Lead Series Noord Oost 1 , 21-01-2024 11:00, Noardwand, Leeuwarden
Discipline: Lead
Competitie: Lead Series Noord Oost 2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (voor 2007) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a) Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c) Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b) Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar alleen de max categorie moet voorklimmen.
Wedstrijdschema
10.00 klimhal open 10.50 uitleg wedstrijd 11.00 start deelnemers 16.00 einde deelnemers
Prijsuitreiking is direct na de wedstrijd
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst
hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens
log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).
Ronde: Max - Senioren - Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 28
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Koen Vromans
2
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
3
Marijn Ruigendijk
Klimcentrum Bjoeks
4
Herman van Luijn
Apex
5
Isabella Furze
6
Chris Borns
7
Daniela Andrei
8
Sietse Grit
Klimcentrum Bjoeks
9
Renze Zwaan
10
Fokke Wiersma
BananaBenders
11
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
12
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
13
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
14
Sebastiaan Boogers
15
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
16
Renske van Dijk
17
Yesper Kroes
Team Mountain Network
18
Joe Lakner
19
Harry Zwerver
20
Kees Szarzynski
21
Daniëlle Kok
Team Mountain Network
22
Rozanne Spijkerboer
23
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
24
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
25
Dean Kappen
26
Jan Buseman
Klimcentrum Bjoeks
27
Jimme Kamstra
28
Yuris Werges
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Koen Vromans
2
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
3
Marijn Ruigendijk
Klimcentrum Bjoeks
4
Herman van Luijn
Apex
5
Isabella Furze
6
Chris Borns
7
Daniela Andrei
8
Sietse Grit
Klimcentrum Bjoeks
9
Renze Zwaan
10
Fokke Wiersma
BananaBenders
11
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
12
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
13
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
14
Sebastiaan Boogers
15
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
16
Renske van Dijk
17
Yesper Kroes
Team Mountain Network
18
Joe Lakner
19
Harry Zwerver
20
Kees Szarzynski
21
Daniëlle Kok
Team Mountain Network
22
Rozanne Spijkerboer
23
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
24
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
25
Dean Kappen
26
Jan Buseman
Klimcentrum Bjoeks
27
Jimme Kamstra
28
Yuris Werges
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Koen Vromans
2
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
3
Marijn Ruigendijk
Klimcentrum Bjoeks
4
Herman van Luijn
Apex
5
Isabella Furze
6
Chris Borns
7
Daniela Andrei
8
Sietse Grit
Klimcentrum Bjoeks
9
Renze Zwaan
10
Fokke Wiersma
BananaBenders
11
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
12
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
13
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
14
Sebastiaan Boogers
15
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
16
Renske van Dijk
17
Yesper Kroes
Team Mountain Network
18
Joe Lakner
19
Harry Zwerver
20
Kees Szarzynski
21
Daniëlle Kok
Team Mountain Network
22
Rozanne Spijkerboer
23
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
24
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
25
Dean Kappen
26
Jan Buseman
Klimcentrum Bjoeks
27
Jimme Kamstra
28
Yuris Werges
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Koen Vromans
2
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
3
Marijn Ruigendijk
Klimcentrum Bjoeks
4
Herman van Luijn
Apex
5
Isabella Furze
6
Chris Borns
7
Daniela Andrei
8
Sietse Grit
Klimcentrum Bjoeks
9
Renze Zwaan
10
Fokke Wiersma
BananaBenders
11
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
12
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
13
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
14
Sebastiaan Boogers
15
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
16
Renske van Dijk
17
Yesper Kroes
Team Mountain Network
18
Joe Lakner
19
Harry Zwerver
20
Kees Szarzynski
21
Daniëlle Kok
Team Mountain Network
22
Rozanne Spijkerboer
23
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
24
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
25
Dean Kappen
26
Jan Buseman
Klimcentrum Bjoeks
27
Jimme Kamstra
28
Yuris Werges
Publicatie tijd 21-01-2024 18:31
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Renze Zwaan
NED
Top
Top
Top
23
1000.0
2
Marijn Jansen
NED
Top
Top
45
23
805.0
Klimcentrum Bjoeks
3
Chris Borns
NED
Top
Top
Top
13
650.0
3
Fokke Wiersma
NED
Top
Top
Top
13
650.0
BananaBenders
5
Dean Kappen
NED
Top
Top
45
16
545.0
6
Joe Lakner
USA
Top
Top
Top
11
495.0
7
Yesper Kroes
NED
Top
Top
44
16
435.0
Team Mountain Network
7
Herman van Luijn
NED
Top
Top
39
21
435.0
Apex
9
Koen Vromans
NED
Top
Top
36
16
380.0
10
Isabella Furze
USA
Top
Top
Top
9
350.0
11
Lucas Bootsma
NED
Top
Top
44
11
325.0
Klimcentrum Bjoeks
12
Daniëlle Kok
NED
Top
Top
31
11
300.0
Team Mountain Network
13
Daniela Andrei
ROM
Top
Top
44
9
280.0
14
Yuris Werges
NED
Top
Top
38
9
260.0
15
Harry Zwerver
NED
Top
Top
24
9
240.0
16
Jan Buseman
NED
Top
35
Top
8
220.0
Klimcentrum Bjoeks
17
Kees Szarzynski
NED
Top
Top
27
8
205.0
18
Renske van Dijk
NED
Top
Top
24
8
185.0
19
Chris van der Vossen
NED
Top
24
29
11
170.0
Klimcentrum Bjoeks
20
Sietse Grit
NED
Top
Top
22
8
155.0
Klimcentrum Bjoeks
21
Lisa Korevaar
NED
Top
Top
16
5
145.0
Klimcentrum Bjoeks
22
Sebastiaan Boogers
NED
Top
Top
16
4
130.0
23
Lars Deggeller
NED
Top
Top
13
4
113.0
Klimcentrum Bjoeks
23
Vincent van Trigt
NED
Top
24
23
9
113.0
Klimcentrum Bjoeks
25
Arjen Bos
NED
Top
34
17
9
95.0
Klimcentrum Bjoeks
26
Jimme Kamstra
NED
Top
Top
9
DNS
84.0
27
Rozanne Spijkerboer
NED
Top
35
4
9
73.0
28
Marijn Ruigendijk
NED
Top
21
12
4
63.0
Klimcentrum Bjoeks
Ronde: Mid - Senioren Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 21
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Suzan ten Zijthoff
2
Lotte van Drecht
3
Lena Buseman
Klimcentrum Bjoeks
4
Jacomien Kromhout
Yosemite
5
Laurens Oosting
Yosemite
6
Pim Bontenbal
7
Tsjalling Hospes
8
Mark Blom
9
Feline Cornelis
Klimcentrum Bjoeks
10
Vincent van Zundert
11
Pieter Verweij
12
David Jansen
13
Olga Stoker
14
Bennie Kalf
Yosemite
15
Stijn Maat
Team Mountain Network
16
Juul Annegarn
Klimcentrum Bjoeks
17
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
18
Ben Visser
Team Mountain Network
19
Wieke van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
20
Manon Klink
21
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Suzan ten Zijthoff
2
Lotte van Drecht
3
Lena Buseman
Klimcentrum Bjoeks
4
Jacomien Kromhout
Yosemite
5
Laurens Oosting
Yosemite
6
Pim Bontenbal
7
Tsjalling Hospes
8
Mark Blom
9
Feline Cornelis
Klimcentrum Bjoeks
10
Vincent van Zundert
11
Pieter Verweij
12
David Jansen
13
Olga Stoker
14
Bennie Kalf
Yosemite
15
Stijn Maat
Team Mountain Network
16
Juul Annegarn
Klimcentrum Bjoeks
17
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
18
Ben Visser
Team Mountain Network
19
Wieke van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
20
Manon Klink
21
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Suzan ten Zijthoff
2
Lotte van Drecht
3
Lena Buseman
Klimcentrum Bjoeks
4
Jacomien Kromhout
Yosemite
5
Laurens Oosting
Yosemite
6
Pim Bontenbal
7
Tsjalling Hospes
8
Mark Blom
9
Feline Cornelis
Klimcentrum Bjoeks
10
Vincent van Zundert
11
Pieter Verweij
12
David Jansen
13
Olga Stoker
14
Bennie Kalf
Yosemite
15
Stijn Maat
Team Mountain Network
16
Juul Annegarn
Klimcentrum Bjoeks
17
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
18
Ben Visser
Team Mountain Network
19
Wieke van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
20
Manon Klink
21
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Suzan ten Zijthoff
2
Lotte van Drecht
3
Lena Buseman
Klimcentrum Bjoeks
4
Jacomien Kromhout
Yosemite
5
Laurens Oosting
Yosemite
6
Pim Bontenbal
7
Tsjalling Hospes
8
Mark Blom
9
Feline Cornelis
Klimcentrum Bjoeks
10
Vincent van Zundert
11
Pieter Verweij
12
David Jansen
13
Olga Stoker
14
Bennie Kalf
Yosemite
15
Stijn Maat
Team Mountain Network
16
Juul Annegarn
Klimcentrum Bjoeks
17
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
18
Ben Visser
Team Mountain Network
19
Wieke van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
20
Manon Klink
21
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
Publicatie tijd 21-01-2024 18:31
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Ben Visser
Top
Top
Top
35
1000.0
Team Mountain Network
2
Stijn Maat
Top
Top
Top
34
805.0
Team Mountain Network
3
Jacomien Kromhout
Top
Top
Top
33
690.0
Yosemite
4
Pieter Verweij
Top
Top
Top
30
610.0
5
Lotte van Drecht
Top
Top
32
32
545.0
6
Vincent van Zundert
Top
Top
Top
21
495.0
7
Pim Bontenbal
Top
Top
30
29
455.0
8
Inez Jacobs
Top
22
Top
33
415.0
Klimcentrum Bjoeks
9
Anna Marie Korevaar
Top
24
Top
29
380.0
Klimcentrum Bjoeks
10
Juul Annegarn
Top
Top
29
17
350.0
Klimcentrum Bjoeks
11
Tsjalling Hospes
Top
24
32
21
325.0
12
David Jansen
Top
22
28
32
300.0
13
Mark Blom
Top
Top
26
11
280.0
14
Manon Klink
Top
Top
19
20
260.0
15
Feline Cornelis
Top
22
20
32
240.0
Klimcentrum Bjoeks
16
Laurens Oosting
Top
26
20
19
220.0
Yosemite
17
Bennie Kalf
Top
22
27
21
205.0
Yosemite
18
Wieke van Trigt
Top
23
28
DNS
185.0
Klimcentrum Bjoeks
19
Lena Buseman
Top
24
23
DNS
170.0
Klimcentrum Bjoeks
20
Olga Stoker
Top
22
20
10
155.0
21
Suzan ten Zijthoff
Top
22
19
15
145.0
Ronde: Start - Senioren Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 8
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Babette Snaauw
2
Renske Wietsma
3
Sophie van den Hoorn
4
Maaike van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
5
Danee Wensink
6
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
7
Date Burgerjon
8
Rolf van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Babette Snaauw
2
Renske Wietsma
3
Sophie van den Hoorn
4
Maaike van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
5
Danee Wensink
6
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
7
Date Burgerjon
8
Rolf van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Babette Snaauw
2
Renske Wietsma
3
Sophie van den Hoorn
4
Maaike van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
5
Danee Wensink
6
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
7
Date Burgerjon
8
Rolf van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Babette Snaauw
2
Renske Wietsma
3
Sophie van den Hoorn
4
Maaike van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
5
Danee Wensink
6
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
7
Date Burgerjon
8
Rolf van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
Publicatie tijd 21-01-2024 18:31
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Babette Snaauw
Top
Top
Top
22
1000.0
2
Sanne Klein
Top
Top
Top
13
805.0
Klimcentrum Bjoeks
3
Date Burgerjon
Top
Top
36
16
690.0
4
Danee Wensink
Top
Top
39
10
610.0
5
Sophie van den Hoorn
Top
35
39
8
545.0
6
Maaike van Trigt
Top
23
Top
7
495.0
Klimcentrum Bjoeks
7
Rolf van Trigt
Top
33
19
9
455.0
Klimcentrum Bjoeks
8
Renske Wietsma
9
22
26
3
415.0
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
Team Mountain Network
2240.0
2
Klimcentrum Bjoeks
2105.0
3
Yosemite
1115.0
4
BananaBenders
650.0
5
Apex
435.0