno Snellen
Team Delfts Bleau
9
Tom van Holland
Team Neoliet
10
Scott Bouwman
Monk Rotterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mees Polinder
Team Delfts Bleau
2
Diesel Elzenaar
Team Delfts Bleau
3
Willem Meijer
Team Neoliet
4
Olaf Dool
Team Delfts Bleau
5
Wisse Schipper
Team Neoliet
6
Gijs van der Heijden
Monk Rotterdam
7
Tymon Tonski
8
Menno Snellen
Team Delfts Bleau
9
Tom van Holland
Team Neoliet
10
Scott Bouwman
Monk Rotterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mees Polinder
Team Delfts Bleau
2
Diesel Elzenaar
Team Delfts Bleau
3
Willem Meijer
Team Neoliet
4
Olaf Dool
Team Delfts Bleau
5
Wisse Schipper
Team Neoliet
6
Gijs van der Heijden
Monk Rotterdam
7
Tymon Tonski
8
Menno Snellen
Team Delfts Bleau
9
Tom van Holland
Team Neoliet
10
Scott Bouwman
Monk Rotterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mees Polinder
Team Delfts Bleau
2
Diesel Elzenaar
Team Delfts Bleau
3
Willem Meijer
Team Neoliet
4
Olaf Dool
Team Delfts Bleau
5
Wisse Schipper
Team Neoliet
6
Gijs van der Heijden
Monk Rotterdam
7
Tymon Tonski
8
Menno Snellen
Team Delfts Bleau
9
Tom van Holland
Team Neoliet
10
Scott Bouwman
Monk Rotterdam
Publicatie tijd 11-11-2023 17:06
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Olaf Dool
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
6T7 6Z6
1000.0
Team Delfts Bleau
2
Diesel Elzenaar
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
6T7 6Z7
748.0
Team Delfts Bleau
2
Tom van Holland
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
6T7 6Z7
748.0
Team Neoliet
4
Gijs van der Heijden
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T4Z3
6T11 6Z8
610.0
Monk Rotterdam
5
Tymon Tonski
POL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z4
T1Z1
-
5T9 5Z8
545.0
6
Mees Polinder
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z2
T4Z1
-
5T12 5Z6
495.0
Team Delfts Bleau
7
Menno Snellen
NED
T2Z2
T1Z1
T2Z2
Z1
T4Z1
-
4T9 5Z7
455.0
Team Delfts Bleau
8
Wisse Schipper
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
-
T3Z1
-
4T6 4Z4
415.0
Team Neoliet
9
Willem Meijer
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
-
T5Z1
-
4T9 4Z5
380.0
Team Neoliet
10
Scott Bouwman
NED
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
Z1
-
3T4 5Z6
350.0
Monk Rotterdam
Ronde: Mid - senioren
- Routes:
Aantal deelnemers: 15
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Tobias Kroes
Team Delfts Bleau
2
tim Waaijenberg
Team Delfts Bleau
3
Didier Dorival
Team Delfts Bleau
4
Jeroen Briaire
Team Delfts Bleau
5
Denise van den Eshof
6
Koen Ouwerkerk
Team Delfts Bleau
7
Bart Markensteijn
8
Jeroen Romijn
Team Delfts Bleau
9
Julieta Bolaños Arriola
10
Rick Beurskens
Team Delfts Bleau
11
Melle Neijenhuis
12
Evan Joosten
Team Delfts Bleau
13
Floris Jansen
14
Andreas Fischer
Team Delfts Bleau
15
Henri Vanhuynegem
Bleau Climbing Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Tobias Kroes
Team Delfts Bleau
2
tim Waaijenberg
Team Delfts Bleau
3
Didier Dorival
Team Delfts Bleau
4
Jeroen Briaire
Team Delfts Bleau
5
Denise van den Eshof
6
Koen Ouwerkerk
Team Delfts Bleau
7
Bart Markensteijn
8
Jeroen Romijn
Team Delfts Bleau
9
Julieta Bolaños Arriola
10
Rick Beurskens
Team Delfts Bleau
11
Melle Neijenhuis
12
Evan Joosten
Team Delfts Bleau
13
Floris Jansen
14
Andreas Fischer
Team Delfts Bleau
15
Henri Vanhuynegem
Bleau Climbing Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Tobias Kroes
Team Delfts Bleau
2
tim Waaijenberg
Team Delfts Bleau
3
Didier Dorival
Team Delfts Bleau
4
Jeroen Briaire
Team Delfts Bleau
5
Denise van den Eshof
6
Koen Ouwerkerk
Team Delfts Bleau
7
Bart Markensteijn
8
Jeroen Romijn
Team Delfts Bleau
9
Julieta Bolaños Arriola
10
Rick Beurskens
Team Delfts Bleau
11
Melle Neijenhuis
12
Evan Joosten
Team Delfts Bleau
13
Floris Jansen
14
Andreas Fischer
Team Delfts Bleau
15
Henri Vanhuynegem
Bleau Climbing Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Tobias Kroes
Team Delfts Bleau
2
tim Waaijenberg
Team Delfts Bleau
3
Didier Dorival
Team Delfts Bleau
4
Jeroen Briaire
Team Delfts Bleau
5
Denise van den Eshof
6
Koen Ouwerkerk
Team Delfts Bleau
7
Bart Markensteijn
8
Jeroen Romijn
Team Delfts Bleau
9
Julieta Bolaños Arriola
10
Rick Beurskens
Team Delfts Bleau
11
Melle Neijenhuis
12
Evan Joosten
Team Delfts Bleau
13
Floris Jansen
14
Andreas Fischer
Team Delfts Bleau
15
Henri Vanhuynegem
Bleau Climbing Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Tobias Kroes
Team Delfts Bleau
2
tim Waaijenberg
Team Delfts Bleau
3
Didier Dorival
Team Delfts Bleau
4
Jeroen Briaire
Team Delfts Bleau
5
Denise van den Eshof
6
Koen Ouwerkerk
Team Delfts Bleau
7
Bart Markensteijn
8
Jeroen Romijn
Team Delfts Bleau
9
Julieta Bolaños Arriola
10
Rick Beurskens
Team Delfts Bleau
11
Melle Neijenhuis
12
Evan Joosten
Team Delfts Bleau
13
Floris Jansen
14
Andreas Fischer
Team Delfts Bleau
15
Henri Vanhuynegem
Bleau Climbing Team
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Tobias Kroes
Team Delfts Bleau
2
tim Waaijenberg
Team Delfts Bleau
3
Didier Dorival
Team Delfts Bleau
4
Jeroen Briaire
Team Delfts Bleau
5
Denise van den Eshof
6
Koen Ouwerkerk
Team Delfts Bleau
7
Bart Markensteijn
8
Jeroen Romijn
Team Delfts Bleau
9
Julieta Bolaños Arriola
10
Rick Beurskens
Team Delfts Bleau
11
Melle Neijenhuis
12
Evan Joosten
Team Delfts Bleau
13
Floris Jansen
14
Andreas Fischer
Team Delfts Bleau
15
Henri Vanhuynegem
Bleau Climbing Team
Publicatie tijd 11-11-2023 17:22
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Julieta Bolaños Arriola
MEX
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T1Z1
6T8 6Z6
1000.0
2
Didier Dorival
MRT
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
6T9 6Z6
805.0
Team Delfts Bleau
3
tim Waaijenberg
NED
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T2Z1
T1Z1
6T9 6Z7
690.0
Team Delfts Bleau
4
Henri Vanhuynegem
BEL
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T2Z2
T1Z1
6T10 6Z7
610.0
Bleau Climbing Team
5
Jeroen Romijn
NED
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T3Z3
T1Z1
6T10 6Z10
545.0
Team Delfts Bleau
6
Melle Neijenhuis
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z1
T1Z1
T3Z3
6T11 6Z9
495.0
7
Floris Jansen
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T5Z1
T4Z1
6T14 6Z7
455.0
8
Tobias Kroes
NED
T4Z4
T2Z1
T5Z5
T4Z1
T1Z1
T1Z1
6T17 6Z13
415.0
Team Delfts Bleau
9
Koen Ouwerkerk
NED
T3Z3
T1Z1
T1Z1
Z1
T2Z2
T3Z3
5T10 6Z11
380.0
Team Delfts Bleau
10
Rick Beurskens
NED
T3Z3
T1Z1
-
T2Z1
T1Z1
T3Z1
5T10 5Z7
350.0
Team Delfts Bleau
11
Jeroen Briaire
NED
T2Z1
T1Z1
T3Z3
Z1
Z3
T1Z1
4T7 6Z10
325.0
Team Delfts Bleau
12
Denise van den Eshof
NED
T1Z1
T1Z1
-
Z2
T2Z1
T3Z1
4T7 5Z6
300.0
13
Evan Joosten
NED
T1Z1
T1Z1
Z5
Z1
Z1
T2Z1
3T4 6Z10
280.0
Team Delfts Bleau
14
Andreas Fischer
NED
T1Z1
T1Z1
-
Z1
-
T3Z2
3T5 4Z5
260.0
Team Delfts Bleau
15
Bart Markensteijn
NED
Z1
T2Z1
-
-
-
Z3
1T2 3Z5
240.0
Ronde: Mid U18 & U20
- Routes:
Aantal deelnemers: 8
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ruben Jansen
Ayers Rookies
2
Lilas-May Joyce
Revolt Youth
3
Nomi Karemaker
4
Thomas Gubbels
Ayers Rookies
5
Mirte Jager
Revolt Youth
6
Kasper Scholma
Kunststof Jeugd
7
Juriaan Mensink
Team Delfts Bleau
8
Jip Halsema
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ruben Jansen
Ayers Rookies
2
Lilas-May Joyce
Revolt Youth
3
Nomi Karemaker
4
Thomas Gubbels
Ayers Rookies
5
Mirte Jager
Revolt Youth
6
Kasper Scholma
Kunststof Jeugd
7
Juriaan Mensink
Team Delfts Bleau
8
Jip Halsema
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ruben Jansen
Ayers Rookies
2
Lilas-May Joyce
Revolt Youth
3
Nomi Karemaker
4
Thomas Gubbels
Ayers Rookies
5
Mirte Jager
Revolt Youth
6
Kasper Scholma
Kunststof Jeugd
7
Juriaan Mensink
Team Delfts Bleau
8
Jip Halsema
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ruben Jansen
Ayers Rookies
2
Lilas-May Joyce
Revolt Youth
3
Nomi Karemaker
4
Thomas Gubbels
Ayers Rookies
5
Mirte Jager
Revolt Youth
6
Kasper Scholma
Kunststof Jeugd
7
Juriaan Mensink
Team Delfts Bleau
8
Jip Halsema
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ruben Jansen
Ayers Rookies
2
Lilas-May Joyce
Revolt Youth
3
Nomi Karemaker
4
Thomas Gubbels
Ayers Rookies
5
Mirte Jager
Revolt Youth
6
Kasper Scholma
Kunststof Jeugd
7
Juriaan Mensink
Team Delfts Bleau
8
Jip Halsema
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Ruben Jansen
Ayers Rookies
2
Lilas-May Joyce
Revolt Youth
3
Nomi Karemaker
4
Thomas Gubbels
Ayers Rookies
5
Mirte Jager
Revolt Youth
6
Kasper Scholma
Kunststof Jeugd
7
Juriaan Mensink
Team Delfts Bleau
8
Jip Halsema
Team Delfts Bleau
Publicatie tijd 11-11-2023 17:06
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Ruben Jansen
NED
T2Z2
T1Z1
T5Z5
T1Z1
T2Z1
T1Z1
6T12 6Z11
1000.0
Ayers Rookies
2
Thomas Gubbels
NED
T4Z4
T1Z1
Z3
T2Z2
T4Z2
T2Z2
5T13 6Z14
805.0
Ayers Rookies
3
Lilas-May Joyce
FRA
T1Z1
T1Z1
Z2
Z1
T3Z2
T2Z2
4T7 6Z9
690.0
Revolt Youth
4
Juriaan Mensink
NED
T1Z1
T2Z1
-
Z3
-
T2Z2
3T5 4Z7
610.0
Team Delfts Bleau
5
Jip Halsema
NED
T1Z1
T3Z3
-
-
-
T2Z1
3T6 3Z5
545.0
Team Delfts Bleau
6
Mirte Jager
NED
T4Z4
T1Z1
Z4
Z1
-
Z1
2T5 5Z11
495.0
Revolt Youth
7
Nomi Karemaker
NED
-
T1Z1
-
-
-
T4Z2
2T5 2Z3
455.0
8
Kasper Scholma
NED
Z1
-
Z3
-
T5Z3
Z1
1T5 4Z8
415.0
Kunststof Jeugd
Start - senioren - boulder
Ronde: Start - senioren
- Routes:
Aantal deelnemers: 11
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Fang-Yin Liu
Team Delfts Bleau
2
Mariya Sholkina
Team Delfts Bleau
3
Michel Wilson
Team Delfts Bleau
4
Yu-Fan Lee
Team Delfts Bleau
5
Tim Vermeend
Team Delfts Bleau
6
Sanna Melita
Team Delfts Bleau
7
Charlotte de Neve-Leenders
Team Delfts Bleau
8
Willem de Neve
Team Delfts Bleau
9
Helene Roetman
Team Delfts Bleau
10
Tinus Koorn
11
Femke Kessels
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Fang-Yin Liu
Team Delfts Bleau
2
Mariya Sholkina
Team Delfts Bleau
3
Michel Wilson
Team Delfts Bleau
4
Yu-Fan Lee
Team Delfts Bleau
5
Tim Vermeend
Team Delfts Bleau
6
Sanna Melita
Team Delfts Bleau
7
Charlotte de Neve-Leenders
Team Delfts Bleau
8
Willem de Neve
Team Delfts Bleau
9
Helene Roetman
Team Delfts Bleau
10
Tinus Koorn
11
Femke Kessels
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Fang-Yin Liu
Team Delfts Bleau
2
Mariya Sholkina
Team Delfts Bleau
3
Michel Wilson
Team Delfts Bleau
4
Yu-Fan Lee
Team Delfts Bleau
5
Tim Vermeend
Team Delfts Bleau
6
Sanna Melita
Team Delfts Bleau
7
Charlotte de Neve-Leenders
Team Delfts Bleau
8
Willem de Neve
Team Delfts Bleau
9
Helene Roetman
Team Delfts Bleau
10
Tinus Koorn
11
Femke Kessels
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Fang-Yin Liu
Team Delfts Bleau
2
Mariya Sholkina
Team Delfts Bleau
3
Michel Wilson
Team Delfts Bleau
4
Yu-Fan Lee
Team Delfts Bleau
5
Tim Vermeend
Team Delfts Bleau
6
Sanna Melita
Team Delfts Bleau
7
Charlotte de Neve-Leenders
Team Delfts Bleau
8
Willem de Neve
Team Delfts Bleau
9
Helene Roetman
Team Delfts Bleau
10
Tinus Koorn
11
Femke Kessels
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Fang-Yin Liu
Team Delfts Bleau
2
Mariya Sholkina
Team Delfts Bleau
3
Michel Wilson
Team Delfts Bleau
4
Yu-Fan Lee
Team Delfts Bleau
5
Tim Vermeend
Team Delfts Bleau
6
Sanna Melita
Team Delfts Bleau
7
Charlotte de Neve-Leenders
Team Delfts Bleau
8
Willem de Neve
Team Delfts Bleau
9
Helene Roetman
Team Delfts Bleau
10
Tinus Koorn
11
Femke Kessels
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Fang-Yin Liu
Team Delfts Bleau
2
Mariya Sholkina
Team Delfts Bleau
3
Michel Wilson
Team Delfts Bleau
4
Yu-Fan Lee
Team Delfts Bleau
5
Tim Vermeend
Team Delfts Bleau
6
Sanna Melita
Team Delfts Bleau
7
Charlotte de Neve-Leenders
Team Delfts Bleau
8
Willem de Neve
Team Delfts Bleau
9
Helene Roetman
Team Delfts Bleau
10
Tinus Koorn
11
Femke Kessels
Team Delfts Bleau
Publicatie tijd 11-11-2023 17:25
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Fang-Yin Liu
TPE
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
-
Z2
4T4 5Z6
1000.0
Team Delfts Bleau
2
Sanna Melita
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
-
-
4T4 4Z4
805.0
Team Delfts Bleau
3
Yu-Fan Lee
TPE
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
-
-
4T7 4Z4
690.0
Team Delfts Bleau
4
Willem de Neve
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
Z2
-
3T3 5Z7
610.0
Team Delfts Bleau
5
Tinus Koorn
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
-
-
3T3 4Z5
520.0
5
Tim Vermeend
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
-
-
3T3 4Z5
520.0
Team Delfts Bleau
7
Charlotte de Neve-Leenders
NED
T1Z1
T1Z1
T3Z1
Z5
-
-
3T5 4Z8
455.0
Team Delfts Bleau
8
Mariya Sholkina
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
-
-
-
3T3 3Z3
415.0
Team Delfts Bleau
9
Femke Kessels
NED
T1Z1
T1Z1
-
T3Z1
-
-
3T5 3Z3
380.0
Team Delfts Bleau
10
Helene Roetman
NED
T1Z1
T1Z1
-
T5Z5
-
-
3T7 3Z7
350.0
Team Delfts Bleau
11
Michel Wilson
NED
T1Z1
Z1
T1Z1
-
-
-
2T2 3Z3
325.0
Team Delfts Bleau
Ronde: Start U18 & U20
- Routes:
Aantal deelnemers: 1
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Pepijn van Schie
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Pepijn van Schie
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Pepijn van Schie
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Pepijn van Schie
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Pepijn van Schie
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Pepijn van Schie
Publicatie tijd 11-11-2023 17:06
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Pepijn van Schie
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z3
Z3
5T8 6Z10
1000.0
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
Team Delfts Bleau
2805.0
2
Ayers Rookies
1805.0
3
Team Neoliet
1658.0
4
Revolt Youth
1185.0
5
Monk Rotterdam
960.0
6
Bleau Climbing Team
610.0
7
Kunststof Jeugd
415.0