Jeugd Boulder Series Limburg 1, Sat, 30 Mar 2024 09:00:00 +0100, Ivy Climbing, Sittard
Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Limburg 2024
Status: Processed
Description:
We willen graag dat de Series heel laagdrempelig zijn, en dat plezier maken voorop staat! Tegelijk weten we dat deelnemers ook graag iets hebben om echt hun best voor te doen, dus daar zorgen we voor. Daarom gaan we dit jaar naar meer boulders.
Format
De wedstrijd bestaat per leeftijdscategorie uit één ronde waarin je 5 pogingen krijgt om 13 flashboulders te klimmen. Het niveau van de boulders loopt uiteen van niveau 4 t/m 7a+. Dit zorgt voor veel uitdaging voor iedereen!
Categorieën
De Series zijn bedoeld voor klimmers variërend van beginners tot landelijke subtop. De deelnemers klimmen met leeftijdsgenoten in een categorie. De categorieën zijn als volgt:
U10 (geboortejaar 2015 - 2016)
U12 (geboortejaar 2013 - 2014)
U14 (geboortejaar 2011 - 2012)
U16 (geboortejaar 2009 - 2010)
U18 (geboortejaar 2007 - 2008)
U20 (geboortejaar 2005 - 2006)
Definitief tijdsschema
voor U10 t/m U14:
9:15 Hal open en start aanmelden categorieën U10 t/m U14
9:45 Sluiting aanmelden categorieën U10 t/m U14
10:00 Start wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:00 Einde wedstrijd categorieën U10 t/m U14
13:15 Prijsuitreiking categorieën U10 t/m U14
voor U16 t/m U20:
10:15 Start aanmelden categorieën U16 t/m U20
10:45 Einde aanmelden categorieën U16 t/m U20
11:00 Start wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:00 Einde wedstrijd categorieën U16 t/m U20
14:15 Prijsuitreiking categorieën U16 t/m U20
Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via 'Help' in het menu vind je veel informatie! Je kunt ook je vraag stellen door een mail te sturen naar
series.limburg@nkbv.info of telefonisch contact op te nemen met Bas Retera, regiocoördinator Series, via +31646053771.
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via email aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst
hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens
log je in en kun je in de juiste leeftijdscategorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende boulderhal betaald (pin only!).
U10
The competitionresults are not public.
U12
The competitionresults are not public.
U14
The competitionresults are not public.
Number of competitors: 14
Ronde: U16
- Routes:
Number of competitors: 14
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Sam Dries
412
Olympia
2
Janne Wuyts
403
Olympia
3
Siem van der Schaft
406
IVY Climbing
4
Jip Bormans
409
YoungMOG
5
Julie Dries
411
Olympia
6
Kas Limpens
405
Graviton Bouldergym
7
Ojani Johnson
413
8
Siep Vleugels
408
YoungMOG
9
Lina Coolen
410
IVY Climbing
10
Vanna Tychon
404
IVY Climbing
11
Victor Devos
407
Top Rock - l’Elephant
12
Anne Schobbe
402
13
Basile Kovac
414
Top Rock - l’Elephant
14
Alyssa Brorens
401
Radium Boulders
Publication time 30-03-2024 14:20
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Total
League. Points
Team
1
Victor Devos
407
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T2Z2
13T15 13Z15
1000.0
Top Rock - l’Elephant
2
Basile Kovac
414
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
11T15 11Z11
805.0
Top Rock - l’Elephant
3
Kas Limpens
405
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
Z5
10T10 12Z17
690.0
Graviton Bouldergym
4
Anne Schobbe
402
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
Z2
Z1
T1Z1
9T11 11Z13
610.0
5
Alyssa Brorens
401
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T5Z1
T3Z1
Z1
Z1
9T17 11Z13
545.0
Radium Boulders
6
Julie Dries
411
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T4Z2
Z1
T3Z1
9T15 10Z12
495.0
Olympia
7
Janne Wuyts
403
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z2
T5Z1
Z1
9T16 10Z12
455.0
Olympia
8
Ojani Johnson
413
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z2
Z2
Z1
Z2
8T11 11Z15
415.0
9
Vanna Tychon
404
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
Z3
Z2
7T7 11Z14
380.0
IVY Climbing
10
Lina Coolen
410
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
Z2
Z2
7T7 10Z14
350.0
IVY Climbing
11
Siep Vleugels
408
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
Z2
7T8 9Z10
325.0
YoungMOG
12
Sam Dries
412
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z2
Z1
Z3
6T7 9Z13
300.0
Olympia
13
Siem van der Schaft
406
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z5
T2Z1
6T11 6Z10
280.0
IVY Climbing
14
Jip Bormans
409
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
Z3
Z3
5T5 8Z12
260.0
YoungMOG
Ronde: U18
- Routes:
Number of competitors: 8
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Lynn Ramaker
504
YoungMOG
2
Nina Zaffuto
507
Top Rock - l’Elephant
3
Carla von der Lieck
502
IVY Climbing
4
Rens Geraedts
506
IVY Climbing
5
Sophie Jonkers
505
YoungMOG
6
Tim Bruns
503
Graviton Bouldergym
7
Wouter Bok
501
Graviton Bouldergym
8
Robin Reijnders
508
Publication time 30-03-2024 14:20
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Total
League. Points
Team
1
Tim Bruns
503
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z3
12T15 12Z14
1000.0
Graviton Bouldergym
2
Wouter Bok
501
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
11T12 11Z12
805.0
Graviton Bouldergym
3
Nina Zaffuto
507
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
11T13 11Z11
690.0
Top Rock - l’Elephant
4
Robin Reijnders
508
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z4
T4Z1
Z3
Z1
8T11 11Z16
610.0
5
Rens Geraedts
506
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
Z5
8T12 9Z13
545.0
IVY Climbing
6
Carla von der Lieck
502
GER
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
Z1
7T7 10Z10
495.0
IVY Climbing
7
Lynn Ramaker
504
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
Z2
7T9 8Z11
455.0
YoungMOG
8
Sophie Jonkers
505
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
Z4
5T7 7Z10
415.0
YoungMOG
Ronde: U20
- Routes:
Number of competitors: 2
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
#
Name
Bib number
Team
1
Mike Kappen
601
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
YoungMOG
Publication time 30-03-2024 14:21
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Total
League. Points
Team
1
Mike Kappen
601
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z1
T4Z1
T1Z1
Z4
11T17 12Z15
1000.0
Graviton Bouldergym
2
Joep Vleugels
602
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T2Z2
Z2
Z5
6T8 9Z16
805.0
YoungMOG